Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kwadratowa Masakra 2 [Dedyk] [20slotów]


MrLager

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

5b724ce4000af5554eaebd46.jpg Kwadratowa Masakra 2


informacje2.png


strzalka.gifTYP: Kwadratowa Masakra 2

strzalka.gifSloty: 20

strzalka.gifIP: s3.yfun.pl:20028

strzalka.gifPotwory: Tak

strzalka.gifZwierzęta: Tak

strzalka.gifPvP: Po 1 dniu

strzalka.gifPremium: Nie wymagane

strzalka.gifNether: Tak

strzalka.gifBialaLista: Tak



Administracja4.png
Piki245-technik ale gra jako gracz


pluginy2.png
Tyko potrzebne są życia!!


InformacjeDOT2.png
Witam. Jest to serwer typu Kwadratowa Masakra 2
O co chodzi na serwerze?? Jest 1 wyspa i wszyscy się na niej budują. Życia dodaje się jedząc diaxy!!
1.Wiek:
2.Nick:
3.Czy będziesz nagrywał.
4.Dlaczego ty??
5.czy będziesz grifował?
Miejsc jest 20!!!!
Start dziś godzina 18.00

Lista 13/20 :
Rejzix
Prestis524
Piki245
CaptainMatik
BialyGamingPL
Freshowaty
Kubak77
Empiress
RastaStyle
ScrollxGames
MinecraftVex
olinki3
Kamixxyeah
Patrykx77
Graihia
Faun

Rekrutacja zamknięta start o 18!!

Opublikowano
1.Wiek: 15

2.Nick: BialyGamingPL

3.Czy będziesz nagrywał. Nie

4.Dlaczego ty?? Lubie takie serwery. Lubie pomagać ludziom. Fajnie by było jakby były jakieś mody. (Tak jak na KM6). Mam mikro ts3/skype/gg.

5.czy będziesz grifował? Nie

 

 

"Chciałbym się w końcu do czegoś przydać"

By BiałyPL

Opublikowano

 

 

1.Wiek: 15

2.Nick: BialyGamingPL

3.Czy będziesz nagrywał. Nie

4.Dlaczego ty?? Lubie takie serwery. Lubie pomagać ludziom. Fajnie by było jakby były jakieś mody. (Tak jak na KM6). Mam mikro ts3/skype/gg.

5.czy będziesz grifował? Nie

 

Przyjęty nie będą mody ponieważ to jest kwadratowa masakra 2 a dotego musial bym kogos znalesc kto zrobi paczkę modów

Opublikowano

1.Wiek:13
2.Nick:Kubak77
3.Czy będziesz nagrywał.Jak znajde czas
4.Dlaczego ty??Bo sie nudze na zwyklych serwerach a taki bylby fajny
5.czy będziesz grifował?
Zgadnij!(Odp:NIE)

Opublikowano

1.Wiek: 14
2.Nick: olinki3
3.Czy będziesz nagrywał. Nie.
4.Dlaczego ty?? Poniewaz chce pograc na jakims serwerze gdzie mozna walczyc przeciwko siebie 2 gildie, nie jak niektore. :)
5.czy będziesz grifował?
Nie.

KONIEC

 

~ REBEKKA

Opublikowano

 

1.Wiek: 14

2.Nick: olinki3

3.Czy będziesz nagrywał. Nie.

4.Dlaczego ty?? Poniewaz chce pograc na jakims serwerze gdzie mozna walczyc przeciwko siebie 2 gildie, nie jak niektore. :)

5.czy będziesz grifował? Nie.

 

Przyjęty.

Opublikowano

1.Wiek: 13
2.Nick: Xamyra
3.Czy będziesz nagrywał. Może :)
4.Dlaczego ty?? Bo jest mało takich serwerów.
5.czy będziesz grifował? Nie,bo poco?

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

1.Wiek: 14
2.Nick: Patrykx77
3.Czy będziesz nagrywał. Raczej nie :/ Ale jest mała szansa :P Bawiłem się kiedyś w ,,jutuby'' :D
4.Dlaczego ty?? No nwm ^^ Szukam fajnego serwera na którym się nie zawiodę :P Już grałem na kilkunastu serwerach tego typu , ale tam grifowali , zabijali
...itp

5.Czy będziesz grifował? Nie

Opublikowano

1. 13 Lat

2. Fraguu

3.Nie bende

4.Ogarniam bende często wchodził i lubie dobra zabawe :)

5.Nie bende

 

 

PS. No kurcze jeszcze mnie nie dodlali a na stronie pisze ze tak :(

Opublikowano

1.Wiek: 15
2.Nick: Graihia
3.Czy będziesz nagrywał. Niestety ale nie
4.Dlaczego ty?? Ponieważ jestem ogarnięty, nie griefuje, nie kradne
5.czy będziesz grifował? Nie

Więcej info na skype: minecraftgraihia

;d

Opublikowano

przepraszam bardzo ale nie zostałem dodany.

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

nie dodal nikogo.

mylittleponym.pngSygnatura by Shavire <3



STOP komentarzom typu: "AMD to gówno"! Zanim coś napiszesz, to pomyśl jak odbiorą to inni !

Opublikowano

1.Wiek:16
2.Nick:CrosRoad95
3.Czy będziesz nagrywał.tak
4.Dlaczego ty??: bo jestem ogarniety
5.czy będziesz grifował? nie

 

i za kolege:

 

1.Wiek:16
2.Nick:Judos
3.Czy będziesz nagrywał. tak
4.Dlaczego ty?? bo jestem ogarniety
5.czy będziesz grifował? nie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...