Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ludzi do wspólnej gry? Napisz tutaj!


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nick na Battlelog'u: MiKi-MeN66

Wiek: 20

Mikrofon: niewymagany

Kontakt: GG, battlelog

Inne informacje: szukam osób do robienia trudniejszych zadań

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Synex_Spoon

Wiek: 18 lat
Mikrofon: Posiadam  (wymagany)
Kontakt: Skype (jakub.krystkiewicz1 ) Steam (kubik36066) 
Inne informacje: Minimum 17 lat.

31270.png



KOCHAM LINKIN PARK !!!!

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Matezz1979 (http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/user/Matezz1979/ )
Wiek: 14 ale piskliwego głosu nie mam.
Mikrofon: (wymagany/niewymagany): wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne): skype- matezz.gaming
Inne informacje: 
Dopiero zaczynam w BF4 ( w BF3 miałem 200 godzin ) i szukam kolegów to gry, gram najczęsciej w weekend

Lubie placki

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: PSN id FusoYa_23
Wiek: 24
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) : wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) : PSN ,
Inne informacje:
Szukam ludzi do gry na ps4

Zespołowej zabawy  oraz wykonywania trudniejszych zadań

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Brutal_Piter
Wiek: 20
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) : wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) : PW - ts3
Inne informacje: Szukam ludzi do gry na pc
Zespołowej zabawy

Opublikowano
Nick na Battlelog'u: Skrytyyy

Wiek: 18

Mikrofon: (wymagany/niewymagany) : wymagany

Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) : PW - ts3

Inne informacje: Chcę pograć z miłymi ludźmi 

Opublikowano

BTM

 

 

Pluton "BTM" został założony w 2008 roku przez 3 osoby : Tomasza, Maciej oraz Bartosza. Maciej1213PL oraz slawh kontynuują tradycję i trzymają pluton przy życiu, natomiast teraz w kadrze jest pięć osób: Bydlak_BTM,  Maciej1213PL, slawh , pawelkrakuss , Mal1nPL i to ich zadaniem jest żeby pluton rozwijał się w dobrym kierunku, oczekujemy od przyszłych graczy zaangażowania oraz, wysokiej kultury osobistej. Jesteśmy w stanie się rozwijać chęci nam nie brak. Jeśli uważasz że jesteś w stanie nam i sobie pomóc to zapraszam do naszego plutonu. Pokażmy że jesteśmy najlepsi  !!

Bierzemy udział w Polskiej Lidze Battlefield !

Strona internetowa:https://www.polskaligabattlefield.pl

Film prezentujący: https://www.youtube.com/watch?v=bQPRGFhN4So

Film prezentujący: https://www.youtube.com/watch?v=jv_kJ_xcytg

 

Oferujemy:

Własny ts3.

Własny serwer bf4.

Bardzo dobrą współprace.

Startowanie w turniejach oraz sparingach.

 

Wymagania :

1.Wiek 18+ .

2.Posiadanie programu ts3.

3.Sprawne słuchawki oraz mikrofon.

4.Kultura osobista

Jesteś chętny ? Napisz pod postem lub do osób zajmujących się rekrutacją: wadiczek, BYDLAK_BTM

KAŻDY GRACZ PRZECHODZI OKRES PRÓBNY KTÓRY TRWA DO 4 TYGODNI W ZALEZNOŚCI OD UMIEJĘTNOŚĆI ORAZ OD CZĘSTOTLIWOŚCI GRANIA I ZAANGAZOWANIA W SKŁAD PLUTONU !

 

Wiek:

Ts3: Tak/Nie

Mikro oraz słuchawki: Tak/Nie

Jesteś dobry w jakimś pojeździe? Jak tak to  w jakim:

W jakich godzinach grasz i jak często:

 

Adres naszego ts3: btm.webhop.net

 

Zapraszamy na kanały naszych youtuberów:

Kenaj = https://www.youtube.com/channel/UCYIpB3cD-BcdC3v1wQQKkEA

Malin = https://www.youtube.com/channel/UCS7K109EMwaF -eIBK7NPEw

AgMaMa = https:// https://www.youtube.com/channel/UCHXnriMoRAUI3hpEju9wQ4A

 

Nasze plutony:

Główny: http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/6833069418178598455/

Akademia:  http://battlelog.battlefield.com/bf4/pl/platoons/view/8501398315543913602/

 

 

Serdecznie Zapraszamy.

 

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: mateusztomi
Wiek: 15 lat
Mikrofon: mam , kolega z którym miałbym grać powinien tez go miec . 

Kontakt: Skype mateusztomi , gg 39371251
Inne informacje : szukam zwykłych , nawet nie zbyt dobrych w grze kompanów . Ma byc miło i smiesznie :D

Jak cos to mozna było by gadac na tsie bo swoj kanał mam .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...