Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 2 [Dedyk] [20slotów]


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nie zostałęm dodany

moj nick Xamyra

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

1.Wiek: 13

2.Nick: KoVu

3.Czy będziesz nagrywał. Bardzo możliwe mam swój kanał ale nie mam jeszcze filmów ;)

4.Dlaczego ty?? Ponieważ jestem miły , ogarniam minecrafta gram w niego około 3 lata :3 Mam na imię Kuba tak ogólnie i lubie grać w piłkę nożną:D Mam skypa i ts'a

5.czy będziesz grifował? Jasne , że nie . Czemu miałbym to robić _._

Opublikowano

1.Wiek:15
2.Nick:KaciPL
3.Czy będziesz nagrywał.nie
4.Dlaczego ty??:składam już podanie 3 raz.... lubie budowac,kopac,walczyc jestem ogar i chciałbym się dostać 3 raz -,-
5.czy będziesz grifował?nie

Opublikowano

1.Wiek: 14
2.Nick: TheGamePOLSKA
3.Czy będziesz nagrywał. Nie,chce grac dla funu :)
4.Dlaczego ty?? Ponieważ myśle ze mógłbym wnieśc cos na server,jakiś humor,ładne budowle.Nie jestem kłótliwy. Chce pograć z ogarnietymi ludzmi. Pozatym,dlaczego nie ^^:D?
5.czy będziesz grifował? Oczywiscie ze nie :)

 

Pozdrawiam :)

Opublikowano

@UP x2

 

Hahaahhaha jasne i co jeszcze ja nie cheatuje,,,,, możesz mnie sprawdzać......

Opublikowano

Nie polecam serwera nie wchodzic i tym bardziej nie skladac podan idiota na litere P mysli ze jest taki madry i naklami ze ja zniszczylem mape a sam kurwa rozwalil wiec tak jak napisalem wyzej NIE POLECAM SERWERA!

Opublikowano

1.Wiek: 16
2.Nick: KrakerSS
3.Czy będziesz nagrywał. Może z moim kolegą.
4.Dlaczego ty?? Ja dlatego, że jestem osobą cierpliwą i spokojną. Lubie gre wspólną i takie serwery typu KM.
5.czy będziesz grifował? Jasne, że nie.

 

Podanie kolegi:

1.Wiek: 14

2.Nick: FixxPL
3.Czy będziesz nagrywał. Właśnie może będę nagrywał z KrakerSS'em.
4.Dlaczego ty?? Dlatego ja, bo lubię grę polegającą na wspólnym graniu. Lubie też bardzo serwery tego typu.
5.czy będziesz grifował? Nie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...