Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wizerunek współczesnego Polaka na portalach i w Internecie.


baqt

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No bez przesady. Wszyscy Polacy najgorsi, ta? Są dzieciaki co piszą "stfu noob", "report ... for feeding", "omg only ks pls report him", a później się okazuje, że wszyscy są polaczkami i beka w chuj, bo przez cały mecz pisali po angielsku, ale są też ogarnięci Polacy co nie hejcą i mają wyjebane na hejt (tak jak ja). Nie można powiedzieć, że Polska to zawistny kraj, tylko polskie dzieciaki, ale też nie mówię, że wszystkie, choć nawet nie tylko dzieci się znajdą, więc nie mówmy, że cały kraj ma zepsutą reputację.

 

,,Polish you drink vodka ? ''

Haha, beka (nie z Ciebie tylko z pytania jak coś). Twierdzisz, że to jest wulgarne? Może to jakiś obcokrajowiec tak dla jaj napisał. Ją bym mu odpisał "Yeah, sure :D". Trzeba do gry podejść z humorem, a nie spinać dupe przy pierwszej lepszej sytuacji.

Opublikowano

Ciekawe ilu z nas tu piszących przyczyniło się do utrwalenia takiej opinii o nas samych...

Dokładnie, udają świętych ale ci oszuści, pijacy i złodzieje znikąd się nie wzięli.

 

A jeśli ktoś udaje, że nie nie jest polakiem a zachowuje się na wyższym poziomie to z automatu niszczy szanse by pokazać, że polak potrafi się zachować. Jak trzeba być zdesperowanym by ukrywać własną narodowość? Nie podoba wam się Polska to czemu piszecie po polsku na polskich forach skoro się nie przyznajecie do tego narodu.

 

O Polakach są stereotypy tak samo jak o innych krajach i nie ma mówić. A jak ktoś ufa stereotypom to życzę powodzenia w życiu bo z takim podejściem daleko nie zajedzie.

Opublikowano

Dokładnie, udają świętych ale ci oszuści, pijacy i złodzieje znikąd się nie wzięli.

 

A jeśli ktoś udaje, że nie nie jest polakiem a zachowuje się na wyższym poziomie to z automatu niszczy szanse by pokazać, że polak potrafi się zachować. Jak trzeba być zdesperowanym by ukrywać własną narodowość? Nie podoba wam się Polska to czemu piszecie po polsku na polskich forach skoro się nie przyznajecie do tego narodu.

 

O Polakach są stereotypy tak samo jak o innych krajach i nie ma mówić. A jak ktoś ufa stereotypom to życzę powodzenia w życiu bo z takim podejściem daleko nie zajedzie.

Każde kraje mają swoje stereotypy, ale nikt nie narzeka tak jak my. Tylko my odrzucamy swój kraj. Myślicie że taki Amerykanin wyrzekł by się obywatelstwa? Oczywiście że nie. Tylko Polacy z tą wrodzoną umiejętnością do narzekania potrafią tak czynić.

Naj­lep­szym środ­kiem prze­ciw pra­wu jest bezczelność.

Opublikowano

Ja tam nie wstydze się mieć w nicku,, Pl''.W ostatnim czasie dużo grałem w Combat Arms z obcokrajowcami i Polakami.Rzeczywiście racja,Polacy wyzywali obcokrajowców jakąś łamaną angielszczyzną i również w stosunku do mnie się brzydko odnosili.Lecz są też ogarnięci ludzie z Polski ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...