Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]º••Eagle-Craft••º[50 slotów][1.6.4][WojnyGildii][No-Premium][Cząsteczka Hardcoru][PVP][ItemShop]


VirusVX

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No wiesz .. ale ban za śmierć mógł by być na jakies 30 minut ;D

Np jak ktos chce zresetowac glod to sie zabija i na home'a cisnie

60023_13_01_12_8_48_19_3.jpg
Opublikowano

Niestety mapa nam się spawn usunął.. Technik olał. - To jest zła wiadomość . A dobra taka, że mamy 2 zapasową mapę,którą wgramy , schludna ona taka bardzo nie jest , ale niestety na niczym teraz nie postawimy. Przez 1-2 dni będziecie grać z tym spawnem a my zajmiemy się robieniem nowego , oczywiście wszystkie itemy i gildie , baze zostaną na tej mapie tylko spawn się zmieni. nie zrażajcie się tym !!!! START 19.00!

Opublikowano

5 Minut , bo ta mapa jest ... , małe poprawki bo wiecie to zapasowa . 19:04 juz puszczam reklame o serwerze główną . Przepraszamy !

 

 

Musimy spawn przekopiować.

Opublikowano

Wy sobie żarty robicie ? Spodziewałem się poważniejszego serwera ...

To co tam się dzieje... brak mi słów, ogarnijcie to albo żegnam na zawsze.

Counter Strike Global Offensive


graphic.png

Opublikowano

Oganijcie administracje! Biorą sobie na strat diax eq z gm, i mają każdego na jedno uderzenie ...

mca.png

 

Zapraszam na server Mini-Game, ip: HiveMc.Eu Najczęściej gram w splegg'a!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...