Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Starożytna Masakra | Edycja III [ Dobre Pluginy | Brak Lagów ]


Graihia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Imię : Kuba

Wiek : 15Lat

Ogarnięcie : Zawsze, jestem dla kogoś taki jaki on jest dla mnie .

Coś o sobie : Mam na imię Kuba , uczę się Beatbox , mam niebieskie oczy :D .

Czy griefuję, Czy kradnę ? : Nie

Od kiedy grasz w minecrafta: Od bety ale nie pamiętam jaka już to była .

Kontakt : GG 25627664

Nick : NoName

Mikro : Mam .

Opublikowano


Imię:Mateusz

Wiek:13

Ogarnięcie:Jestem zawsze ogarnięty mam ten luz

Coś o sobie:Lubię grać w mc i w Piłkę nożną ^^^^

Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie Nie lubie ;c

Od kiedy grasz w minecrafta:od paru lat

Kontakt:mati.cieslik1 (skype), ts :)

NICK:DreemPL

CZEKAM NA ODPOWIEDZ :>

Opublikowano
Imię:Kacper


Wiek: 15 lat


Ogarnięcie:9/10 (zdarza się mały niewinny troll :D)


Coś o sobie:Uwielbiam grę minecraft ,ponieważ mogę poznać wielu ciekawych graczy. Lubię siatkówkę i koszykówkę


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie


Od kiedy grasz w minecrafta: Od wersji 1.7.3 beta


Kontakt: Mpcforum.pl (PW) ,Teamspeak


Nick: McTal


Oczekuję szybkiej odpowiedzi :D

0,50,100,200,300,500,600,750,900,1000,1200,1500,2000


 


NPPr


 


Ponieważ na post trzeba sobie zasłużyć

Opublikowano
Imię:Mateusz

Wiek:13

Ogarnięcie:Jestem zawsze ogarnięty mam ten luz

Coś o sobie:Lubię grać w mc i w Piłkę nożną ^^^^

Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie Nie lubie ;c

Od kiedy grasz w minecrafta:od paru lat

Kontakt:mati.cieslik1 (skype), ts :)

NICK:DreemPL

CZEKAM NA ODPOWIEDZ :>


Oraz



Imię:Kacper


Wiek: 15 lat


Ogarnięcie:9/10 (zdarza się mały niewinny troll :D)


Coś o sobie:Uwielbiam grę minecraft ,ponieważ mogę poznać wielu ciekawych graczy. Lubię siatkówkę i koszykówkę


Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie


Od kiedy grasz w minecrafta: Od wersji 1.7.3 beta


Kontakt: Mpcforum.pl (PW) ,Teamspeak


Nick: McTal


Oczekuję szybkiej odpowiedzi :D


Zapraszam na TeamSpeak'a

Opublikowano
Imię: Andrzej

Wiek: 14

Ogarnięcie: 7/10

Coś o sobie:

Czy griefuję, Czy kradnę ?: nie

Od kiedy grasz w minecrafta: od bety

Kontakt: skype (r4st4man), ts

Nick: Ziom3k666

Opublikowano
Imię: Andrzej

Wiek: 14

Ogarnięcie: 7/10

Coś o sobie:

Czy griefuję, Czy kradnę ?: nie

Od kiedy grasz w minecrafta: od bety

Kontakt: skype (r4st4man), ts

Nick: Ziom3k666


Zapraszam na TeamSepak'a

Opublikowano

Imię: Kuba

Wiek: 13 ( ale jestem ogarnięty )

Ogarnięcie: Tak , jestem ogarnięty.

Coś o sobie: Jestem Kuba. Lubie grać w piłkę nożna oraz na kompie ;p Najbardziej w minecrafta i league of legends. Nie griefuje i nie robie żadnych szkód ;p

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie griefuje i nie kradne .

Od kiedy grasz w minecrafta: Około 2-3 lata

Kontakt: Skype - kuba.groch11 Mam ts'a

Nick: KoVu

Opublikowano


Imię: SebeQ

Wiek: 15

Ogarnięcie: w 101%

Coś o sobie: Co by tu pisać poznacie mnie na serwerze.

Czy griefuję, Czy kradnę ?: 2x razy nie, dziekujemy.

Od kiedy grasz w minecrafta: Od początku.

Kontakt: TS3

Nick: ReQu

Opublikowano

Imię: Kuba
Wiek: 13 ( ale jestem ogarnięty )
Ogarnięcie: Tak , jestem ogarnięty.
Coś o sobie: Jestem Kuba. Lubie grać w piłkę nożna oraz na kompie ;p Najbardziej w minecrafta i league of legends. Nie griefuje i nie robie żadnych szkód ;p
Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie griefuje i nie kradne .
Od kiedy grasz w minecrafta: Około 2-3 lata
Kontakt: Skype - kuba.groch11 Mam ts'a
Nick: KoVu

 

oraz

 

Imię: SebeQ

Wiek: 15
Ogarnięcie: w 101%
Coś o sobie: Co by tu pisać poznacie mnie na serwerze.
Czy griefuję, Czy kradnę ?: 2x razy nie, dziekujemy.
Od kiedy grasz w minecrafta: Od początku.
Kontakt: TS3
Nick: ReQu

 

Zapraszam na TeamSpeak'a

Opublikowano
Imię: Krzysiu

Wiek: 12

Ogarnięcie: jest w 100%

Coś o sobie: Lubię jak każdy inny football, uprawiam BnO (taki sporcik w którym się biega z mapką)

Czy griefuję, Czy kradnę ?: głupię pytanie ;d otrzywiście że nie

Od kiedy grasz w minecrafta: około 2-3 lat od BETA 1.4

Kontakt: skype KrzychucsPol, potem ściągne TS'a

Nick: Krzychucs

Opublikowano
Imię: Krzysiu

Wiek: 12

Ogarnięcie: jest w 100%

Coś o sobie: Lubię jak każdy inny football, uprawiam BnO (taki sporcik w którym się biega z mapką)

Czy griefuję, Czy kradnę ?: głupię pytanie ;d otrzywiście że nie

Od kiedy grasz w minecrafta: około 2-3 lat od BETA 1.4

Kontakt: skype KrzychucsPol, potem ściągne TS'a

Nick: Krzychucs


Zapraszam na TeamSpeak'a

Opublikowano

Imię: Łukasz

Wiek: 16

Ogarnięcie: 10/10

Coś o sobie: Lubie grac w pilke , grac w lola ( jak ktos gra to chetnie zagram :) ) , dobrze biegam i ogarniam w informatyce

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie

Od kiedy grasz w minecrafta: 2 lata

Kontakt: Fb / gg / mpc forum

Nick: Minecraftvex

Opublikowano

Imię: Łukasz
Wiek: 16
Ogarnięcie: 10/10
Coś o sobie: Lubie grac w pilke , grac w lola ( jak ktos gra to chetnie zagram :) ) , dobrze biegam i ogarniam w informatyce
Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie
Od kiedy grasz w minecrafta: 2 lata
Kontakt: Fb / gg / mpc forum
Nick: Minecraftvex

 

Jestes na ts wiec dodaje

Opublikowano
Imię:Krystian

Wiek:14lat

Ogarnięcie:Byłem administratorem wiele razy więc na pewno dam radę i teraz.

Coś o sobie:Gram w minecraft od długiego czasu. Interesuje się wieloma grami.Buduję epickie budowle.

Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie i Nie

Od kiedy grasz w minecrafta:3lata

Kontakt:Skype,TS3,MPCforum (PW)

Nick:myszon987

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano
Imię:Krystian

Wiek:14lat

Ogarnięcie:Byłem administratorem wiele razy więc na pewno dam radę i teraz.

Coś o sobie:Gram w minecraft od długiego czasu. Interesuje się wieloma grami.Buduję epickie budowle.

Czy griefuję, Czy kradnę ?:Nie i Nie

Od kiedy grasz w minecrafta:3lata

Kontakt:Skype,TS3,MPCforum (PW)

Nick:myszon987


oraz


Imię: Szymon

Wiek:15~16

Ogarnięcie: 100%

Coś o sobie:interesuje się programami skryptami komputerowymi

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Niee..

Od kiedy grasz w minecrafta: rok


Nick:GandziaPlayGames


Zapraszam na TeamSpeak'a

Opublikowano
Imię:Radek

Wiek:11

Ogarnięcie:Grałem już na wielu serwerach :)

Coś o sobie:Lubie sobie popykać w minecrafta

Czy griefuję, Czy kradnę ?:nein

Od kiedy grasz w minecrafta:od alpha

Kontakt:skype/ts

Nick:mag29

Opublikowano
Imię:Radek

Wiek:11

Ogarnięcie:Grałem już na wielu serwerach :)

Coś o sobie:Lubie sobie popykać w minecrafta

Czy griefuję, Czy kradnę ?:nein

Od kiedy grasz w minecrafta:od alpha

Kontakt:skype/ts

Nick:mag29


Jesteś na ts'ie dodany

Opublikowano
Imię: Patryk

Wiek: 13

Ogarnięcie: 10/10

Coś o sobie: Mam na imię Patryk , mam 13 lat ... bla bla bla

Czy griefuję, Czy kradnę ?: Nie

Od kiedy grasz w minecrafta: Już ponad 2 lata :)

Kontakt: Skype/TS3

Nick: Patrykx77

Hangamoon_eune_24_3_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...