Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WEB] Hosting zdjęć (Prosze o przeczytanie "PS2" przez moderatora)


Konuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!
Wczoraj postanowłem wziąć się za nauke czegoś bardziej trudniejszego od HTML. Z racji tego, że się dopiero uczę, pozwoliłem sobie skopiować "gotwoca" i go zmodyfikować. 70% to gotowy skrypt, lecz "bez pracy (tu pozwole sobie dodać :P) i nauki nie ma kołaczy!
Powstała więc witryna oferująca hosting zdjęć zadedykowana naszemu krajowi.

http://www.pl-up.fibercraft.pl

PL-UP (skrót od PolskiUpload.)
Prosze o nie hejtowanie. Jak mówiłem dopiero się uczę.

max. 10 MB waga zdjęć,.

 

Dodane:

- padający śnieg,

- naprawione bugi,

- możliwość wsparcia strony :),

- możliwość usunięcia swojego zdjęcia,

- max. 10mb (waga zdjęcia) !!!,

- możliwość rejestracji,

- możliwość wysłania maila bezpośrednio z podstrony "kontakt",

- shoutbox dla niechcących długo czekać na odpowiedź administratora lub po prostu do pogadania ;).



PS Dodam, że strona była robiona w ekspresowym tempie !!!

PS2 Dzięki MPCForum zaczełem pisac strony. Mój stary nick: CoRtez., zapomniałem hasła i nie widze opcji "przypomij hasło"... -,- Sorry, ale miałem tam troche postów i uczestniczyłem w poważniejszym projekcie, który w końcu się zawalił... i od tej pory zaprzestałem odwiedzania tej strony. Po jakimś czasie cos mnie natchneło i ... nie moglem się zalogować :)

 

Skan strony:

https://www.virustotal.com/pl/url/c260f966b845d44145bf0fe12d3b4f97b675748515ca347cec669f11a8909f5a/analysis/1385731727/

53a4498fed5cd.png

 

 

 

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hosting zdjęć haha upnełem plik apk :)

[url="http://pl-up.bl.ee/img/58702S2E.apk"]http://pl-up.bl.ee/img/58702S2E.apk[/url]

A tu są wszystkie pliki

[url="http://pl-up.bl.ee/img/ Zrób"]http://pl-up.bl.ee/img/[/url]

Zrób tam pusty plik html lub przekierowuj na stronę główną.

 

##################################################################### ## Nazwa: Upload by Pride ## Wersja: 1.0 ## Autor: Pride - http://www.pride.pnth.net ## Opis: Skrypt służy do besporedniego (za pomocš przeglšdarki www) wysyłania plików na server. ## ## Poziom instalacji: Bardzo łatwa ## Czas instalacji: 1 Minutes ## ## Plików do edycji: 1 ## index.php ## ##################################################################### ## Skrypt jest na licencji GPL tzn. można go rozprowadzać za ## darmo. ##################################################################### ## ## Historia wersji: ## ## v1.0 ## - Pierwsza odsłona skryptu ## ##################################################################### ## Działanie można zobaczyć tutaj: http://www.upload.pride.pnth.net ##################################################################### # #-----[ Otwórz ]------------------------------------------ # index.php # #-----[ Znajd ]----------------------------------- # $ADMIN[RequirePass] = "Tak"; // Zšdaj hasło (Tak lub Nie) # #-----[ Wybież ]----------------------------------- # $ADMIN[RequirePass] = "Tak"; // Zšdaj hasło (Tak lub Nie) # #-----[ LUB ]----------------------------------- # $ADMIN[RequirePass] = "Nie"; // Zšdaj hasło (Tak lub Nie) # #-----[ Znajd ]----------------------------------- # $ADMIN[Password] = "haslo"; // Hasło (działa jeli powyżej masz ustawione TAK) # #-----[ Zmień na ]----------------------------------- # Odpowiednie dla ciebie haslo # #-----[ Znajd ]----------------------------------- # $ADMIN[uploadNum] = "1"; // Ilość plików do uploadu # #-----[ Zmień na ]----------------------------------- # Odpowiedniš dla ciebie iloć # #-----[ Znajd ]----------------------------------- # $ADMIN[directory] = "katalog"; // Dla tego katalogu koniecznie ustaw CHMOD 777 # #-----[ Zmień na ]----------------------------------- # Odpowiedni dla ciebie katalog i ustaw mu CHMOD 777 # #-------------------------------------------------------------------- # # Koniec

hmm

Opublikowano

Gotowy, ale modyfikowany. Nie bede patrzal na jakies hejty. Mam swoj cel. Jest dość daleko, ale bede do niego dążył :)

Pozdro hejty <3


Hosting zdjęć haha upnełem plik apk :)http://pl-up.bl.ee/img/58702S2E.apk
A tu są wszystkie pliki http://pl-up.bl.ee/img/
Zrób tam pusty plik html lub przekierowuj na stronę główną.

 

hmm

 

Co ty mi tu podajesz... nie to ...

Tzn. to z tym skryptem

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

W img była instrukcja o skrypcie :D ale tsraz tak myśle że może to ktoś inny zuploadował

 

 

Mogę znów skasować indexa? Bo dalej pliki php można wrzucić

Opublikowano

W img była instrukcja o skrypcie :D ale tsraz tak myśle że może to ktoś inny zuploadował Mogę znów skasować indexa? Bo dalej pliki php można wrzucić

Co do instrukcji... to nie moja, w Copyright jest napisane kto stworzyl skrypt :) A pliki bedzie mozna wrzucac do poki nie ogarne PHP w stopdniu dostatecznym :P

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

funkcje.net/view/2/8/5063/index.html

Zobacz co sprowia że można zuploadować tylko zdjecia + tak sa aplikacje i archiwa to to bedziesz mògł usunąć

 

Edit

Co żeś zrobił :D Link: http://pl-up.bl.ee/../img38765delete.php

Wtf czemu z głównej strony cofa się o 1 folder do tyłu (?) potem plik img jakis numer wygenerowany i nazwa pliku. To gdzie to wysyła do hostingera? :)

Opublikowano

Takie pytanie :D Jak założyć hasło na folder, albo inaczej... jak zrobić by ludzie na mogli w niego wchodzić ...

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Na mpc nie da sie kodow php dawac kasuje ciagle lol

Dobra do pliku index.php w folderze img dajesz taką treść

Header('Location: ../index.php');

Oczywiście wiesz že trzeba otworzyć i zamknąć znaczniki php

Czyli <? Ten kod ?>

Opublikowano

Na mpc nie da sie kodow php dawac kasuje ciagle lol

to daj na pastebin czy cos

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Już jakoś wpisałem

Chyba czegoś nie rozumiem... w folderze IMG? przeciez indexa mam w publicu ;_;

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Index to strona którą ładuje automatycznie jak się chodzi na strone lub do folderu na stronie w każdym folderzs może być index czyli możesz zrobić folder np test w nim index.php w tym pliku np <? Echo 'test'; ?> i po wejściu na strona.pl/test to wczyta strona.pl/test/index.php

A ten kod przenosi o 1 folder do tyłu czyli na strona główną i włącza index.php czyli wchodzisz do folderu img i przenosi na główną

Opublikowano

Warning: move_uploaded_file(.//img/17065Herb_Polski.svg.png): failed to open stream: No such file or directory in /home/u804129234/public_html/index.php on line 84 Warning: move_uploaded_file(): Unable to move '/tmp/phpzQdNCW' to './/img/17065Herb_Polski.svg.png' in /home/u804129234/public_html/index.php on line 84

 

a na lini 84 mam: move_uploaded_file($plik_tmp, "$katalog$pl"); {

probowalem to ogarnac, ale nic

zrobilem to co mowiles ;)

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

To samo ;/ Dodałem ciebie na skype, by nie zasmiecac tematu za bardzo ;/

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Dobra nie ważne, wszystko działa, mój błąd :D Temat dalej funkcjonuje, prosze pisać opinie :3

matix masz u mnie + :D

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Dalej da się wgrać pliki php i inne :)

To ogarnę później, ale ważne, że nikt mi nie grzebie w IMG tak :D? Ale naprawde wielkie dzieki!

53a4498fed5cd.png

 

 

 

Opublikowano

Dasz na pw pastebina zawartości indexa? To ci pokaże gdzie dodać żeby tylko zdjęcia wysyłało

 

I bug jest jak plik ma wiecej niz 4mb to pisze ze wyslalo daje link ale waga pliku to 0 bajtów i go nie ma przydała by się informacja :)

Opublikowano

Wejdź na strone ... ;) Ktoś ci index'a podmienił ... weź podmień znów ;) A i zabezpieczyłeś to co pisałem ??\

 

@Edit

Fuck nie dodało mojego poprzedniego posta .. wrr.

 

Zabezpiecz wysyłanie aby tylko img można było ... bo ja dałem EXE'ka ... i przyjeło

hcq0.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...