Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS] NieTutejszy vS (-) kto przyjmie


NieTutejszy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobra zaczne, po tym jak zedytowałeś, troche kijowe ale niech będzie

 

Uważasz się za kalkulator? To całkiem kurwa śmieszne,
pragniesz być godnym zaufania, a sprzedałeś koleżkę.
Słyszałem też, że nigdy nie pękasz,
lecz od Ciebie jest wytrzymalsza gumka durexa
Zobacz do lustra i otwórz swoją mordę,
a zobaczysz tam mój rewolwer,
który strzela panczami do twego gardła,
po których czujesz w spodniach mokradła.
Wrzuciłeś filmik jak srałeś w klozecie,
lecz nawet Twoja dupa jest ładniejsza od Cb.
Trafiasz pociskami gorzej niż storm trooper
W kościele księża ruchali cię w dupe.
Dla ciebie ślina to wynik masturbacji języka,
wychodzi ona gdy widzi oko tuńczyka.

 

Dla tych co czegoś mogą nie zrozumieć i uważać, że tekst bez sensu:

 

 

kalkulator - liczyć, "uważasz się za kogoś na kim można liczyć"

durex - prezerwatywa

storm trooper - klony ze star wars'ów, prawie nigdy nie trafiają do celu,

oko tuńczyka - jedna z najbardziej obrzydliwych potraw świata

 


<>

Opublikowano

Powracam po długiej przerwie i nadal jestem jak sensej
Wystarczył by mi jeden wers żeby rozjebać twoje wejście
Nadal mam tutaj respect, Ty wbijasz, a zaraz wyjdziesz
Bo chcesz nawijać wersy cioto Alla Justin Bieber
Mam dobrą rozkminke, I Nie mijam się tu z prawdą!!
Ty masz BlueMember ? BO! Smerfy spuszczały ci się w gardło
Sam się odjebałeś łajzo, Mój styl niszczy takie cioty
Znalazłeś dobrą fuchę- jako mój worek treningowy
Podsumujmy-jesteś chujowy, Co linijka to wers gorszy
Masturbujesz się z gumą cioto, boisz się że będziesz w ciąży
NT cię wykończy, Nie masz szansy Pizdo, Sprawdź mnie
Widzę twój rewolwer zobacz.. Jest Skierowany w twoją czaszke
Powiesz chociaż raz prawdę? Bo mam kilka pytań kurwa
Wytłumacz wszystkim czemu cię pominęła ewolucja
Bania jak nocnik- pusta, A jak coś wpadnie to jakieś gówna
Dowodem tego jest tekst który napisała ta kurwa.

Piona!

NIE MA

Opublikowano

NieTutejszy, rozpierdolił go w pierwszym wersie :)

 

Sensus, raczej kiepsko sklejone.

i ogólnie widzę że głos up oddał świeżo zarejestrowany. czyżby multi?

 

 

Głos NieTutejszy

Opublikowano

 

 

Mam dobrą rozkminke, I Nie mijam się tu z prawdą!!

Ty masz BlueMember ? BO! Smerfy spuszczały ci się w gardło

Uuuuu tu ladnie pojechales. Glos na Nietutejszego.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

NieTutejszy - forma zostaje ta sama, jak nie lepsza. Propsy jak zawsze.
Końcówka, to porównanie z nocnikiem, na wysokim poziomie.

sensus - technicznie o wiele gorzej od przeciwnika. Pancze? Niby dobre, są jakieś tam porównania,
Ale są o wiele gorsze, od porównań NT. Końcówka, naprawdę dziwna, nie zrozumiałem jej.

Głos na NieTutejszy.

1343548143-U383429.png
ExKid FanART | Gold Member | ExMentor | ExMMT Recenzent | ProUser | Postmarker | Blue Member | Random 2k11!

Wszystko O Mnie:


Mój Fanpage:
https://www.facebook.com/Majken.Majki
 

Moje kawałki na YouTubie:

http://www.youtube.com/user/tvMajken/videos


Galerie:

- Moje Dema na YouTube
- Zwykła galeria Teksty/Dissy
Staż na Forum:
Wygrane Pojedynki - 128
Przegrane Pojedynki - 47
Remisy - 6
Tutoriale:
Mam ich 10 znajdziecie wszystkie na profilu.
Dziękuje że zaglądacie do działu: Pojedynki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...