Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[START 2 EDYCJA 23.12.2013 GODZ 18:00] PSVMC.PL [SKYBLOCK][LVLe NA CZACIE][MOBARENA][SEGREGACJA SKRZYŃ][ZMIANA BIOMÓW][RANKING][RANGA ZA ZABIJANIE


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

R
R
R
R
E
E
E
E
K
K
K
K
L
L
L
L
A
A
A
A
M
M
M
M
A
A
A
A

--Informacje--

Nazwa Serwera: PSVMC.PL [skyBlock][1.6.4]

IP: psvmc.pl

Sloty: 80

Wersja: 1.6.4

Rodzaj serwera: Dedykowany

Edycja: 2

--Ciekawostki o serwerze--

LVL'e widoczne na czacie

Masz ochotę "pościągać się" z kolegą kto więcej wykopie kamienia lub bruku?

U nas to nie problem! Mamy specjalnie napisany skrypt na ta okazję, który umożliwia właśnie LVL'e za

kopanie! Dodatkowo za każdy zdobyty lvl jest nagroda! :)

Różne Parkoury

Jeśli szukasz serwera, na którym możesz chociażby poskakać na parkourach

zapraszamy do nas! :) U nas co tydzień jest zmiana parkourów na inne (by gra nie była nudna)

Cofanie na parkourach

Denerwuję Cię jak spadasz i musisz wpisywać, np. /warp parkour?

U nas tak nie ma! U nas po spadnięciu automatycznie teleportuje Cię na

początek parkoura! :)

Rangi na zawsze

Chciałbyś kupić rangę VIP i nie płacić za nią co miesiąc 11 zł lub więcej?

U nas po kupnie raz rangi otrzymujesz ją na zawsze! Nawet przy zmianie edycji!

Segregacja itemów

Chciałbyś posegregować swoje skrzynie, a nie masz Inventory Tweaks?

U nas wystarczy kliknąć lewym i BUM... Mamy posegregowaną skrzynie! :)

Sklep w GUI

Chciałbyś mieć zawsze sklep pod ręką, bez wpisywania

/spawn? U nas wystarczy wpisać /sklep i BUM... Mamy otwarty sklep :)

Nagrody co 1h

Lubisz dużo grać? Doceniamy to! Co 1h dostajesz

u nas nagrody! :)

Drop głów

Chciałbyś zdobyć głowę jakiegoś gracza i powiesić u siebie na wyspie?

Wystarczy, że pójdziesz z nim na PVP, a gdy go zabijesz otrzymujesz głowę :)

Loteria

Chciałbyś zdobywać świetne nagrody z eventów itd. ?

U nas otrzymujesz loterie za eventy, granie i TOP 3!!

Więcej informacji co otrzymujemy z loterii pod /loteria :)

Administracja ONLINE

Często jak napiszesz "Jest jakiś admin?", bo potrzebujesz pomocy

nikt Ci nie chcę dać odpowiedzi?

U nas wystarczy, że wpiszesz /admin i dowiadujesz się czy jest ktoś

z Administracji online! :)

Statystyki pod mieczem, kilofem, łopatą i toporkiem

Chciałbyś wiedzieć ile zdobyłeś diaxów, drewna lub dritu?

Wystarczy, że klikniesz prawym trzymając łopatę, kilof, toporek lub miecz,

a ukażą Ci się statystyki! :)

Różne prezenty na start!

Ponieważ mamy święta każdy gracz na start może otrzymać jakiś prezent! :)

Wystarczy, że pójdzie na spawn i kliknie prawym na

tabliczke z napisem [Prezent]

--Administracja--

19Adam97 - Właściciel

Egzader99 - HeadAdmin

dranger - Administrator

Frikos - Administrator

GmSK666 - Moderator

SwissSweet - Moderator

JestemJakub - Moderator

Artysta- Moderator

Jeśli serwer będzie się dobrze rozwijał będzie rekrutacja na rangę Moderator :)

--Screeny--

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

 

--Inne--

By być na bieżąco polub nas na FaceBooku:

https://www.facebook.com/pages/Psvmcpl/663452610336787

lub wchodź na naszą stronę:

http://psvmc.pl/

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer, ten serwer po prostu cud, miód malina, Admini których nie widziałem na żadnych serwerach(zajeb****) po prostu eventy cały czas, niedługo pewnie będzie jednym z najlepszych.

 

Pozdro JestemJakub.

 

P.S: GMSK OCIEKA ZAJEBISTO**IĄ! ... ekhem ... ADAM TEŻ:D

Opublikowano

Jak zwykle serwer zaje :) Pluginy jak zawsze genialnie dobrane. Troche sie narobiliście. Kto nie wejdzie na ten serwer to zgnily uj :P. Info - ostatnio gralem wczoraj o 18 i nie dzialaly skrzynie na spawnie.

Opublikowano

Serwer zapowiadał się fajnie, szkoda tylko, że po zalogowaniu wywala mnie za multikonto. Pomyślałem, że kiedyś tam wchodziłem na innym koncie więc wszedłem na moim pierwszym ale to samo. Szkoda.

 

 

Po moim poście administrator szybko do mnie napisał i błąd został naprawiony :)

Dziękuje i polecam.

Opublikowano

Serwer jest super! Polecam !

- i5 4460 4x3,4Ghz - 2x4GB DDR3 HyperX FURY - MSI H97 PC Mate - MSI Gaming R9 380 4GB - Corsair VS 550W - Zalman R1 White - WD Green 500GB -

- Steelseries QcK - Ozone Argon Ocelote World - Ozone Battle Strike MX - LG 29" 21:9 - Lenovo Gaming Y Headset 7.1 -

Opublikowano

Dziękuje wszystkim za opinie!

Zapraszam na serwer, dzisiaj będzie dostępna MobArena! :)

LVLe będą dziś podwyższone do 30 (PRZYPOMINAM, ŻE ZA LVL NAGRODY!)

NOWY SPAWN
I na razie to tyle.. xD

 

 

PS!! AKTUALNIE TRWA KONKURS! SZCZEGÓŁY NA NASZYM FANPAGU!!

Opublikowano

HeHeHe serwer ? 1/10 dlaczego ? lag co 2 sec w dodatku serwer postawiony na darmowym hostingu :).

Administracja ? 3/10 dlaczego ? właściciel banuje za krytykę serwera, jedynie gmsk666, sweetswiss i captainval są normalni, egzader i frikos mają mało czasu dla graczy

Ban za ? - Administrator ma zawszę racje mhmmm poniżej dam screen z akcji, gdzie tam jest o jakiejś racji ?

 

Ff6fmQ7.png

 

@edit

ja to Symerant jak coś

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Bardzo sie ciesze, ze napisales (bylem pewny, ze to dodasz :))

A wiec juz tlumacze zaistniala sytuacje:

Gracz wyzej (Symerant) caly czas pisal, ze serwer stoi na darmowym hostingu (lvlup.pro jak ktos nie wierzy moge dac SS), tlumaczylem juz mu (wczesniej zaistniala juz taka sytuacja z nim, ale nie zrozumial) + nagminnie obrazal serwer i administracje (szkoda, ze nie masz tego screena). Tyle ode mnie

Pozdrawiam,

19Adam97

 

PS: captainval38 i SwissSweet nie jest juz w Administracji :)

PS2: Dzieki za odswiezenie reklamy

Opublikowano

mhmm dodaj że administracja lat 14 + a nie 16 + :)

poza tym daj chociaż 1 screen gdzie obrażałem serwer i administracje, mhmm ? wątpie, że znajdziesz :)

PS1. ktoś musi robić to za Ciebie :)

PS2. Admin ma zawsze racje ? wutt gdzie niby ja mówiłem coś o "racji" xdddd

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Przykro mi, ale ja nie robie screenow (ja ich nie potrzebuje).

 

Co do wieku to chodz na jakiegos TSa/Skype to pogadamy...

 

I jesli masz tak ze mna dalej gadac zapraszam gg/skype/ts3 lub pw tutaj.

 

@up Reklama to reklama, przykro mi.

Opublikowano

wiek ? spytaj się gmsk ile ma lat, ts'a nie potrzeba bo sam się przyznał :)

z takim podejściem to ja już wiem, dlaczego tak mało osób grało + te lagi co 2 sec.

Zmień hosting lepiej ; o

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Opublikowano

Nie chce tutaj dostac warna, dlatego powiem grzecznie: Odwal sie od hostingu. Jak mi sie nie bedzie podobac to sobie zmienie.

 

Tyle ode mnie do Ciebie.

 

Zegnam i pozdrawiam

Opublikowano

NO I CHU* ! VIP NA MARNE, OPŁACILI SERWER ZA HAJS? OPŁACILI! I DUPA! DOWIDZENIA! FUCK ALL GM MA 14 LAT! SWISS DOSTAŁA AMINA PO 25 MIN GRY, JEDYNIE KTO POMAGAL TO.... HMMM CHYBA TROCHE GMSK...

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...