Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukasz ludzi do wspólnej gry? Napisz tutaj!


Czaka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W tym temacie możecie szukać osób do wspólnej gry w multi/co-op.


 


Wzór:



Nick na Battlelog'u:
Wiek:
Mikrofon: (wymagany/niewymagany)
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne)
Inne informacje:

  • Odpowiedzi 58
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: TheBoniekk
Wiek: 15 lat
Mikrofon:Mam i dobrze by było żeby mój kompan do gry też miał :) (wymagany/niewymagany)
Kontakt:Skype-maciej.baczyk, GG-11569944, PW (GG/Skype/PW/Inne)
Inne informacje: Zapraszam nie tylko prosów ale i zwykłych graczy :)

%C3%9Foniek_euw_238_1_nozg.png

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: PolishFrags
Wiek: 14
Mikrofon: wypadałoby ;D
Kontakt: Dodaj na Battlelogu to sie zgadamy
Inne informacje:Jakis ogarniety,nie musi byc jakims prosem :D A jesli jakas ogarnieta dziewczyna by grała to juz w ogole super :D

COUNTER STRIKE:GLOBAL OFFENSIVE

 

Opublikowano

Nick na Battlelogarrow-10x10.png'u: EroQs
Wiek: 16 lat
Mikrofon: (wymagany)
Kontakt: ( Skype : Eryk.Tokarz0
)
Inne informacje: Po prostu gramy :D

67000398651719523803.png

Opublikowano

Witam. Jako iż Modern Hussary słynie z gry we wszelkiego rodzaju Battlefieldy, nastał również czas na BF4.

Oto nasza strona: modernhussary.pl

i ts3: mhclan.servegame.com:1036

Modern Hussary


Regulamin obowiązuje od 01.11.2013 22:00 i może ulec zmianie(zmienione fragmenty są podkreślone).

Aby ubiegać się o przyjęcie do klanu Modern Hussary należy założyć w tym dziale stosowny wątek, a w jego temacie wpisać swój nick oraz miasto pochodzenia. Rekrutacja prowadzona jest wyłącznie na tym forum. Po złożeniu podania kandydat zostanie sprawdzony podczas treningu pod kątem jego umiejętności bojowych i komunikacyjnych.

Wymagania:
- Porozumiewanie się w języku polskim
- Posiadanie działającego mikrofonu kompatybilnego z programem TeamSpeak 3
- sprawny sprzęt komputerowy oraz łącze internetowe, zapewniające nieprzerwaną grę
- Regularna gra w BF4
- Przegrane minimum: 10 godzin w BF4
- Ukończone 16 lat
- Wchodzenie na nasze forum nie rzadziej, niż raz na 5 dni i bycie na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami (nie wejdziesz po 3 dniach lub nie zgłosisz wcześniej nieobecności = wyrzucenie z klanu z możliwością przejścia ponownej rekrutacji)
- Kultura osobista
- Zdyscyplinowanie wobec Liderów Klanu

W szczególnych przypadkach gracz może zostać dopuszczony do rekrutacji nie spełniając któregoś z powyższych wymagań.

Okres próbny:
Kandydat na członka Klanu, po złożeniu podania, otrzymuje dostęp do klanowego Teamspeak'a. Od tego momentu ma on obowiązek być na nim obecny zawsze, kiedy jest w grze. Po złożeniu podania rozpoczyna się 2-tygodniowy okres próbny. W tym czasie kandydat powinien uczestniczyć w jak największej liczbie treningów, przynajmniej przez godzinę w każdym. Treningi klanowe rozpoczynają się codziennie o 20:00. Możliwe jest testowanie umiejętności rekruta także poza godzinami treningów, jeżeli tylko będą obecne osoby, które mogą ocenić grę kandydata. Po zakończeniu okresu rekrutacyjnego członkowie Klanu przedstawią swoją opinię na temat jego umiejętności oraz zagłosują za lub przeciw przyjęciu do Klanu. Głosowanie i opiniowanie odbywa się w wątkach z podaniami. Po uzyskaniu odpowiedniej liczby opinii Liderzy i Wiceliderzy podejmują decyzję na podstawie przedstawionych ocen. Adres naszego TSa to mh.net-speak.pl:3370

----------------------------------------

Wzór podania (UZUPEŁNIONY PRZYKŁADOWO):
Temat wątku: [Podanie] Mój_nick - Moje_miasto

Wiek: 18 lat
Gram w BF4 od: Listopad 2013
Ile godzin dziennie mogę poświęcić na grę: 1-2
Nick postaci, którą będziesz grał podczas rekrutacji: Mój_żołnierz
Link do profilu postaci na Battlelogu:

http://battlelog.bat.../user/DyMuS_85/

Doświadczenie: 2 lata w CoD 4, 1,5 roku w BF: Bad Company 2
W czym jestem najlepszy: Walka ciężkim czołgiem
Preferowana klasa: Snajper
Co robię w czasie wolnym: Gram w ping ponga
Dlaczego chcę do Was dołączyć: Bo macie kozackiego Założyciela!
Skąd dowiedziałeś się o Naszym klanie: battlelog, forum, etc
Kiedy zajdzie potrzeba czy jesteś w stanie złożyć się na server (pytanie opcjonalne): Tak

---------------------------------------
W PRZYPADKU BRAKU KONTAKTU W SPRAWIE OKRESU PRÓBNEGO PO TYGODNIU PODANIE ZOSTAJE ODRZUCONE!

REKRUT W PRZYPADKU PROBLEMÓW ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ ZOBOWIĄZANY JEST POINFORMOWAĆ NAS O TYM W WĄTKU Z JEGO PODANIEM!

Zmiany są podkreślone.

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: xDamianPlx
Wiek: 13
Mikrofon: Posiadam
Kontakt: Skype: hakuna.matata5520 / Xbox 360
Inne informacje: Gram w xbox'360 więc nie gram na pc jeżeli chcesz się ze mną skontaktować to najlepiej na Skypie :D fajnie by było z kimś pograć na x'360

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: PioterPioterson
Wiek:14
Mikrofon: (wymagany/niewymagany)
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne)
Inne informacje: Piszcie w temacie a potem zapraszajcie na skype. Tylko ja gram only conquest large

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

Swag= Secretly we are gay= Sekretnie jesteśmy gejami

56b26daf781bf911efa107dfbc05fc65_origina

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Und3rsoldier
Wiek:21
Mikrofon: (wymagany)
Kontakt: Skype (raptor2131 pisac w wiadomosci powitalnej ze chodzi o BF) lub pisac bezposredni na battlelogu
Inne informacje: Szukam ludzi do gry 4fun po prostu jak gra sie samemu to sie szybko to nudzi

Und3rsoldier.png

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: Player_shaol8ii
Wiek:17
Mikrofon:wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) : dodawać do znajomych na origin
Inne informacje: gra dla zabawy :) najlepiej początkujący (sam nim jestem)

Opublikowano

Nick na Battlelog'u:SIlvaa76PL
Wiek:15
Mikrofon: (wymagany/niewymagany):wymagany
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne):skype:silvaa76
Inne informacje:
mam około 11 lvl wiec poszukuje osób o podobnym doświadczeniu .kontakt na skype.

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: CokeX2
Wiek: 18
Mikrofon: Tak, oczywiście
Kontakt: Skype: PW/ skype podam na pw :)
Inne informacje: Oczywiście PC najlepiej gracze 15+ lat. LVL się nie liczy skill też nie ;) Jak coś mogę komuś pomóc jak ktoś nie ogarnia ;)
Zapraszam ;) PISAC

Jeśli pomogłem daj + jeśli nie pomogłem też walnij + =)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nick na Battlelog'u: KuzuariPL

Wiek: 17

Mikrofon: tak, oczywiście ;)

Kontakt: skype: seba.seba341 GG: 26619518

Inne Informacje : Lepiej gra mi się dziewczynami, aczkolwiek facetem też nie pogardzę :p

Opublikowano

Nick na Battlelog'u:Gromakon
Wiek:16
Mikrofon: (wymagany/niewymagany) Posiadam
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne) GG 46257061
Inne informacje:Posiadam mały lvl 7.

saturax123.png

Opublikowano

Nick na Battlelog'u: speedshot123 
Wiek: 14
Mikrofon: (wymagany/niewymagany): wymagany do gadania na skype
Kontakt: (GG/Skype/PW/Inne): Skype- niemamnicku8
Inne informacje: brak

   lh0j.png

 

Opublikowano

Wiek: 16lat

 

Mikrofon: Posiadam

 

Kontakt:MPC PW lub Skype

 

Inne informacje: lubię wysadzać graczy

 

Nick:ponury215

Opublikowano
Nick na Battlelog'u: NupBuster

Wiek: 15

Mikrofon: Wymagany

Kontakt: Skype/TS

Inne informacje: Posiadam premium, szukam ogarniętych ludzi.

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...