Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Skracacz linków


SebuśPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie ma to jak dbać o wygodę użytkowników bo przecież wcale nie jest wkurwiające to że jak chcesz wejść w jakiegoś linka to musisz przez ileś tam stron przejść i jakieś okienka wyskakujące czy na pewno.

Jeżeli jesteś choć trochę ogarnięty będzie możliwość pominięcia strony z pytaniem. Chodzi głównie o to by w statusach było można wstawiać linki do yt i innych

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

A właściwie to po co to wam?

Może jeszcze poduszeczkę podstawić i dołączyć radyjko do strony startowej mpc?

To takie trudne? - Zaznacz -> kopiuj -> wklej -> enter.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

A właściwie to po co to wam?

Może jeszcze poduszeczkę podstawić i dołączyć radyjko do strony startowej mpc?

To takie trudne? - Zaznacz -> kopiuj -> wklej -> enter.

Myślę, że nie zrozumiałeś tematu, dlatego zalecam przeczytanie go kolejny raz.

QtiV6xY.gif

Opublikowano

Myślę, że nie zrozumiałeś tematu, dlatego zalecam przeczytanie go kolejny raz.

Hmm... chcecie:

- łatwy dostęp do strony i brak wyskakujących okien.

- okienko z wyborem zostania na danej stronie i przekierowania na wskazaną.

Ale po co?

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

Opublikowano

Hmm... chcecie:

- łatwy dostęp do strony i brak wyskakujących okien.

- okienko z wyborem zostania na danej stronie i przekierowania na wskazaną.

Ale po co?

Po to że jest zakaz umieszczania linków w statusach wychodzących poza mpc bo chodzi o pozycję w google. Po skróceniu linków nie będzie już takiego problemu.

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

Opublikowano

Jestem za, ale zeby dodac ostrzezenie ze poza MPCForum sie wychodzi, i akcepacja (Wchodzę/Nie wchodzę).

Od tego poniekąd jest code, natomiast przydałoby się dodanie takiej opcji, tak.

727881401622271220780.jpeg
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

Pomagam w tworzeniu for IPB za darmo. Trzy letnie doświadczenie.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

giphy.gif ­

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

 

tumblr_o19rjjpQB21udwsc5o3_540.gif


.icon_eq.gif

Opublikowano

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

Pomogłem?? Naciśnij "Lubię to"

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

 

 

17052109001382846035.png


Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

 

Tak, jest to dobry pomysł warunek to krótkie linki coś w stylu mpcforum.pl/link/dapk32k3lsa i otwiera się strona, gdzie pokazuje nam tam pełen link w code i mamy do wyboru guziczki Opuszczam MPCForum | Zostaję na MPCForum(przekierowuje na stronę główną).

 

 

 

 

928011413476457403957.png

 

 

 

  • 5 tygodni później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...