Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował]3 EDYCJA PODWODNY SURVIVAL [EDYCJA MIN=1MIESIĄC][SEGREGACJA SKRZYŃ]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nb2u.png

Phzd.png

» ADRES IP : psvmc.pl

» TYP : Podwodny Survival

» SLOTY : 30 [120MB PER SLOT] (będzie potrzeba=powiększymy)

» WERSJA : 1.6.4

» EDYCJA : 3

rjzd.png

felw3p.jpgITEMKI CO 1H felw3p.jpg

Lubisz dużo grać? Doceniamy to! Jeśli dużo będziesz grał co najmniej 1h

dostaniesz pewien item :)

felw3p.jpgSPECJALNY PLUGIN NA KULE felw3p.jpg

Dzięki naszemu specjalnemu pluginowi na kule możecie spokojnie

grać u nas, wykonywać zadania itd.

felw3p.jpgNETHER felw3p.jpg

Masz dosyć robienia portalu do netheru, przez który można przejść parę razy?

U nas tak nie ma! U nas trzeba stworzyć specjalny item umożliwiający

jednorazowe przejście do netheru.

felw3p.jpgFAQ felw3p.jpg

Wchodzisz na serwer i nie wiesz jakie są komendy?

U nas tak nie ma! Wystarczy wpisać /faq ! :)

felw3p.jpgRANGI NA ZAWSZE felw3p.jpg

Masz dosyć płacenia, np. VIPa za 11.07 co miesiąc?

U nas za 11.07 dostajesz VIPa na zawsze!

felw3p.jpgAUTOMATYCZNY OX felw3p.jpg

Masz dosyć jak Administrator przelatuje obok Ciebie na oxie i nagle

inni zmieniają zdanie? U nas tak nie ma! U nas po wpisaniu komendy

wszystko robi się automatycznie bez żadnego latania Admina! :)

felw3p.jpgLOTERIA felw3p.jpg

Chciałbyś. np. mieć VIPa, ale nie masz na to funduszy?

To nie problem! U nas można zdobyć VIPa grając w loterie! :)

felw3p.jpgSEGREGACJA ITEMÓW felw3p.jpg

Chciałbyś by itemy w skrzyni były posegregowane,a nie masz na to moda?

Nie martw się! Teraz wystarczy tylko walnąć w skrzynie by była posegregowana!

felw3p.jpgSKLEP W GUI felw3p.jpg

Dosyć masz wpisywania /spawn by kupić lub sprzedać pewien item?

U nas wystarczy wpisać /sklep i mamy sklep! :)

felw3p.jpgANTY SPAM felw3p.jpg

Denerwuje Cię SPAM na serwerze?

U nas można pisać dopiero co 3 sekundy! :)

felw3p.jpgMINIGRY felw3p.jpg

Nudzi Cię cały czas budowanie?

U nas można zagrać w wiele minigier, np. splegg, VampireZ, Chowany, SurvivalGames :)

felw3p.jpgRANKING felw3p.jpg

Chciałbyś wiedzieć kto jest najlepszy?

U nas wystarczy wejść na naszą stronę i mamy Statystyki wszystkich graczy!

felw3p.jpgOPINIE felw3p.jpg

Opinie o naszym serwerze są w 100% dobre dzięki graczom :)

Linki do starych edycji:

1 - http://www.mpcforum.pl/topic/1053740-wystartowalpodwodny-survival-multiplayerdrop-ze-stonesegregowanie-skrzynek-bez-modaparkour-z-nagrodamivip-na-zawsze1-graczvipzapraszamy/?hl=+podwodny

2 - http://www.mpcforum.pl/topic/1071457-wystartowal2-edycja-podwodny-survival-muliplayersegregacja-itemowdrop-z-kamienia-i-brukuvip-za-1107-na-zawszeczeste-eventy/

I WIELE WIELE WIĘCEJ....

fnzd.png

Administracja jest ogarnięta, nie rozdaje itemków, nie SPAMuje.

19Adam97 - Właściciel

dranger - Administrator

Egzader99 - Administrator

Ypzd.png

 


rjrv.pngpqjf.pngihpo.png

qzb7.pngqhce.pngcv2e.png8mle.pngsklept.png
To są screeny z 1 i 2 edycji serwera.





Co się zmieniło od 2 edycji serwera?

- Statystyki serwera

- Wiele minigier

- Rekrutacja na Moderatorów (2-3) [sZCZEGÓŁY PRZY STARCIE SERWERA]

- Nowy SPAWN

- Płatna zmiana spawnerów

- System Reputacji

- Wymiary cubów to 100x100

Na razie to tyle :)

Screeny z 3 edycji zostaną dodane niebawem.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

# Każda nieuzasadniony hejt zostanie zgłaszany.

# Proszę się nie kłócić w tym temacie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Fajnie że nowa edycja ale mam pytanko się są one za często i też chcę żeby były vipy bo kupiłem jakiś tydzień temu na zawsze ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Nie mogę się doczekać nowej edycji , serwer zapowiada się świetnie. Super administracja i do tego nowe gry :)

Pomogłem? Daj LIKE

 

example1.png

Opublikowano

Czekam na start z niecierpliwością, jeżeli wszystko będzie działać jak należy to zapewnione FULL SLOTÓW :D

 

Mój nick: Fumon437

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

Dzięki @up.

 

Jednak jest problem:

- Gdy zaczyna się chowany po prostu "wywala z serwera" także trzeba będzie z niego zrezygnować ;/

Ale za to dodajemy grę VampireZ (jednakże nadal szukamy mapy)

Opublikowano

Dzięki @up.

 

Jednak jest problem:

- Gdy zaczyna się chowany po prostu "wywala z serwera" także trzeba będzie z niego zrezygnować ;/

Ale za to dodajemy grę VampireZ (jednakże nadal szukamy mapy)

Poszukajcie czegoś na planetminecraft :P Tam dużo mapek jest ;) a tak btw. Nmzc ;d

1387475061-U885056.png


 Z wami od 23 Marca 2013  <3 


 

Opublikowano

n: McPetic /2losy

a kiedy start? xD

Jeszcze nie wiemy. Chcemy by było jak najmniej lagów (wątpie, że da się uniknąć przy cubie 100x100 z wodą)

 

 

Co do minigier:

MEGA AKTUALIZACJA: DODANO grę VampireZ <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...