Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pliki Serwerowe Grayst/Almantia (Legalne)


Majks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 94
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

w Patcherze nie ma trojana. ja uzywam normalnie i mi nic nie jest.
tzn jest no ale nie grozny. (by tim)


Index jest nazywa sie p.eix/epk

ja osobiscie zrobiłem tak:

sciagnołem Client Grayst+Almanti

rozpakowalem 2 clienty

Client almanti wrzucilem do Grayst

Sciagnałem rozpakowane locale almatni:x

nadmieniłem rozpakowałem zmienilem IP i działa wszystko .


P.eix/epk któres z tych jest to Index

notepadem otwórzcie sobie. (na cliencie Grayst'a )

Opublikowano

na jakich plikach najlepiej to wsadzic żeby serwer działał ? :P

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Opublikowano

Witam dziś wyszperałem na kompie stronę serwera Grayst

Strona całkiem ładnie się prezentuje wygląda ona tak :)

52707180186732946130.png

DL :

 

https://mega.co.nz/#!lYQF3RLK!CJT-5Cg0jd9bGip0ealwz23mN5gvDrQ6aLwlEwghE3g
 
Skan :

 

https://www.virustotal.com/pl/file/98e79f5d19a66d84da72c58c726becac5cc055fd12cc340cc1b0a1719a269456/analysis/
 

 

PSD

ss

33762791754925504586.jpg

 

https://mega.co.nz/#!IEpVHIDK!CoR8zCwIm0rJzqAWaSbYiiY5T5FLxLtEvS6GrzwXvRM

 

SKAN

 

 

https://www.virustotal.com/pl/file/1fa4bf161e40612d9bc0c7f16fcfe8b3bfb80b4a85d845bc56101f0c1ddde0b6/analysis/1384167845/

Jak pobrałeś to nie bądź żyd zostaw Fapka za Udostępnienie :)

Daję wam tutaj ba jakiś mało kompetentny chyba zamkną temat a miałem dodać wam tło z logiem do edycji :) więc daję proszę :)

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Opublikowano

@up tu nie ma maszyny.

 

 

 

robię tutka jak odpalić serwer na tym więc zaraz pojawi się na mpc:)

Opublikowano

Dziś do godziny 00:00 powinna wyjść wersja 1.1

 

Co nowego?

1. Naprawione Wszystko (Tzn SymLinki /baza itd porobione:P

2. 1 Client!

3. Nowy Temat .

4. Dodanie BugFix 2013

5. Wersja Hamachi / Dedyk Osobno

Opublikowano

pomoze mi ktoś to zainstalować na serwer? jak rozpakowac locale root itp? proboje eternexusem i nie aje rady

Jeśli Ci pomogłem daj like

Opublikowano

Podeśle ktoś pliki odpowiedzialne za widoczność kostiumów i fryzur bo nie widać ich?

z góry dzięki.

 

 

w Wersji 1.1 bedzie to naprawione.

Opublikowano

Jak odpalić pliki serwerowe na hamachi bo mam błąd jak daje /root/rw3/home/ sh start1.sh?

mam taki błąd : maszynabl_nawrhee.png

 

Walnij reinstal mysql ale jak małe pojęcie masz to ściągnij Templatke systemu od terenzo :) na niej powinno c all śmigać :)

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Opublikowano

 

Walnij reinstal mysql ale jak małe pojęcie masz to ściągnij Templatke systemu od terenzo :) na niej powinno c all śmigać :)

 

 

ty chory jesteś.

 

 

 

1. plik start.sh ma złą scieżke do pliku i nie uruchamia nic

2. Sciagnij pliki Terenza/Rykoxa lub byle jakie i wgraj na nowo lub zainstaluj na nowo serwer mozna jeszcze sie inaczej ztym obejsc ale lepiej dla ciebie bedzie isc na skróty.

Opublikowano

Dla tych mniej ogarniętych, którzy pytają dlaczego start1.sh, a nie start.sh, itp. (w sumie co to za różnica - tych .sh można sobie naprodukować skolko ugodno)

W Notepad++ utwórz nowy plik i wklej to:

#!/bin/sh
cd db && ./db & 
sleep 2 
cd /home/rw3/game/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part3 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part4 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/auth  && ./auth &
sleep 2
clear
cd /home/rw3

Nnastępnie zapisz jako "start.sh" > wyślij na serwer > nadpisz istniejący

 

========

 

Znowu utwórz nowy i wklej to:

#!/bin/sh
cd /home/rw3/game/part1 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/game/part2 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/game/part3 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/game/part4 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/game99/part1 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/game99/part2 && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/auth  && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3/db && ./shut.sh &
sleep 1
cd /home/rw3


Zapisz jako "stop.sh" > wyślij > nadpisz

 

jeżeli chcesz uruchamiać więcej kanałów, rozmnóż sobie to:

cd /home/rw3/game/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part3 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part4 && ./game &
sleep 2

dodając do /game/ numer kanału, który zamierzasz uruchomić !!ZGODNIE Z NAZWAMI FOLDERÓW!! na serwerze, np:

#!/bin/sh
cd db && ./db & 
sleep 2 
cd /home/rw3/game/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part3 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part4 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part3 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part4 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part1 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part2 && ./game &
sleep 2
cd /home/rw3/auth  && ./auth &
sleep 2
clear
cd /home/rw3

Powyższe uruchomi CH1 i CH2, a poniższe je elegancko zamknie:

#!/bin/sh
cd /home/rw3/game/part1 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part2 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part3 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game/part4 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part1 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part2 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part3 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game2/part4 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part1 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/game99/part2 && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/auth  && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3/db && ./shut.sh &
sleep 2
cd /home/rw3

Jasne? Mam nadzieję że tak. Te SF mają przewidzianych 6 CH, ale niezalecanym jest uruchamiać ich wszystkich na Virtual Box - potrzeba na to sporo pamięci RAM i/lub SWAPa - do zabawy w większości przypadków wystarczy CH1 i ewentualnie CH2.

 

Ostatnie polecenie zapewnia powrót do folderu z tymi skryptami, na wypadek gdyby ktoś chciał mieć do nich dostęp ponownie - bez niego konsola pozostanie w /home/rw3/auth.

 

==============

 

Jeszcze działający clear.sh:

#!/bin/sh
cd auth
./clear_logs.sh
cd ../db
./clear_logs.sh
cd ../game/part1
./clear_logs.sh
cd ../../game/part2
./clear_logs.sh
cd ../../game/part3
./clear_logs.sh
cd ../../game/part4
./clear_logs.sh
cd ../../game99/part1
./clear_logs.sh
cd ../../game99/part2
./clear_logs.sh
sleep 1
clear
cd /home/rw3

Oryginalny ma zwalone ścieżki.

 

Trochę techniki i człowiek się gubi...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...