Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co kupić za 14k funds?T


Ghost1225

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

L85 jest nadal dobre ,ale nie tak dobre jak kiedys.

Kiedys przeciez wystarczylo przytrzymac przycisk i strzelalo sie na dystans bez zadnego problemu.

 

Teraz juz musimy sie bardziej wysilic ,ale nadal bron zabija ;)

Pozatym mozna bylo ja bardzo tanio wyrwac bo z Famasem byla za 5555funds.

I tak jak mowilem potrafi dac w kosc xD

Piteraskwiat.png

Opublikowano

No L85 dalej jest dobre ^_^ Mimo nerfa potrafi dać w kość chociaż dalej MG36 jest bezkonkurencyjne, jeśli chodzi o "noobską" broń :D

A tak przy okazji: Dlaczego podczas strzelania M4 co drugi pocisk nie trafia?

 Ghost1225.gif                               

                 

 Pomogłem? To cud! Daj lajka, by uczcić to niecodzienne wydarzenie.

ale papieża to ty szanuj

Opublikowano

A ja jakos z m4 i m416 moge wymiatac na omanie bez zadnego problemu. Strzelam bardzo szybkimi seriami po 2 pociski i obydwa te karabiny są celne. Bardzo celne.

Opublikowano

hehe nie można ich porównywać, obydwie te bronie są najlepsze u szturma tyle że abakan na daleko a 416 na średnio ale na dalszy dystans też daje rade :D

 

@down już to wiemy, przestań spamić pisałeś to samo wyżej..

Opublikowano

@UP

Cóż za konstruktywna krytyka, już wszystko wiadome

 

Z jakich to powodów uważasz że jedna z najlepszych broni z grze jest gównem? Bo to że ktos napisze że coś jest gównem raczej nikomu nie powie co ktoś widzi w jakiejś broni złego, jak już krytykujesz coś to chociaż napisz przez co i z jakich powodów a nie tak jak wyżej...

LOL

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...