Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co chcecie w tym roku pod Choinkę?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 359
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zdrowia. Wszystkim go życzę jak najwięcej ^_^

Opublikowano

- minus 30% ostrzeżeń

- takie fajne cuś :

Intel Core i7-2600K/3.4GHz LGA1155 8MB (BX80623I72600K)
karta graficzna SAPPHIRE R9 280X TOXIC 3GB
plyta glowna GIGABYTE LGA1155 GA-H61M-USB3-B3, LGA 1155 uATX H61 DDR3x2
8xUSB2.0 2xUSB3.0
zasilacz OCZ ModXStream Pro 600W (OCZ600MXSP)
Kingston ValueRAM 8GB 1600MHz DDR3 NON-ECC CL11 (KVR16S11/8)
obudowa Zalman Z11 PLUS
Słuchawki Creative HS-800 Fatality Gaming (51MZ0310AA001)
ie068n.jpg
Opublikowano

Ferrari z białego złota lub samolot ze złota.

 

PS. Wiem wiem w tym roku chce skromny prezencik.

 

PPS. No i może golb member'a.

 

"Śmierć nas nie rozdziela, robimy się tylko niewidzialni" 

 

Franco Scaglia – Czarna mewa

Opublikowano

PS Vita była by na prawdę bardzo miłym prezentem ;> ale coś się święci że ten prezent będę musiał sam sobie zrobić ;>>

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Szczęście, by ułożyło mi się z moją Natalką , byśmy byli ze sobą jak najdłużej <3

Nigdy nie trać czasu dla kogoś, kto nie ma go dla Ciebie ! :))

Opublikowano

Zdać kolokwia, związać się z kimś fajnym i nie musieć się martwić o każdą pierdołę.

 

A i jeszcze trochę obojętności by się przydało bo dbam o wszystkich ale o siebie tyle co nic :)

742611478555387739101.jpeg

Opublikowano

Nowy komputer :D ten jest za super 1GB ramu procek AMD Athlon XP 2400+ 2.00GhZ nowy komp wystarczy 2GB ramu procek 4rdzeniowy po 2.6GhZ lub 2.4 :D i jakas karta graficzna nie gorsza niz Geforce 8600 a jeżeli nie da rady to złoto do gry World Of Tanks :)))

Opublikowano

Drogi Święty Mikołaju

 

W tym roku byłem bardzo grzeczny w przeciwieństwie do pierwszego swojego roku na Mpc w którym po pijanemu ustawiłem se nick taki jaki mam ;[ bardzo tego żałuje i w tym roku chciałbym od ciebie dostać nowy nick który miałby brzmieć tak ,,Neejten'' Dziękuje pozdrawiam i czekam z mlekiem i ciasteczkami

Wiem że zmiana nicku jest nie do zrobienia ale jesteś w końcu ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM UFAM CI I WIERZĘ W CB

xmMfHrm.png
Opublikowano

Wystarczy zeby byla rodzina na swietach. Ale nie pogardzilbym bym jakims prezentem. ; D

 

Poproszę o Like'a

Oczywiście, jeśli mój post Ci pomógł.

Albo Ci się spodobał. :P

Opublikowano

Pare % z paska ostrzeżeń i zeby mi sie ułozyło z moja Asia ;p <3

Validating | Members | WarRock Helper | Pro User | Postmaker | MPC WarRock Team|

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...