Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[<->NOWOSC<->] [<->!HOT!<->] [<->OFFICIAL<->] [1.6.4] <~>**BloodMine**<~> [DEDYK] [WOJNY] [GILDIE] [200s] [mcMMO] [TS3] [PVP] [SKILLE] [QUESTY] [NPC]


GetFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dziwne 1.5 mln wyswietlen przez 2 tyg ? to jest nie mozliwe , bo gdyby wziazc 1.5 mlm/14 dni co daje okolo 150k wyswietlen dziennie . Gdzie same mpcforum ma pewnie ledoa taka liczbe wyswietlonej glownej strony .

Opublikowano

Dziwne 1.5 mln wyswietlen przez 2 tyg ? to jest nie mozliwe , bo gdyby wziazc 1.5 mlm/14 dni co daje okolo 150k wyswietlen dziennie . Gdzie same mpcforum ma pewnie ledoa taka liczbe wyswietlonej glownej strony .

Opublikowano

 

Dziwne 1.5 mln wyswietlen przez 2 tyg ? to jest nie mozliwe , bo gdyby wziazc 1.5 mlm/14 dni co daje okolo 150k wyswietlen dziennie . Gdzie same mpcforum ma pewnie ledoa taka liczbe wyswietlonej glownej strony .

 

 

 

Co poradz\u0119, \u017ce serwer cieszy si\u0119 ogromn\u0105 popularno\u015bcia ? Nie wiem dokladnie jak ipb oblicza te wszystkie wyswietlenia, mozliwe ze sa jakies bledy.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

   

 

Co poradzę, \u017ce serwer cieszy się ogromną popularno\u015bcia ? Nie wiem dokladnie jak ipb oblicza te wszystkie wyswietlenia, mozliwe ze sa jakies bledy.

Ok dzięki za wyrozumialosc i poswieony czas,

 

kiedy wkoncu rekrutacja na moda?

Opublikowano

 

Ok dzięki za wyrozumialosc i poswieony czas,

 

 

 

kiedy wkoncu rekrutacja na moda?

 

 

Niedlugo na poczatku grudnia/koniec listopada

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

 

ale gdzie mam pisac te podania jak bedzie rekrutacja

 

 

Na forum jest zakladka Rekrutacja, tak trudno to zobaczyc?

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

 

Ok przerpaszam ale czy na forum jest rekrutacja na moda forum , mc i ts3 razem czy oddzielnie ?

 

 

Oddzielnie, nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować odpowiednich osób na stanowiska w których są braki.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

   

 

Oddzielnie, nie wiadomo kiedy będziemy potrzebować odpowiednich osób na stanowiska w których są braki.

ale czy moge byc jednoczesnie moderatorem na mc, ts3 i forum ?

Opublikowano

 

ale czy moge byc jednoczesnie moderatorem na mc, ts3 i forum ?

 

 

Jesli masz takie kwalifikacje, to oczywiscie :)

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Gram ju¿ od jakiego czasu, to i siê wypowiem. Co do lagów to
zdecydowanie takowych nie zauwa¿am, ¿adnych problemów technicznych ze
strony serwera nie dowiadczy³am. Nie podoba mi siê to co siê dzieje na
czacie, poniewa¿ mimo ¿e chyba jest jaka cenzura gracze znajduj¹ sposoby
i omijaj¹ j¹, by³oby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy
zwracali na to uwagê. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi siê
zachowanie by³ego KidModa, który graj¹c znajduje czas na poprawê
ortografii graczy i zwraca im uwagê mimo braku rangi, aktualni
moderatorzy powinni braæ z niego przyk³ad,bo nikt nie powiedzia³, ¿e
graj¹c nie mo¿na przy okazji siê poduczyæ skoro niektórzy sadz¹ takie
byki, ¿e wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba siê skupi³am. Polecam
serwer bo jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak
przewa¿nie jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy s¹
dobrze dobrane (oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale ju¿
wyjaniono mi, ¿e NCP byæ niestety nie mo¿e). Bardzo fajnie urozmaicono
rozgrywkê o questy, mo¿liwoæ handlu miêdzy graczami i z npc-ami w
okolicy spawnu. Szuka³am serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i
ten nadaje siê bardzo dobrze.

Opublikowano

 

Gram ju¿ od jakiego czasu, to i siê wypowiem. Co do lagów to

zdecydowanie takowych nie zauwa¿am, ¿adnych problemów technicznych ze

strony serwera nie dowiadczy³am. Nie podoba mi siê to co siê dzieje na

czacie, poniewa¿ mimo ¿e chyba jest jaka cenzura gracze znajduj¹ sposoby

i omijaj¹ j¹, by³oby fajnie jakby obecni na serwerze moderatorzy

zwracali na to uwagê. Ogólnie serwer jest OK, bardzo podoba mi siê

zachowanie by³ego KidModa, który graj¹c znajduje czas na poprawê

ortografii graczy i zwraca im uwagê mimo braku rangi, aktualni

moderatorzy powinni braæ z niego przyk³ad,bo nikt nie powiedzia³, ¿e

graj¹c nie mo¿na przy okazji siê poduczyæ skoro niektórzy sadz¹ takie

byki, ¿e wypala oczy. Ale nie na tym co trzeba siê skupi³am. Polecam

serwer bo jak na 200slotowe wojny frakcji nie ma takiego syfu jak

przewa¿nie jest, bardzo ciekawie rozbudowany jest spawn, pluginy s¹

dobrze dobrane (oprócz AntiCheata, który jest "awaryjny", ale ju¿

wyjaniono mi, ¿e NCP byæ niestety nie mo¿e). Bardzo fajnie urozmaicono

rozgrywkê o questy, mo¿liwoæ handlu miêdzy graczami i z npc-ami w

okolicy spawnu. Szuka³am serwera do pogrania tak w wolnych chwilach i

ten nadaje siê bardzo dobrze.

 

 

O kurcze, niespowiedzialem się takiej wypowiedzi

Dziękuje za wyczerpującą wypowiedz :)

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

 

Kiedy jakaś promocja w sklepie sms, bo pamietam ze kiedys byly

 

 

Była tydzień temu. Następną planujemy zrobic na mikolajki.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

Genialny serwer ! :D

Co można wywnioskować po ilości wyswietlen =)

 

Dziękuje za opinię, ale mogłbyś napisać więcej argumentow na temat opini o sewerze.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Opublikowano

olecam wam zrobić serwer FB, taki easy, bo takich praktycznie nie ma, a jak są to mają mało slotów/graczy, wy już się "rozkręciliście" więc polecam wam znaleść osoby na stanowiska i ruszać "z koksem" :P :) powodzenia wam ! :)

Opublikowano

olecam wam zrobić serwer FB, taki easy, bo takich praktycznie nie ma, a jak są to mają mało slotów/graczy, wy już się "rozkręciliście" więc polecam wam znaleść osoby na stanowiska i ruszać "z koksem" :P :) powodzenia wam ! :)

 

olecam wam zrobić serwer FB, taki easy, bo takich praktycznie nie ma, a jak są to mają mało slotów/graczy, wy już się "rozkręciliście" więc polecam wam znaleść osoby na stanowiska i ruszać "z koksem" :P :) powodzenia wam ! :)

Moglibyśmy wprowadzić co nawyzej elementy FB, ale to jest niepewne. Od prawie 2 lat prowadzimy serwery tego typu i wyrobilismy sobie na tym opinie, cięzko jest coś zmienić, jeśli się na tym zna.

784091427630431250239.png


Regulamin sygnatur


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...