Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ludzi do wspólnej gry? Napisz tutaj!


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Gyrosik007
Wiek: 14
Mikrofon: wymagany
Kontakt: na PW podam skype.
Inne informacje:
Szukam ogarniętej osoby, która wie co to jest teamplay.

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano
Nick na Battlelog'u: ThanksBro_PL

Wiek:18

Mikrofon: (wymagany/niewymagany) Wymagany

Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) ThanksBroPL- skype, PW, steam ThanksBro_PL

Inne informacje: Robienie Zadań

final.jpg
 

Opublikowano
Nick na Battlelog'u : BattleSnip3rPL

Wiek : 19

Mikrofon : Obojętne

Kontakt : GG 13329122, PSNETWORK BattleSnip3rPL

Inne informacje : Na codzień gram wsparciem, ponieważ gra z randomami to masakra i nie wiedzą co to R2 proszę o ammunicje :D Tak poza tym mam zamiar zakupić premium ( nie wiem kiedy )

BattleSnip3rPL.png

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: HEROES_ana
Wiek: 23
Mikrofon: dostępny własny serwer ts3
Kontakt: origin, pw
Inne informacje: premium, 50 lvl, duży nacisk na teamplay, gram głównie podbój szturmowcem
:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: xkropa18x
Wiek:18
Mikrofon: (wymagany)
Kontakt: (PW origin lub battlelog)
Inne informacje: Wiek nie ma znaczenia, szukam kogoś do wspólnej zabawy :D

Opublikowano

Nick na Battlelogu : Caius_21

WIek : 23

Mikrofon: (wymagany)

Kontakt : Origin , battlelog , skype Caius_PL

Inne informacje :

-Minimalny wiek 18

-Umiejętnośc gry zespołowej

-K/D nie ma zadnego znaczenia , lvl także

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: KG_KapiQ
Wiek: 15
Mikrofon: Wymagany
Kontakt: PSN, Facebook
Inne informacje: Gram na PS3. Jeśli chcesz zagrać napisz PW na Battlelog'u. Ratio nie wymagane, ale najlepiej jak powyżej 1.5, mile widziane umiejętności w grze. Fajnie by było, gdybyś posiadał doświadczenie w FPS'ach.

Opublikowano
Skill-Hunters REKRUTACJA OTWARTA (16+) !

 


 

Aby do nas dołączyć skontaktuj się z którymś z adminów:

 

Gramy sparingi 4fun:

 

-8 v 8

-5 v 5

-4 v 4 Rush

 

 

====================================

TEAMSPEAK 3: 37.187.247.65:9988

====================================

KANAŁ YouTube: 


http://www.youtube.com/user/SkillHuntersBF

====================================

STRONA WWW: 


http://skillhuntersclan.pl/

====================================

NASZ FACEBOOK: 


https://www.facebook.com/skill.hunters.bf

====================================

STEAM: 


http://steamcommunity.com/groups/Skill-Hunters

====================================

 

NASZE SERWERY

 


350721404987050727943.png



258441404987051727943.png

964271404987051727943.jpg

SickPriest.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: matos2545
Wiek:14+
Mikrofon: wymagany
Kontakt: GG:49113742 albo PW
Inne informacje: 

Mam range Starszy szeregowy II.Gram na pc.Wiem co to dobry TP.Chciałbym aby moj kompan Umiał grać :D

b_350_20_20BD00_321B1B_CC0000_4D0F0F.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Nick na Battlelog'u: EmilsoNPL

Wiek: 15

Mikrofon: wymagany

Kontakt: Battlelog

Inne informacje: Mam 0 poziom :P chciałbym pograć z kimś kto też jest początkującym.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

Nick: gamerovsky

Wiek: 18

Platforma: PC

 

Poszukuje graczy do pogrania w bf'a na luzie. W BF 4 gram koło 4h wcześniej grałem w BF P4f, cs 1.6 , csgo i inne fpsy. Zainteresowane osoby proszę zapraszać do znajomych lub pisać na steam: gamer19966

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelogu: AvroFM

Wiek: 16 lat i nie mam głosu jak lokomotywa

Mikrofon: Posiadam i wymagam od wspolgraczy.

Kontakt: Skype - lisek982

Inne informacje: Ktoś chętny jutro ok. godz. 15 zagrać Air Superiority, aby odblokować UCAV, (3 baretki myśliwiec, 1 Air Superiority wygrane) oraz podekspić Stelth Jety?

Opublikowano
Nick na Battlelog'u: sh4kul05

Wiek: 19 w maju 20

Mikrofon: (wymagany/niewymagany) Wymagany

Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) Skype - sh4kul05

Inne informacje: Z znajomymi szukamy osób do wspólnej gry i zabawy na BF4

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: kulaiv
Wiek: 18
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) Wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) Skype: problemm123
Inne informacje:
Nudzi się ta gra samemu :D

Opublikowano

Szukam ludzi do gry pisać tutaj na pw ;)

 

//Cross: Dodaj wzór

"W życiu pewne są trzy rzeczy...


Honor, śmierć i kac morderca."

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: benyned
Wiek: 14
Mikrofon: (wymagany/niewymagany): wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne): skype- wojciech.becella2,pw

Inne informacje: Jestem ogarem xD:D




Opublikowano

Szukam ludzi do wspólnej gry.
Zapraszam na TS:
mhclan.servegame.com:1036

lub strone:

modernhussary.pl

Mój nick Battlelog:

PL_Grzechu

52101-3-1r-black-bf2_2-1-en.jpg

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

2955057793599863086.png?v=1393924946

ZAPRASZAMY NA SERWER

BATTLEFIELD 4 PREMIUM

Pany Centuriony oferują:
-wszystkie mapy z każdego dodatku oraz podstawki
-tryby:
  +rush
  +conquest large
  +team DM
  +domination
  +carrier assault large
  +squad DM
  +obliteration
-miłą atmosferę
-serwer postawiony w Polsce
-niskie pingi 
-team play  :)
-teamspeak 3: 5.135.153.180
-adres serwera: 

http://battlelog.battlefield.com/bf4/en/servers/show/pc/18f7fca4-1d0b-4c49-aae3-fac46c0d84cc/01-PANY-CENTURIONY-MIX-MAPS-DLC-AND-MODES-GGC-PBBans/

PANY CENTURIONY

ZAPRASZAJĄ DO GRY  :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Witam,


 


Zapraszam na Serwer gry Battlefield 4


 


Ilość slotów: 48


Lokalizacja: Niemcy (ze względu na to, iż nie ma dobrych hostingów w Polsce)


Hosting: Fragnet.net


Link do serwera na Battlelog:


 


http://battlelog.bat...t-1200-Tickets/


 


2115714040485501198284.png


 


Jeżeli serwer zdobędzie popularność istnieje możliwość zwiększenia ilości slotów do 64, czy nawet 70.


 


Tryb gry: Hardcore


Tryb rozgrywki: Conquest Large / Duży podbój


Limit snajperów: 3 na team


Rotacja map na serwerze z podstawy gry, jeśli zajdzie potzreba dodamy nowe mapy


 


Kontakt i więcej informacji jak i podania na admina i wiele więcej na GrandSkill.pl w dziale serwera.


 


Jeszcze raz zapraszam i pozdrawiam.


graphic.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: CokeX2
Wiek: 18
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) Oczywiście, że tak.
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) PW(podam skype)
Inne informacje:
+16 nie lubię jak ktoś piszczy przez micro ;)

Witam, daje Tobię lik'a ? Widocznie zasłużyłeś.

Opublikowano
Nick na Battlelog'u: MarkoKKS

Wiek: 18

Mikrofon: nie musi być

Kontakt: origin

Inne informacje: Chodzi mi o to by grać z kimś na serwie razem w drużynie :) Mam 6600kili na plusię dobre z staty

MarkoKKS.png


  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: ponury215
Wiek: 17
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) Skype (fighters125)
Inne informacje: Szukam do gry osób które mniej więcej wiedzą co to gra zespołowa, ponieważ że każdy gra sam i to trochę jest jak dla mnie nudny a tak to każdy własną klasą pomaga komuś kto nie ma amunicji lub już nie żyje albo potrzebny jest technik do naprawienia danego pojazdu.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...