Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy cos nam grozi po tym czy tylko wygonienie :D


umotex12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bo mamy z kkumplami pomysł aby pójść do mediamarktu z popcornem, usiąść przed telewizorem 3D i chrupając popcorn śmiać się, gadać i zachowywać jak na seansie :D a jakby ktoś nas wyganial wwypalić "kiedy nastepny seans?" i wyjść. Myślicie że coś nam grozi czy tylko nas ochroniarz wyprowadzi/nic? Tj. nie wezwa policj bo to byłby idiotyzm, bardziej chodzi mi o rodzicow czy ochrzan od ochroniarzy xD

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Wezwie policje dopiero gdy nie bd chcieli wyjść ;]

Ją się policji nie boję bo to byłby absurd tylko np. wezwania rodziców :D

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Prawdopodobnie nie wezwą nikogo jeśli grzecznie wyjdziecie.

 

A co do samego pomysłu:

 

Wam się chyba nudzi, bo to nie jest zabawne. Będziecie się z tego śmiać?

Tylko wkurzycie paru ochroniarzy i będziecie mieli dziwną satysfakcję. Nie jestem przeciwnikiem takich numerów (jeśli nikomu nie szkodzą), ale to nawet nie będzie śmieszne. Wymyślcie lepszy żart.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Prawdopodobnie nie wezwą nikogo jeśli grzecznie wyjdziecie.

 

A co do samego pomysłu:

 

Wam się chyba nudzi, bo to nie jest zabawne. Będziecie się z tego śmiać?

Tylko wkurzycie paru ochroniarzy i będziecie mieli dziwną satysfakcję. Nie jestem przeciwnikiem takich numerów (jeśli nikomu nie szkodzą), ale to nawet nie będzie śmieszne. Wymyślcie lepszy żart.

Gaillard jakoś niko go nie wkurza :>

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Grozić nic nie grozi. Chyba, że po prostu wasz wyproszą za posiadanie otwartego jedzenia. Rodziców nie mieliby nawet po co wzywać, przecież to nie akt wandalizmu, czy czegokolwiek wykraczającego.

tlofbnowe2.jpg

Opublikowano

Nie, nic wam nie grozi. No może jedno... bardzo możliwe że wiele przechodni zrobi wam zdjęcia i zacznie uważać was za idiotów. Może nawet będziecie sławni na facebooku ;)

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Bo mamy z kkumplami pomysł aby pójść do mediamarktu z popcornem, usiąść przed telewizorem 3D i chrupając popcorn śmiać się, gadać i zachowywać jak na seansie :D a jakby ktoś nas wyganial wwypalić "kiedy nastepny seans?" i wyjść. Myślicie że coś nam grozi czy tylko nas ochroniarz wyprowadzi/nic? Tj. nie wezwa policj bo to byłby idiotyzm, bardziej chodzi mi o rodzicow czy ochrzan od ochroniarzy xD

Za oglądanie nic Wam zrobić nie mogą, bo w końcu macie pełne prawo sobie stać/siedzieć i patrzeć w telewizory. Jedynie to mogą przyczepić się do jedzenia, którego de facto mieć nie powinniście. Policja Wam raczej nie grozi. Chyba, że traficie na wyjątkowo wredną obsługę sklepu, ale wątpię, że policjanci przyjadą, aby wyprosić ze sklepu parę osób z popcornem. :v

Opublikowano

Widzę że mamy tu polskiego Chrisa Pontiusa aka Party Boya z Jackassa. :P

 

A na serio... Jeśli nie wyrządzicie większych szkód, albo nie będziecie się zachowywać nieodpowiednio. To raczej nic wam nie zrobią, ale to zależy co konkretnie będziecie robić.

Opublikowano

Nic nie grozi w białymstoku w realu w mediamarkcie można grać sobie na xboxie w gta 5 na multi ;p Jeżeli coś zniszczycie lub zasmiecicie to możecie dostać mandat za zasmiecanie i za zniszczenie mienia

Opublikowano

Raczej nic wam nie grozi. Mogą jedynie poprosić was o opuszczenie sklepu.

Jak będziecie stawiali opór to wtedy wezwą policje, albo ochroniarz was wywali :D

23562935567511174409.jpg

Opublikowano

Jeden koles odpalil w tesco skuter i go wyprosili wiec? ;p

 

Najwyzej wezwą ochronę. Ale nie wiem, czy Ciebie nawet wpuszczą z tym pop cornem ;f

93353141365207679707.png
by kml14

Cytat

I fight for peace, that's what I'm up here for.

- Patrick ,,PJ" James

Opublikowano

Jeden koles odpalil w tesco skuter i go wyprosili wiec? ;p

 

Najwyzej wezwą ochronę. Ale nie wiem, czy Ciebie nawet wpuszczą z tym pop cornem ;f

 

Raczej wątpię by wpuścili z popcornem, chyba że dobrze schowa w co wątpię.

Opublikowano

Wy nie znacie szczegółów ;) o popcorn się nie martwcie

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

Nic wam się nie stanie , Po 1 jeśli ostro wkurwićie ochraniarzy to nawet ma wam prawo wpierdolić jak będziecie stawiać opór np nie chcieli wyjść , może powiadomić Policje ale policja co najwyżej da wam upomnienie i zawiezie was do domu no i troszke pogadają ze starszymi.

xmMfHrm.png
Opublikowano

Nikt was nie wyprosi. Przyjdzie ekspedient, załączy jakiś film, poczęstuje się popcornem i będzie beka, mówię Ci.

 

@antywarn

Wywalą was ochroniarze, a ludzie będą się na was paczeć jak na idiotów. Pomysł fajny, ale skutki będą tragiczne. W końcu żyjemy w Polsce, w Ameryce na pewno przyjeli by to ludzie z humorem, a sami realizatorzy pomysłu byli by grzecznie wyproszeni, ale no jak mówiłem Polska to nie Ameryka.

Opublikowano

Jeszcze jedno. Wejdziemy w dzial z lodowkami gdzie nikogo nie ma, prxebierzemy się tsm azamienimy się torbami i wyjdziemy zamaskowani :D w fajny sposób oczywiście

 

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Opublikowano

jak się wam trafi skurwiel to was wyjebie przez zamknięte drzwi, a jak wam się trafi miły to jeszcze powie żebyście miejsce zrobili bo też chce pooglądać.

 

przypału nie będzie bo nie jest to żaden większy wybryk tylko żart :v]

 

Jeszcze jedno. Wejdziemy w dzial z lodowkami gdzie nikogo nie ma, prxebierzemy się tsm azamienimy się torbami i wyjdziemy zamaskowani :D w fajny sposób oczywiście

tzn. chcecie wyjść z torbami z maskami na głowie? od razu po policję zadzwonią. ochrona nie ma prawa przeszukać was, jeśli ma podejrzenia o kradzież to musi wezwać policję. takiego żartu nie róbcie bo będziecie mieli większy przypał :v

Opublikowano

Nic wam się nie stanie , Po 1 jeśli ostro wkurwićie ochraniarzy to nawet ma wam prawo wpierdolić jak będziecie stawiać opór np nie chcieli wyjść , może powiadomić Policje ale policja co najwyżej da wam upomnienie i zawiezie was do domu no i troszke pogadają ze starszymi.

Ochroniarz nie ma żadnego prawa, może cie pocałować w dupę.

lolol

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...