Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Yt2.pl [Dedyk] [Medium]


Wilku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=Gh_AYF8jqNg

ura4.png

 

 

 

 

 

Dla moderatora :)

 


gpmt2nazwa-Yt2.pl.png

gpmt2-Procesor.png
i5
gpmt2-Pamiec%20Ram.png
32
gpmt2-Lacze.png
120Mb

gpmt2-Strona%20Glowna.png


www.yt2.pl

gpmt2-Rejestracja.png


http://yt2.pl/rejestracja.html

gpmt2-Item%20Shop.png

Na stronie głównej.

gpmt2-Client.png

Tylko łatka.

gpmt2-Latka.png


www.yt2.pl/Patcher.zip

gpmt2-Skan%20Latki.png

https://www.virustotal.com/pl/file/0dbb8455a1b6aad7102bbe4f3f2faf09fcd1b323d715233454ca74aaefefef9c/analysis/

gpmt2-Na%20Start.png
1384269980-U931267.png
gpmt2-Handlarze.png
1384269740-U931267.png
gpmt2-Bony.png
1-5
gpmt2-Ulepszacze.png
Standarowe
gpmt2-Exp.png
400%
gpmt2-Drop.png
450%
gpmt2-Yang.png
450%

gpmt2-Administracja.png
[GA]Edek
[GA]Maid
[GM]Leo


gpmt2-Od%20autora.png
Zapraszam na betę, już w piątek oficjalny start serwera ! :)

 

 

 

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Max lvl 99?

 

Może wbije powodzenia.

ezj18z.jpg


 


Grałem na: PL s1 (monastyr), SurfaceMT2 (2012r), EruriS, Balmora, MoltenMT2, SpotlineMT2, NewLongju2, EdoriaMT2, 4Death, Laneris, Eterial

Opublikowano

Super serv, podoba mi sie, moze wbije z ekipą

 

@jak ze skillami ?

@@ ta zmianka 6/7 ? to przypadek ? bo nic nie jest opisane ; )

1377808813-U903831.png

Opublikowano

 

Prezentacja miała być uzupełniona a jest tak jak było :/

 

Prezentacja zostanie uzupełniona

 

Super serv, podoba mi sie, moze wbije z ekipą

 

@jak ze skillami ?

@@ ta zmianka 6/7 ? to przypadek ? bo nic nie jest opisane ; )

Skile robisz u NPC ku a potem kamykami tak samo.

Zmianka 6-7 została u npc z racji takiej że MOOOŻE w przyszłości jak gracze będą chcieli ( zależy od vote ) to wprowadzimy do dropu , ale narazie to tylko takie plany. Wszystko zależy od graczy :)

 

Max lvl 99?

 

Może wbije powodzenia.

Max 127 lvl

Opublikowano

Nie wiem jak niektórzy ale wrzuc tą łatke , klijenta nie wiem co to dokladnie jest na normalna stronę do ściągniecia bo ten twój patcher ma straszne wolne pobieranie, przy moim 4mb/s sciaga mi z prędkościa 20kb/s i to napewno nie jest wina mojego internetu ..

OmG ..

Opublikowano

Nie wiem jak niektórzy ale wrzuc tą łatke , klijenta nie wiem co to dokladnie jest na normalna stronę do ściągniecia bo ten twój patcher ma straszne wolne pobieranie, przy moim 4mb/s sciaga mi z prędkościa 20kb/s i to napewno nie jest wina mojego internetu ..

 

No podobno jakiś launcher miał być zmontowany.

Za kilka min start a launchera jak nie było tak nie ma ;D

Opublikowano

Miał byc też klijent po zamknieciu bety, beta zamknieta i klijenta nie ma ^^

" Pełny klient: Oficjalny klient będzie udostępniony po wyjściu serwera z fazy BETA "

OmG ..

Opublikowano

Kilka postaci już stworzonych to wystartował.

Wilku montuj tego launchera i dodaj link, bo chętni do gry są, a wbić na serwer nie ma jak.

Opublikowano

serw juz off , rzeczywiscie pracowaliscie nad nim miesiacami ....

@on ciekawe na jak dlugo

@@ haha nawet min nie byl :P , moze jakies info ?

@@@ serw padl strona tez , nice

OmG ..

Opublikowano

serw juz off , rzeczywiscie pracowaliscie nad nim miesiacami ....

 

@on ciekawe na jak dlugo

 

@@ haha nawet min nie byl :P , moze jakies info ?

 

@@@ serw padl strona tez , nice

Serwer był off dlatego że restartowaliśmy maszynę i ( Technik zapomniał włączyć misji i dać prawa gm'a . Osoby które stworzyły postacie i nie mają wgl eq start, należy stworzyć konto od nowa. Ale już wszystko jest Okej,

Przeprasamy za ten drobny błąd

Opublikowano

Nie polecam.. Administracja już pokazała na co ją stać przy odsłonie serwera xlast2-old. Co do prezki nie liczyłbym, że zostanie uzupełniona.

Streszczę ten serwer tym " Krowa, która dużo ryczy mało mleka daje" dokładnie tak jest z tym serwerem oraz administracją. Mógłbym wymieniać dalej, no ale się powstrzymam :) Piss yoł

1390144171-U592769.png


Opublikowano

Up nie wiem co wcześniej administracja pokazała co robiła czego nie robiła, Mnie wcześniej nie było. Wiem jedno, teraz jest nowy zgrabny team, który bardzo dobrze się rozumie, z pewnością będziemy potrzebować pomocy (nabór na GM) ale nie o tym teraz mowa. Co do prezentacji, zostanie ona ulepszona z pewnością. :) Mamy odpowiedzialnych ludzi i tego się trzymam. Pozdrawiam :)

Opublikowano

Mógłby ktoś podesłać root'y, locale i exe do odpalenia gry? Chciałem zagrać a nie ma jak bo żadnego launchera nie ma.

Opublikowano

Chciałbym zapytać ogólnie.

Jak idzie gra na serwerze? Jak atmosfera? Ulepszanie/Bonowanie? Exp?


 

 


tumblr_madu89TzVX1rt9tk6o1_500.gif

 
 
 

Members|ProUser|Postmaker|

Opublikowano

Hmmmm, klienta nie ma? ^^

Pobierz łatkę, i przez nią będziesz miał aktualizacje(pobieranie tak jak PL )

 

 

Mógłby ktoś podesłać root'y, locale i exe do odpalenia gry? Chciałem zagrać a nie ma jak bo żadnego launchera nie ma.

Launcher będzie dostępny jak technik wejdzie na komputer, już niebawem.
Opublikowano

Nawet nie ma 2ręki w systemie ulepszeń.

 

Jak można wystartować z serwerem bez łatki lub klienta? To jest nie fair ze strony teamu.

`


Zbyt pokręcony by żyć :((  , zbyt rzadki by umrzeć B) .


 


­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...