Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.6.4\1.7][16GB][120Slotów][Autorskie Skrypty][SURVIVAL+GILDIE][PARKOURY][KATAKUMBY][1vs1][AutorskaMapa] REKRUTACJA ON - MineGuild ZAPRASZAMY


MineGuild

------- MINEGUILD --------  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zawitasz na starcie?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@upss Dziękuje za złożenie podania. Co prawda jest to terminie, Ale wyjątkowo je rozpatrze :) Pozdrawiam

@Avaterys Również mamy taką nadzieję :)

 

 

Do startu coraz bliżej! Przygotujcie się! Zaproście znajomych!

DZISIAJ 19:00 ! ! !

Opublikowano

Podania na moderatora zostały rozpatrzone!


Osoba która została moderatorem, Już wie o tym.


A Wy się dowiecie na starcie kim jest ta osoba :D



Mam również złą wiadomość. /1vs1 Dzisiaj nie będzie działać na starcie.





DZISIAJ GODZINA 19:00 !


Opublikowano

@up Ja nie moge... Zabijcie mnie.. Człowieku powiedz mi: Jak mogłeś grać na serwerze, Jak on jeszcze nie wystartował? A po 2 mamy gildie, Nie frakcje. Myśl zanim coś napiszesz...

 

 

 

 

START DZISIAJ GODZINA 19:00 !!!

Opublikowano

Haha dobry koleś xD A może jakiś haker bonzo co ci sie włamał na serwer o.O

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Opublikowano

@up Heh xD Start Już za kilka godzin! Przygotujcie się! Zaproście znajomych! Aktualnie staramy się naprawić 1vs1. Jeżeli nam się nie uda dzisiaj, To na starcie będzie wyłączone!

 

 

Pierwsza osoba która wejdzie na serwer, Otrzyma Range V.I.P Na 30 Dni!

Opublikowano

- Imię Marcin

- Wiek 17 (25 listopad)

- Znajomość komend (0\10)7

- Cierpliwość (0\10)6 :D

- Skype\TS (Czy posiadasz)ts

- Ile bedziesz spedzał czasu na serwerze? tak od 2h do 4 w weekend do 6h

- Dlaczego Ty? ​- Myślę, że się nadaję, mam kilka pomysłów na to co zrobic aby serwer
wyglądał przyjemniej dla oka.Znam się trochę na modyfikacjach i pluginach oraz
służę dobrą radą.Przestrzegam zasad regulaminu, jestem zasadowy i zawsze dotrzymuje obietnic.

Pozdrawiam Bizek

Opublikowano

@up Przykro mi, Lecz na podania jest już za późno.

 

 

Dodaję ostatniego screena przed startem!

DZTd.png

START ZA 3H !!

19:00 !


 

 

@edit Pierwsza osoba na serwerze = VIP !

Opublikowano

@up Po zejściu w dół w stronę domków, Tam jest dosyć równy teren i tam będzie wygodnie :) Zresztą zobaczysz na serwerze i potem będziesz wyrażał opinię co do mapy. Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Do Startu pozostało 2,5H !

Opublikowano

@up I co przed startem mam teraz niszczyć spawna i na Twoje życzenie robić nowego w dodatku w 40 minut? Jak Ci się spawn nie podoba to nie musisz grac. Pozdrawiam

 

 

DO STARTU POZOSTAŁO 40 MINUT!!!

19:00


SERWER BĘDZIE NA WERSJI: 1 . 6 . 4

Opublikowano

Nie całe 15 minut.

Oto ip ts: pol-ts.pl

Kanał: -------------->MineGuild<------------------

Pomogłem? Spodobał ci się mój post? Daj Like!


2m77rjt.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...