Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie o chińczykach ? ~•~ ~¥~


Multiman

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drugie państwo(po USA) co do rozwoju gospodarczego.. to o czymś świadczy, są jednym z najzasobniejszych w surowce krajów świata to również.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

curry i jest to "wynalazek" indyjskiej kuchni. Bardzo dobry ;)

 

Nie wiem czy chodzi ci o Azjatów czy tylko stricte Chińczyków, ale ja ich akurat lubię. Moglibyśmy się wiele od nich nauczyć, zwłaszcza jeśli chodzi o wychowanie, szacunek czy samo podejście do życia.

 

 

Akurat jakość 'made in china' jest spowodowane jakością półproduktów i technologią produkcji. Sami Azjaci baaardzo się przykładają do pracy, dla nich praca (uczciwość, zaangażowanie) jest bardzo ważna.

Opublikowano

Nie cierpię chińczyków.

Po 1 dlatego że nienawidzę chińskich znaczków, jak widzę jakieś chińskie napisy to bierze mnie obrzydzenie.

Po 2 dlatego że ich wynalazki są zupełnie bezsensowne..np. rolka papieru toaletowego, którą dajemy sobie na głowę i używamy kiedy mamy katar.. no i nadal nie rozumiem po co robią podróbki np. butów czy telefonów.

Opublikowano

Nie cierpię chińczyków.

Po 1 dlatego że nienawidzę chińskich znaczków, jak widzę jakieś chińskie napisy to bierze mnie obrzydzenie.

Po 2 dlatego że ich wynalazki są zupełnie bezsensowne..np. rolka papieru toaletowego, którą dajemy sobie na głowę i używamy kiedy mamy katar.. no i nadal nie rozumiem po co robią podróbki np. butów czy telefonów.

Po co? wiedzą, że np w Polsce taki Nowak czy Kowalski i tak kupią te podróbki. Mają z tego zysk to produkują.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Chinczykow nie lubie za te nich made in china to taki szajs nigdy nie bedzie juz takich mocnych rzeczy jak to za komuny byly.Wiem co mowie rodzice i dziadkowie napewno wam mowili jakie to rzeczy za komuny mocne byly ,niektóre części to do dzisiaj chodzą nawet.A za ten ich szajs to trzeba płacić tak samo prawie jak za dobre coś np niemieckie rzeczy.Powinni zrobic zakaz przywożenia do Polski Chińskich rzeczy , fakt były by droższe ale były by lepsze i by to taniej wyszło i tak.Mam nadzieje ,że dożyje kiedyś tego ,że będą normalne rzeczy produkować a nie te gówna.

1373701876-U969346.jpg

Opublikowano

Nie cierpię chińczyków.

Po 1 dlatego że nienawidzę chińskich znaczków, jak widzę jakieś chińskie napisy to bierze mnie obrzydzenie.

Po 2 dlatego że ich wynalazki są zupełnie bezsensowne..np. rolka papieru toaletowego, którą dajemy sobie na głowę i używamy kiedy mamy katar.. no i nadal nie rozumiem po co robią podróbki np. butów czy telefonów.

 

Oni to produkują, bo mają takie zlecenie od firm z USA, Wlk. Brytanii, Francji, nawet Polski. Przecież większość fabryk tego gówna należy do europejczyków lub amerykanów.

Opublikowano

A ja tam sobie kupiłem fajna bluzę u chińczyka i nie narzekam.

Ciepła, wygodna i jakoś się nie rozjebała po pierwszym praniu.

s2c77Oa.png

Opublikowano

Nie wiem. Mi się oni zawsze kojarzyli z mrówkami. Jest ich strasznie dużo i wyobrażam sobie ich tylko przy jakichś stołach, w fabrykach, jak robią te SciPhone i buty. :v Wiem, że to słabe, ale zawsze mi się tak kojarzyli. xD

Opublikowano

Nie cierpię chińczyków.

Po 1 dlatego że nienawidzę chińskich znaczków, jak widzę jakieś chińskie napisy to bierze mnie obrzydzenie.

Po 2 dlatego że ich wynalazki są zupełnie bezsensowne..np. rolka papieru toaletowego, którą dajemy sobie na głowę i używamy kiedy mamy katar.. no i nadal nie rozumiem po co robią podróbki np. butów czy telefonów.

 

Wynalazki bezsensowne? Co za ignorant.. W danych czasach to właśnie Europa była znacząco zacofana w stosunku do Chin, chociażby kompas, papier, albo druk.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

Chińczyki, Japonia i te sprawy to bardziej mi się z Anime kojarzy, ostatnio widziałem wycieczkę chińczyków w Oświęcimiu jak byłem, wszyscy aparaciki i robią zdjęcia polaczkom w skarpetach i sandałach :3

Opublikowano

za dużo ich i tyle, trocha można by wyjebać.

Jakbyś chciał widzieć to w Chinach panuje polityka jednego dziecka. Wiadomo, że mimo to w niektórych rodzinach nadal rodzi się więcej niż 1 dziecko ale są za to wysokie kary.

 

Ludzie tak się ich boją, że porzucają, a nawet mordują swoje dzieci.. Naprawdę Cię to nie rusza?

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Gdyby nie Chińczycy bylibyśmy 20 lat wstecz co do rozwoju technologicznego. Poza tym chińska kultura jest bardzo ciekawa, ale prawda jest akurat taka, że zalewają rynek wszędzie. Będąc szczerym nawet w filmach porno coraz to więcej skośnookich kobiet.

Opublikowano

Mi zawsze chińczycy kojarzyli się z mrowkami zalewajacymi cały świat. Zaprogramowanymi robotami pracującymi aż padną. Może to tylko stereotypy jednak coś w tym jest.

1366981151-U331881.png
By Vanosz


|Ex Moderator League of Legends | Ex Moderator Duel of Champions | MPC Gold Member |

Opublikowano

Chiny są ok oni pierwsi zawsze wynajdują jakieś ciekawe rozwiązania.Co do postu shlasher201 człowieku zastanów się co piszesz tu mowa o dzieciach niewinnych a czasem i nienarodzonych zastanów się czy ty chciał byś aby twoje dziecko zamordowano bo urodziło się jako drugie w rodzinie.Żal Cię 8S

Opublikowano

Jak dla mnie to szacunek w stronę ich! Bo czegokolwiek byś nie zrobił ,w czymkolwiek nie byłbyś mistrzem to i tak znajdzie się jakiś chińczyk, który jest w tym od ciebie o niebo lepszy.

Zajrzyj na bloga -> Click

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...