Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy cos nam grozi po tym czy tylko wygonienie :D


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ochrona nie ma prawa was nawet dotknąć, a co dopiero przeszukać. Pomysł średni, wyjdziecie na idiotów.

Opublikowano

Jak lubisz takie "gimbusowskie" żarty to polecam 31 grudnia 30 minut przed północą zadzwonić po pizze a gdy przyjedzie nakrzyczeć na dostawce, że w tamtym roku ją zamawiałeś... ( oczywiście później dostawcy o wszystkim powiedzieć żeby gościa nie urazić )

21515.jpg

Opublikowano

Nie powinni nic Wam zrobić. Jeśli zastosujecie się do ich wskazań, to myślę, że skończy się na zwykłym poproszeniu o zaprzestanie lub opuszczenie sklepu.

zSCFQrN.png

 

Opublikowano

Śmieszniej by było jakbym w czasie tego waszego "Seansu" Pierdolną łopatą w łep. Założę się, że cały hipermarket miał by z tego większą polewkę niż z tego waszego

Opublikowano

Kolega wbił do Media Marktu nago, owinięty tymi taśmami które miała na sobie Doda. Wszyscy dookoła się śmiali, nawet ochrona ale wiadomo wyprosić go musieli :)


Także wątpie, że coś wam zrobią. Prawdopodobnie będą kazali jedynie opuścić sklep.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

ja jak wszedlem na orlika z jedzeniem to typek zadzwonił na straż miejską i mnie spisali :C.

a tak to raczej nic wam nie zrobią, ale jak wyjdziecie z jakimiś maskami to nic nie wiadomo

lepiej weź pudełko z jakąś grą i jak będziecie wychodzić to przy ochronie przerzucić do kogoś innego i zacznijcie uciekać może będą was gonić a tam złapią a w środku nic nie ma, albo kartka z napisem prima aprilis

 

hardkor

<>

Opublikowano

Sam bym tak chętnie zrobił, pomysł niczego sobie xD Bierzesz popcorn ze sklepu z półki, otwierasz go, a jak Was będą wypraszać ze sklepu, płacisz za niego w kasie i finał.

ezgif-com-effects.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...