Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[<->NOWOSC<->] [<->!HOT!<->] [<->OFFICIAL<->] [1.6.4] <~>**BloodMine**<~> [DEDYK] [WOJNY] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLE] [QUESTY] [NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chętnie rozwinę!

Na serwerze panuje bardzo miła atmosfera, jest tam bardzo dobra i co najważniejsze-zgrana Administracja. : )

Serwer posiada wiele pluginów umilających i rozwijających rozgrywkę na serwerze,

organizują też dużo bardzo ciekawych eventów.

Oraz Administracje która zawsze wspiera Graczy jeżeli nie znają oni komend, nie wiedzą jak daną rzecz zrobić itp.

Jednym słowem- Serwer doskonały :)

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Chętnie rozwinę!

Na serwerze panuje bardzo miła atmosfera, jest tam bardzo dobra i co najważniejsze-zgrana Administracja. : )

Serwer posiada wiele pluginów umilających i rozwijających rozgrywkę na serwerze,

organizują też dużo bardzo ciekawych eventów.

Oraz Administracje która zawsze wspiera Graczy jeżeli nie znają oni komend, nie wiedzą jak daną rzecz zrobić itp.

Jednym słowem- Serwer doskonały :)

 

Dziękuje za odpowiedź. Leci Like

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Bardzo podoba mi się ten serwer, miał bym możliwość zostania na nim KidModeratorem?

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

Opublikowano

Bardzo podoba mi się ten serwer, miał bym możliwość zostania na nim KidModeratorem?

 

Tak, podania mozesz skaldac na naszym forum w trakcie rekrutacji.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

kiedy otrzymam nagrode nie wyalales jeszcze wiadomoscii

 

 

Ok wyslalem, mam nadzięje, że nagroda jest dobra :)

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

GetFun, mógłbym napisać w podaniu na których serwerach miałem Admina czy była by to reklama?

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

Opublikowano

GetFun, mógłbym napisać w podaniu na których serwerach miałem Admina czy była by to reklama?

 

Oczywiście możesz napisać, jeśli nie robisz tego celowo, tylko na swoją korzyść to tak:)

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

To fajnie, dzięki za to że tak szybko odpisujesz :)

PS. Czemu nie mogę wbić na serwer? zmieniliście wersje czy coś ? bo mam 1.6.2 i nie mogę wbić

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

Opublikowano

To fajnie, dzięki za to że tak szybko odpisujesz :)

PS. Czemu nie mogę wbić na serwer? zmieniliście wersje czy coś ? bo mam 1.6.2 i nie mogę wbić

 

Serwer zmienił wersje na 1.6.4

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Jak kupie na stronie serwera (sklep) złote jabłka to będą to KOXY czy normalne złote jabłka?

Mój nick w grze to:
Kurak3322

 

Opublikowano

Jak kupie na stronie serwera (sklep) złote jabłka to będą to KOXY czy normalne złote jabłka?

 

Otrzymasz KOX jabłka, tam wszystko pisze dokładnie :P

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...