Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM] Zmiana tła, zmiana muzyki, zmiana tekstu powitalnego


aryjbc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Mianowicie mam do was pare pytań.

Do sedna...

 

1. Jak zmienić tło, żeby tak się nie "mnożyło" ? tak wiem, ustaw w rozdziałce w jakiej grasz i będzie git. Chciałbym, żeby było jak na wielu privach, że przy zmianie rozdziałki, dopasowuje się obraz (u mnie wygląda to tak: http://www61.zippyshare.com/v/94458042/file.html )

 

2. Jak zmienić muzykę podczas logowania o raz wyboru postaci? ZROBIONE

3. Jak zmienić tekst powitalny po pierwszym zalogowaniu?

4. Jak zmienić nazwę serwera w liście serwerów? (jak wyżej mam Derin, a chciałbym inaczej) ZROBIONE

 

@ EDIT . 5. Jak odbugować OX, lochy małp i ine mapy?

Z góry dzięki za pomoc!

Opublikowano

2. Folder BGM w kliencie - wgraj swoją piosenkę i nadaj jej tytuł tej nutki, która gra podczas logowania.

3. Questem. Edytuj quest give_basic_weapon pod siebie.

4. root > serverinfo.py i znajdź nazwę (Derin) i zedytuj pod siebie.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

2. Jeśli w bgm nie ma nic ?

3. Gdzie znajdę to do edycji? (jestem początkującym...)

2. Poszukaj po necie 'zawartość folderu BGM' lub pobierz jakiś, który ma piosenki. Potem przesłuchaj i jak znajdziesz tę, która leci podczas logowanie, zamieniasz za swoją, zostawiając ten sam tytuł.

3. Co do edycji? Questy edytujesz choćby w notatniku (polecam Notepad++).

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Okej. 2 i 4 zrobione. Lecz po zmianie tego questa i ponownym wrzuceniu go tam oraz podmiance - nadal widzę ten sam tekst. Witamy na plikach v2 by derin.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...