Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zarabianie w wieku 13 lat


Eraken

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No to tak : narazie mam 12 lat, w czerwcu 13. Chciałbym zarobić trochę pieniędzy przez zimę oraz część wakacji. Myślę głównie nad Rmt. Drugą myślą jest licytacja na serwisie za10groszy.pl i sprzedawanie na allegro. Ma ktoś jakieś inne pomysły? Mieszkam na wsi.

21515.jpg

  • Odpowiedzi 51
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

mieszkasz na wsi? Idź do rolnika na pewno zarobisz u niego szybciej niż w necie :3

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Opublikowano

Złoto w grach internetowych w jakie ja gram często chodzi 1zł/1milion złota, czyli nie tak trudny pieniądz do zarobienia. Szukam głownie roboty przez internet, z simsona + quad będę miał te 3k. Chce dozbierać do 5k na moto , a za 1000m zarobię ten 1000 zł w kilka miesięcy, zatem może coś uciągnę. Jakieś inne inicjatywy ?

21515.jpg

Opublikowano

w wieku 12 lat powinieneś się uczyć a nie myśleć o zarabianiu w necie ew rodzicom pomagać.. biznesmen się znalazł :)

Opublikowano

w necie gówno zarobisz, musiałbyś wydać i się męczyć a i tak byś wygrał grosze ;]]]]] lepiej ulotki poroznosic czy cos, w tydzien zarobisz więcej niz w 2 miesiace przez neta

Sympatyczny, Kochający, Umiłowany, Romantyczny, Wielki, Inteligentny, Empatyczny, Ludzki - po prostu JA!

 

Opublikowano

Ja na allegro sprzedaje :>

W ciągu miesiąca już 800zł mam :DD

Jeszcze pójdzie PS2, narty, lodówka i dodatkowe 450/500zł :D

 

Znajdź jakieś rzeczy których nie używasz i sprzedawaj.

graphic.png

 

 

Opublikowano

Nie zabijajcie marzeń chłopaka. ;)

Ja mam 14lat i zarobek przez internet to dla mnie nie problem. ;)

Naucz się języka/języków programowania i świat się na Ciebie otworzy.

Ja znam PHP, MYSQL, HTML i CSS + uczę síę JS, więc na tworzeniu stron mogę spokojnie zarobić. Jeżeli masz gg, to napisz: 37681318. Mogę Cię pouczyć i pomóc Ci w założeniu konta internetowego, np. PayPal (W razie czego konto może być na rodziców).

Pozdrawiam

Opublikowano

w necie gówno zarobisz, musiałbyś wydać i się męczyć a i tak byś wygrał grosze ;]]]]] lepiej ulotki poroznosic czy cos, w tydzien zarobisz więcej niz w 2 miesiace przez neta

 

 

Gówno zarobi, bo ty nic nie zarobiłeś?

 

Ppa z ofertami do wypełnienia, linki rozsyłasz na zagranicznych forach. Ewentualnie botnet i mining, ale tutaj wymagane są duże umiejętnośvi.

Pomogę z matematyki, PW.

Opublikowano

@Dragon33,na miningu mozna zarobic lecz musial by miec z 15-20k botow online nonstop zeby chociaz te 100+ lub 1BTC dziennie wpadl.

No chyba ze minowal by LTC lub co innego,lecz jak narazie nie ma LTC GPU minera,wiec to kolejny wydatek okolo 1k+ jesli napisany w cpp.

Tak samo kryper dobry nie w jebanym .NET custom coded kosztowal by go 500$tygodniowo,wiec bez kasy na poczatek nie bierz sie za botnet mining.

Opublikowano

w wieku 12 lat powinieneś się uczyć a nie myśleć o zarabianiu w necie ew rodzicom pomagać.. biznesmen się znalazł :)

Ciekawe co Ty robiles w wieku 13 lat, nie chce osadzac ale pewnie wszystko dostales od rodzicow i juz.

To, ze mlody chce zarobic to o nim bardzo dobrze swiadczy.

 

 

Tak jak ktos wyzej pisal mozesz sprobowac odsniezac komus podworko :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

w necie gówno zarobisz, musiałbyś wydać i się męczyć a i tak byś wygrał grosze ;]]]]] lepiej ulotki poroznosic czy cos, w tydzien zarobisz więcej niz w 2 miesiace przez neta

Jeśli nie masz żadnego pojęcia o zarabianiu w internecie to po co się udzielasz?

 

w wieku 12 lat powinieneś się uczyć a nie myśleć o zarabianiu w necie ew rodzicom pomagać.. biznesmen się znalazł :)

To dobrze, że myśli o zarabianiu i chce sobie dorobić i mieć na własne przyjemności nic w tym złego nie widzę więc ty wracaj do rodziców i wyciągaj od nich kasę będąc pizdą mającą mieć wszystko na tacy.

Opublikowano

@Up. W 100% się zgadzam :D

2x @Up. Teraz jest 20 stopni więc chyba tylko liście pozagrabia.

 

Spokojnie, teraz ma byc jedna z najbardziej srogich zim :D

 

Wiec pewnie bedzie co do roboty :D

 

Sam latam po osiedlu by odgarnac droge :D Za 1 domek nawet 100 zl sie trafia :D

1386175744-U112610.png
Opublikowano

 

w necie gówno zarobisz, musiałbyś wydać i się męczyć a i tak byś wygrał grosze ;]]]]] lepiej ulotki poroznosic czy cos, w tydzien zarobisz więcej niz w 2 miesiace przez neta

 

 

za 1 h zaobiłem tylko 28 zł bo była jednodniowa nisza i póżno zacząłem , więc i można spokojnie spotękować ten zarobek .

Geje to banda chamów importowanych z zagranicy

Opublikowano

Ciekawe co Ty robiles w wieku 13 lat, nie chce osadzac ale pewnie wszystko dostales od rodzicow i juz.

To, ze mlody chce zarobic to o nim bardzo dobrze swiadczy.

W wieku 13 lat chodziłam do szkoły i uczyłam się by w wieku 20+ lat nie siedzieć na utrzymaniu rodziców a im pomagać :)

 

 

 

Jeśli nie masz żadnego pojęcia o zarabianiu w internecie to po co się udzielasz?

 

To dobrze, że myśli o zarabianiu i chce sobie dorobić i mieć na własne przyjemności nic w tym złego nie widzę więc ty wracaj do rodziców i wyciągaj od nich kasę będąc pizdą mającą mieć wszystko na tacy.

Nie "wyciągam kasy" od rodziców .. pomagam im bo już dawno jestem samodzielna i zarabiam na siebie sama :) owszem w wieku 13 lat rodzice mnie utrzymywali jak i każdego z nas i Ciebie również i jest to normalna kolej rzeczy.. a "pizdą" za przeproszeniem jesteś Ty bo nie potrafisz się wypowiedzieć jak człowiek cywilizowany, jedziesz na kogoś kogo nie znasz tylko dlatego ze ma odmienne zdanie :) kulturki brakuję bo najwyrazniej w wieku 13 lat również myślałeś o kasie a nie o wykształceniu .. Gratulacje dla Ciebie :)

Opublikowano

W wieku 13 lat chodziłam do szkoły i uczyłam się by w wieku 20+ lat nie siedzieć na utrzymaniu rodziców a im pomagać :)

 

 

 

Nie "wyciągam kasy" od rodziców .. pomagam im bo już dawno jestem samodzielna i zarabiam na siebie sama :) owszem w wieku 13 lat rodzice mnie utrzymywali jak i każdego z nas i Ciebie również i jest to normalna kolej rzeczy.. a "pizdą" za przeproszeniem jesteś Ty bo nie potrafisz się wypowiedzieć jak człowiek cywilizowany, jedziesz na kogoś kogo nie znasz tylko dlatego ze ma odmienne zdanie :) kulturki brakuję bo najwyrazniej w wieku 13 lat również myślałeś o kasie a nie o wykształceniu .. Gratulacje dla Ciebie :)

Ty to nie znaczy on. Jesli chce sobie dorobic to nie wiem co w tym zlego widzisz. Gorzej jakby poszedl krasc ale uczciwie zarobic sobie na swoje marzenia? Bo jak mniemam chce sobie kupic motor a wielu chlopakom w tym wieku sie to marzy takze odpusc sobie ;)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

W wieku 13 lat chodziłam do szkoły i uczyłam się by w wieku 20+ lat nie siedzieć na utrzymaniu rodziców a im pomagać :)

 

 

 

 

Nie "wyciągam kasy" od rodziców .. pomagam im bo już dawno jestem samodzielna i zarabiam na siebie sama :) owszem w wieku 13 lat rodzice mnie utrzymywali jak i każdego z nas i Ciebie również i jest to normalna kolej rzeczy.. a "pizdą" za przeproszeniem jesteś Ty bo nie potrafisz się wypowiedzieć jak człowiek cywilizowany, jedziesz na kogoś kogo nie znasz tylko dlatego ze ma odmienne zdanie :) kulturki brakuję bo najwyrazniej w wieku 13 lat również myślałeś o kasie a nie o wykształceniu .. Gratulacje dla Ciebie :)

Przepraszam, ale od rodziców nigdy nie dostawałem kieszonkowych, sam zarabiałem na własne potrzeby odkąd pamiętam więc nie pieprz mi głupot. Co do autora tematu, jeśli na poważnie chcesz zarabiać poszukaj i poczytaj poradniki i dowiedz się czegoś więcej.

Opublikowano

 

 

Ty to nie znaczy on. Jesli chce sobie dorobic to nie wiem co w tym zlego widzisz. Gorzej jakby poszedl krasc ale uczciwie zarobic sobie na swoje marzenia? Bo jak mniemam chce sobie kupic motor a wielu chlopakom w tym wieku sie to marzy takze odpusc sobie ;)

Nie napisałam ze to zle :) po prostu na wszystko jest swój czas który trzeba wykorzystać..

I co niby mam odpuścić? Napisałam swoje zdanie bo wolno każdemu , Tobie również .. zadałeś mi pytanie - odpowiedziałam .. wiec ? Może Ty sobie odpuść ? :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...