Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WEB] Hosting zdjęć (Prosze o przeczytanie "PS2" przez moderatora)


Konuz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Daj mi kod na pw a ci pokaże jak zabezpieczyć

Hakowanie takich stronek to chyba nie wyzwanie bo pliki php mozna wrzucac ale tu na forum powinniśmy pomagać innym chyba a nie niszczyć czyjąś prace dla niektórych to 5 minut a dla początkujących to wyzwanie.

Opublikowano

Dobra, juz ogarniete, dawać dalej opinie :)

strona jest w pelni fuknkcjonalna!

 

@edit

Bez spamu prosze ... ja to widze :D

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Zainwestuj w grafikę bo to aż razi po oczach. Zrób panel Użytkownika tak aby każdy miał potem szybki dostęp do swoich zdj

Co do grafiki to bym musiał kogoś wynająć, bo ja nie mam zdolności :/

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

@ref

Dodane:

- statystyki stat4u

- naprawa pewnego błędu

~~

Co do średnika przy logu stat4u, to do nich napisałem w tej sprawie ;P

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano
<!--
stat.4u.pl NiE KaSoWaC-->
<a title="statystyki" ;="" href="http://stat.4u.pl/?1plup" target="_top">    <img border="0" ;="" src="http://adstat.4u.pl/s4u.gif"></img></a>
<script type="text/javascript" language="javascript"> … </script>
<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;
<script type="text/javascript" language="JavaScript"> … </script>
<noscript> … </noscript>
<!--
stat.4u.pl KoNiEc
-->

<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;

Średnik jest tutaj na końcu

<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;
Opublikowano
<!--
stat.4u.pl NiE KaSoWaC-->
<a title="statystyki" ;="" href="http://stat.4u.pl/?1plup" target="_top">    <img border="0" ;="" src="http://adstat.4u.pl/s4u.gif"></img></a>
<script type="text/javascript" language="javascript"> … </script>
<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;
<script type="text/javascript" language="JavaScript"> … </script>
<noscript> … </noscript>
<!--
stat.4u.pl KoNiEc
-->

<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;

Średnik jest tutaj na końcu

<script src="http://adstat.4u.pl/s.js?1plup" type="text/javascript" language="JavaScript"></script>;

Wiem, ale chodziło mi o pozwolenie co do usunięcia tego średnika :P Robie wszystko zgodnie z prawem i wolałbym uniknąć zbędnych problemów :)

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Kiedy będzie jakiś ciekawy wygląd strony? :P

NeqGPlay pracuje nad wyglądem :)

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

##Naprawione :)

 

Dla chętnych...

Prosiłbym o sprawdzenie wszelkimi sposobami czy da się wgrać inne pliki niż:

- gif,

- jpg,

- jpeg,

- png.

 

Z góry dziekuje :)

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Da się a to jest kod php index.php

 

 



<?php
$katalog="/img/"; 
$adre="http://pl-up.fibercraft.pl"; 
$siz="4242880"; 
?>
<html xmlns='http://www.w3.org/1999/xhtml' xml:lang='pl' lang='pl'>


	<head>

		<link rel="Shortcut icon" href="mini.png" />



		<meta http-equiv='Content-Type' content='text/html; charset=iso-8859-2' />

		<meta name="Description" content="PL-UP" />

		<meta name="Keywords" content="PL-UP" />

		<title>PL-UP</title>
				<script type="text/javascript" src="http://code.jquery.com/jquery-1.9.1.min.js"></script>
<script type="text/javascript" src="http://ciasteczka.eu/cookiesEU-latest.min.js"></script>




<script type="text/javascript">

jQuery(document).ready(function(){
	jQuery.fn.cookiesEU();
});

</script>
	</head>


<body bgcolor="white"> 
<center>
<br><br><br><br>
<a href="<?php echo $adre ?>"><img src="logo.png" border="0"></a><br><br><a href="./regulamin.php">Regulamin</a> | <a href="./contact.php">Kontakt</a> | <a href="./fanpage.php">Fanpage</a><br><br>
<table background="tbody2.jpg" style="width: 558px ;">
		<tbody><tr>
		<td>
		<center>

<br><br>
<form action="" enctype="multipart/form-data" method="POST">
 <b> Twoj plik:</b>  <input type="hidden" name="MAX_FILE_SIZE" value="<?php echo $siz ?>" accept="image/jpeg,image/jpg,image/png,image/gif"  />
<input type="file" name="plik" accept="image/jpg,image/png,image/gif" />
<input type="submit" value="WyĹlij Zdjecie" />
</form>
Format zdjecia: <b>.jpg .jpeg .png .gif</b><br>
Maksymalna waga zdjÄcia: <b>4MB!</b><br>
Wyslij malÄ darowiznÄ na utrzymanie strony  <a href="./darowizna.php">kliknij</a>
<br><br>
<?php


$adres="$adre$katalog";
      $length=5;
	  
      	  
      $list=array_merge(range(0,9));

      shuffle($list);
	  

      $string=substr(join($list),0,$length);
	  

      

 $ils="$string";
 $i1="<";
 $i2=">";
 
$plik_tmp = $_FILES['plik']['tmp_name'];
$plik_nazwa = $_FILES['plik']['name'];
$plik_rozmiar = $_FILES['plik']['size'];
$pl="$ils$plik_nazwa";
$lis="$adres$pl";

if(is_uploaded_file($plik_tmp)) {
move_uploaded_file($plik_tmp, "./$katalog$pl"); 
If($_POST['MAX_FILE_SIZE'] != $siz){echo 'Nie kombinuj'; DIE();};
{
      
	
    echo "<center><table>
<tr><td><b>Status:</b></td><td><font color='green'><b>Obraz zostal przeslany na serwer!</b></font></td></tr>
<tr><td><b>Nazwa:</b></td><td><b>$pl</b></td></tr> 
<tr><td><b>Rozmiar:</b></td><td><b>$plik_rozmiar bajtow</b></td></tr> 
<tr><td><b>Link:</b></td><td><a href='$adres$pl' target='_blank'><b>$adres$pl</b></a></td></tr> 
<tr><td><b>Na strone:</b></td><td>$i1 img src='$lis' $i2</td></tr>
<tr><td><b>Na forum:</b></td><td>[IMG= $lis ]</td></tr></center>";
}

}


?>
	</td>
		</tr>
		</tbody>
		</table>
		</div>
		<center>
		</table>
		<br>
<!-- stat.4u.pl NiE KaSoWaC --> 
<a target=_top href="http://stat.4u.pl/?3plup" title="statystyki stron WWW"><img alt="stat4u" src="http://adstat.4u.pl/s4u.gif" border="0"></a> 
<script language="JavaScript" type="text/javascript"> 
<!-- 
function s4upl() { return "&r=er";} 
//--> 
</script> 
<script language="JavaScript" type="text/javascript" src="http://adstat.4u.pl/s.js?3plup"></script> 
<script language="JavaScript" type="text/javascript"> 
<!-- 
s4uext=s4upl(); 
document.write('<img alt="stat4u" src="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=3plup'+s4uext+'" width="1" height="1">') 
//--> 
</script> 
<noscript><img alt="stat4u" src="http://stat.4u.pl/cgi-bin/s.cgi?i=3plup&r=ns" width="1" height="1"></noscript> 
<!-- stat.4u.pl KoNiEc -->
 
 
		<br>
	<b>Copyright © 2013 PL-UP & <a href="http:\\karol-drag.eu">Karol-Drag</a></b>
	</center></body></html>

 

 

Ehh... Musisz zapobiegać takiemu czemuś :)

Opublikowano

Duży plus za skrypt nie gotowy.

Dzieki ;)

@ref max. 10 mb zdjęcia!!!!!!!

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...