Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wystartował]3 EDYCJA PODWODNY SURVIVAL [EDYCJA MIN=1MIESIĄC][SEGREGACJA SKRZYŃ]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

@refesh + Parę informacji:

- Nowe kule mają 20x20 (bez szkła), 21x21 (ze szkłem)

- Minigry (zaczynamy od 2: SurvivalGames i Splegg) po jakiś 2-3 dniach dodajmy nowe (na razie w planach QuakeCraft, VampireZ)

- Wyrzucanie za AFK zostało WŁĄCZONE - MAX 10 MINUT, dla VIPów nie ograniczony czas :)

- VIPy zostają

I na ten moment tyle informacji.

 

Start serwera: 16-17 ;) DZISIAJ

Opublikowano

Server naprawde godny polecenia, adminstracja ogarnia, i przede wszystkim dużo graczy :)

Pomogłem? Daj LIKE

 

example1.png

Opublikowano

Mógł bym prosić o rejestracje konta Xebol_PL, gdyż nie wiem co się stało pisze, że już przekroczyłeś limit możliwych kont a ja tu się nie rejestrowałem. -.-

Pomogłem ? Wiesz co zrobić :D

Opublikowano

Serwer śmiga ładnie i pięknie !

Tylko przy tworzeniu wyspy, jak ktoś zrobi no to trochę.

Ale wiadomo, nic nie jest idealne :3

Serwer najgodniejszy uwagi świata.

Pozdrawiam : przewoz20011

Opublikowano

Był jakiś problem nie wiem z czym najprawdopodobniej coś z hostingiem. Już ON, zapraszamy :)

 

PS. Na przyszłość jak tak się stanie proszę pisać do mnie na GG: 11749698

Opublikowano

Mój Nick : CristalMagic,
Dostałem bana Za nic.



od tego czasu zgrzeszyłem przeciwko Bogu następującymi grzechami:

1. Double Post
2. Refresh przed 24H :C

więcej grzechów nie pamiętam za wszystkie grzechy bardzo żałuje, I Prosze O zdjęcie kilka procent : )

 

Opublikowano

Przepraszam, że tak długo. Niestety nie wiem za co dostałeś bana, ale Cię odbanowuję (jednak będę pilnował)

 

DODANA NOWA MINIGRA; Splegg :)

 

Na wtorek nowa gra: Quake

 

Zapraszamy!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...