Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chcecie w tym roku pod Choinkę?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co można chcieć pod choinkę? Wiadomo, że pieniądze, za nie można wszystko kupić. Oczywiście jest też miłość, szczęście i inne uczucia, ale tego raczej nie można znaleźć pod choinką.

Opublikowano

Na forum chciałbym:

- Black Member

- ściągnięcie %%

 

Pod moją choinkę w domciu chciałbym:

- nowego kompa

- nowe słuchawki

- kasiorka

Opublikowano

Czego można chcieć, dla mnie było by dobrze gdyby wszystko się w moim jakże złym życiu ułożyło. Mam te szesnaście lat, a przeżyłem o wiele więcej niż nie jedna "dorosła" osoba. Po prostu, czasem człowiek chciałby się uwolnić od problemów jakie mam, jakie mają inni ludzie. Szczęście najważniejsze!

 

A tak na forum, to może jakiegoś Blacka/Blue/Golda.

fazb.jpg

Opublikowano

- Przydać się na forum :)

- Poznać jak najwięcej osób...

- Dostać wymarzonego avka i sygne.

 

Co do realnego świata to by wszystko mi się układało jak normalnemu człowiekowi.

 

A po za tym nie tylko prezentami się żyje.

beil.png

Opublikowano

umrzyć bo życie nie ma sensu ;______________________;
#emo






black membera, też czarno i mhrocznie ;________;

 

 

 

Chociaż ostatecznie żeby moja miła przestała się okaleczać, też zawsze może być .-.

shoob.png

Opublikowano

Pokoju na świecie, szczęścia w mojej rodzinie, miłości i szczerej, prawdziwej przyjaźni i aby te święta była na prawdę wyjątkowe i mrrroźne ! ;)

Czego chcieć więcej ?

Ew. Goldem lub Black member'em nie pogardziłbym :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...