Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[VM] Jak mnie rozbrajają tacy ludzie Film


Vilche

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1,5 Roku temu Namówiłem kolegę z klasy na grę w lola, tamtego dnia z kąd pochodził ten film nadal był w bronzie.

Powiedział że sam się wybije do srebra to są skutki :

http://www.youtube.com/watch?v=kcgVYdbf8u4

Chłopak tak grał dziennie po tych parę rundek wszystko przewalał i tak się kończyły jego solo q.

Dziś jest w srebrze bo go wybiłem.

 

Szczerze historia jest mało ważna najważniejszy jest filmik.

Jak mnie rozbrajają tacy ludzie, słabe nerwy + lol = Ryje banie.

 

@info

Reszta co się jego pytali i śmiali to kumple którzy byli w konfie ale nie grali, ja byłem wyciszony i ryłem jak świnia pod grunwaldem.

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

No cóż, ja po przegranych meczach też czasem jestem zły, ale ten typ to już przesada ;d

Może kiedyś zrozumie, że gra dla zabawy i z każdego meczu powinien jak najwięcej się nauczyć : )

Opublikowano

Najśmieszniejsze jest to że takie typy myślą że kogoś obchodzą te reporty, proszą team o zreportowanie kogoś często beż żadnych podstaw (report for feed? - nie ma czegoś takiego), ale spamują tymi reportami jakby miało to uratować im życie.

Opublikowano

Czy według was tacy ludzie jak na tym nagraniu powinni nadal grać w lola? xD

Czerwone jest piękne! Kocham <3

Opublikowano

 

Na 100% Froggen czy xPeke tak mówili...

 

To jest jakaś maksyma, ale kto jak kto :)

myslisz ze oni wiedzieli odrazu ze beda w challengerach ? i bd grac na lcs? wiadomo ze najpierw dla zabawy a potem dopiero grali dla hajsu, tak dla hajsu..

sydno_eune_13_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...