Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj! v2


iRokushou

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Link do starego tematu: Odpowiedzi na nurtujące Was pytania. Rozwiązanie Waszych problemów tylko tutaj!

Tamten temat miał tak dużo stron, że postanowiłem go zamknąć. Po prostu ciężko było się w nim połapać.

Teraz wszystkie wasze prośby, problemy i pytania zamieszczajcie tutaj.

 

Regards, iRokushou!

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

  • Odpowiedzi 973
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pomocnik
Opublikowano

Ile expa musi nabic moj jr. zebym dostal 5k repa?

Dział maple tutaj mnie dobija... Mam kurwa dosyć typów którzy nie potrafią nawet winjecta używać..

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dawno mnie tu nie było :D

Opublikowano

Krozon w poprzednim temacie pytal sie o bypass

 

Bypassy zawsze sa, szczegolnie do hackshielda, nie jest tak ze hackshield ma pod opieka tylko MapleStory ale tez inne gry a w nich TEZ (o dziwo...) sa hackerzy ktorzy sie na tym znaja.

Co do twojego problemu z zaznaczaniem cheatow w tabelce w CE (Frozen)

 

Musisz miec:

a) zaznaczony CRC Bypass, inaczej nie pojdzie

B) Jesli zaznaczasz i dalej nie dziala to znaczy ze nie masz CE Memory w folderze z tabelka.

c) Zeby zrobic CEM musisz wlaczyc Maple, podpiac proces pod MS wejsc w Memory View, dac File>Save Memory>Ok/Yes> Na pulpit. Potem wkladasz CEM do folderu w ktorym masz tabelke.

Przykladowy Skrypt na CRC Bypass na kolorowo masz miejsce w ktroym powinienes szukac nazwy jaka musisz nadac swojemu CEM'owi, na czerwono jest juz znalezione przezmnie, w tmy wypadku, gdy bedziesz zapisywal CEM i zapyta cie o nazwe dla pliku, musisz wpisac "v41" bez znakow cudzyslowia

[ENABLE]

alloc(CRC,128)

alloc(DUMP,3670018)

label(OLDMEM)

label(RET)

loadbinary(DUMP,v41.CEM)

 

CRC:

cmp ecx,00400000

jb OLDMEM

cmp ecx,00780000

ja OLDMEM

mov eax,DUMP

add ecx, DUMP-400000

 

OLDMEM:

mov eax,[EBP+10]

DB 56 57

jmp RET

 

00468C25:

jmp CRC

RET:

 

[DISABLE]

00468C25:

mov eax,[EBP+10]

DB 56 57

dealloc(CRC)

dealloc(DUMP)

 

Have Fun Rezanka

Athis :3

W du*ie mam moja liczbe postow, pisze jak chce, byleby nie obrazac uzytkownikow, wylaczcie mi naliczanie postow, ale pozwolcie pisac tak, jak chce.

Opublikowano

Mi bypass nie jest potrzebny bo i tak większość cheatów jest ab

(godmode ab, jakieś vacki np. dupex ab, no delay patched

svac i pvac prędzej czy puźniej będzie patched.. ) A nikt i tak nic nie udostępni..

Jaki wniosek? Trzeba będzie grać legalnie :(

Opublikowano

zamiast v41 ma byc nazwa twojego CEM'a

W du*ie mam moja liczbe postow, pisze jak chce, byleby nie obrazac uzytkownikow, wylaczcie mi naliczanie postow, ale pozwolcie pisac tak, jak chce.

Opublikowano

Z tego co widzę to CEM nie nazywa się v41. Nazwij CEM tak i spróbuj znowu. Co do tego DUMP, nic nie zmieniaj, CEM'a i tak będzie szukać w folderze w którym znajduje się tabelka.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

pamietaj tylko ze ten skrypt jest pod wersje GMS v41 a teraz chyba 60 jest wiec raczej NA PEWNO nie dziala, daje ci tylko przyklad czemu nie mzoesz zaznaczac hackow w CT

W du*ie mam moja liczbe postow, pisze jak chce, byleby nie obrazac uzytkownikow, wylaczcie mi naliczanie postow, ale pozwolcie pisac tak, jak chce.

Opublikowano

tu jest moj

[ENABLE]
alloc(Memory,2048)
alloc(CRCBypass,3670018)
label(OriginalCode)
loadbinary(CRCBypass,EMSv60.CEM)

Memory:
cmp ecx,00400000
jb OriginalCode

cmp ecx,00A00000
ja OriginalCode

mov eax,CRCBypass
sub eax,00400000
add ecx, eax

OriginalCode:
mov eax,[ebp+10]
push esi
push edi
jmp 00486cdc

00486cd7:
jmp Memory

[disable]
00486cd7:
mov eax,[ebp+10]
push esi
push edi
dealloc(Memory)
dealloc(CRCBypass) 

powinien dzialac ale nie dziala

najlepiej napisz mi po kolei co mam zrobic zeby dzialalo

Opublikowano

zmien EMSv60 na ems

W du*ie mam moja liczbe postow, pisze jak chce, byleby nie obrazac uzytkownikow, wylaczcie mi naliczanie postow, ale pozwolcie pisac tak, jak chce.

Opublikowano

To jest CRC od Johnego, czy tam kogoś z W8Baby? Jak tak to na 100% nie działa ;)

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

Podajcie link do ściągnięcia maple story v 75 (Nie cwaniakujcie podając mi stronkę z top100 privow, ponieważ z nich nie mogę ściągnąć, bo nie odnajduje wrzuconego maple). Proszę o działający link z MSv75.

SayanPL.gif
Opublikowano

http://rydahms.org/download.php

Nie wiem dlaczego nie mógłbyś ściągnąć stąd. Na Megaupload i Filefront działa.

Jak nie ma innego to poszukaj przy innych privach(tak, tak, innych miejsc nie znajdziesz oO).

 

PS

Pytania odnośnie PS'ów kieduj do tematu w odpowiednim dziale...

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

mam pytanko: czy usuwanie skilli mobów wciąż działa? (attack1, attack2 itp -ctrl+r) nie mam czasu sprawdzać mulami, a się trochę spieszę

 

@edit thx iRoku

na razie poradziłem sobie zmieniając range na 0

signature

Opublikowano

Chodzi ci o jak było np. Zakum Magic Disarm? Jeśli tak to chyba powinno działać.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

co to jest slow delay i jak dziala i czy jeszcze dziala ?

czy dziala jeszcze to ze zbiera loot (super tubi chyba ) szybko z calej mapki badz tylko z miejsca w ktorym sie stoi ?

czy mozna zrobic tak aby po pewnym czasie jak bije mobki na svacu + pvacu i wchodze do cs to zebym nie dostawal dc ?

Opublikowano

Slow Nodelay - wolniejszy No-Delay na Skille, robi się go przez Character.wz i nie jest patched.

Super Tubi - jak masz bypassa to będzie działać.

Auto CS - powinno być w jakimś bot'cie, znajdź na MPC.com

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

auto CS możesz zrobić za pomocą imaxmacro, lecz jeśli masz klawiaturę USB to możesz skorzystać z innych makr, lub autoit'a

 

@edit:

Chciałem poexpić na blue kentaurach (miodzio exp) ale natrafiłem na powtarzające się co 3-5min fake ab...

i nie wiem co jest ich przyczyną...

używałem:

ranged pvac

mob speed: 125, później 120

mob magic disarm (najpierw range 0, później zmiana nazwy całego suba ataku)

super avoid acc=1

fake teleporty

próbowałem różnych kombinacji: samo super avo bez disaramu i na odwrot

cały czas w party byłem z moim ring mulem który miał tak samo z edytowane pliki jak ja i nie dostawał bana

auto cs/cc nie działa, dostaję od razu dc (jadę na własnym skrypcie od pierwszego dnia po patchu 60 i nigdy mnie nie zawiódł)

te durne ab uniemożliwia mi afkowanie! Co według was może być przyczyną tych ab??

screen prezentujący 1 ze spotów

33dduev.png

 

 

@edit 2;

Fake ab powodowały moje teleporty... zostawiłem tylko 1 (przenoszący z dolnej platformy na samą górę) i żadnego fake ab/dc, 80-83 w 1h ;p

signature

Opublikowano

mam auto cs i mam ustawione ze co 25 atakow wchodzi do cs

ale chodzi mi o to ze np po godzinie takiego expienia po wyjsciu z cs walne z 10 razy i dc

czasami po 2h a czasami po 5 minutach .... ;/

Opublikowano

Naufrin, może Fake Tele ma fake AB? I ja bym się jeszcze zastanowił nad tym Disarmem, to też może być przyczyna.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Opublikowano

tak kazde godmode lub magic disarm moze dawac a/b

moze ale nie musi

zalezy od farta

mozesz na tym expic kilka tygodni i nic a moze kilka godzin i ban

a bez godmode nie dasz rade tam expic?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...