Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jaki laptop?


Kwasna111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie i panie, szukam laptopa do 2000 zl ewentualnie lekko ponad.
Oczekiwane cechy: bluetooth, wifi, parametry dobre do gier, dobry dziwięk :D
Pan w sklepie proponował mi sony vaio, i bardzo mi się laptop spodobał, ale że nie znam się na prockach, kartach graficznych itd... to proszę o pomoc :P
Może ktoś może coś polecić albo odradzić? :)
(Za każdą pomoc like :P)

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

za taka kase to zapomnij o dobrych grach , ale najbardziej polecane to lenovo g580 lub troche drozej y580

1377863814-U611928.png

Opublikowano

nie zależy mi na super nowościach, bo od tego mam stacjonarke z 42" ekranem i xboxa :P
Ale żeby można było w coś przyzwoitego pyknąć ;)
No i żeby dźwignęło programy graficzne bo nad niektórymi projektami długo siedzę ;)

E:
z tego co widzę to lenovo wypada słabiej w testach od vaio(?)

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

na pewno widziałam w tych cenach svf1521c6e i svf1521b1e (ten pierwszy model chyba lepszy :P )
zaraz zobacze ten model o którym mówisz ;)

E@:
Oooo na pierwszy rzut oka bardzo porządna propozycja, na pewno wezmę pod uwagę!
tylko cena na stronie to 3299.. ale będę miała w pamięci

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

y580 to jedyna opłacalna jednostka. Albo to albo nici z laptopa :X.

z i3 będzie troche za słabo, ale i5 to już co innego tylko że cena to 2,5k jak się nie myle.

Jeśli dasz rade dołożyć 1000zł (w co raczej wątpie) masz najtańszego y580 na świecie :P. i7 + 8 gb ramu i GTX 660M :)

graphic.png
Opublikowano

tysiak to za dużo..
na prawdę nie ma niczego porządnego w tych cenach?..
przypomnę że nie chodzi mi o kombajn do gier, tylko żeby jakieś porządniejsze pociągało :P

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

@up

Ta, na laptopowym pentium i intel hd graphic

Niektóre wersje mają 710M, co nie zmienia faktu, że na tym high to chyba w 10 FPS...

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

no to panowie kilka laptopów które mam na oku ma właśnie i3, więc tragedii nie ma w takim razie ;) może ja tu wam zestawie mniej więcej co mam na oku:P

Asus
i3 (2 rdzenie 1.40 ghz 3mb cache)
4gb ramu
grafika: Nvida GeForce GT 720m + Intel HD GRaphic 3000
wielkość pamięci karty graficznej 2gb(pamięć własna)

Sony
Intel PEntium 987 1,5ghz
4gb
NviDA gf gt 740 1GB

DRUGI SONY to samo tylko że z prockiem Intel PEntium 2117u 1,8ghz

toshiba
i5 3230m
Intel HD Graphics 3000
6gb ramu

samsung
Intel Core i5-3230M
Taktowanie procesora [MHz]: 2500
Pamięć RAM (zainstalowana): 8 GB

Acer
i5 3230m

nvida geforce710m 1gb
6gb ram

toshiba
AMD Dual-Core E2-1800 APU o częstotliwości 1.7 GHz,
pamięć RAM DDR3 o wielkości 8 GB
Karta graficzna AMD Radeon HD 7340.

lenovo
Intel® Core™ i3 3gen 3110M 2,4 GHz

4 GB,
Grafika nVidia® GeForce 710M + Intel® HD Graphics 4000 Pamięć karty graficznej 1024 MB

(nie wiem co to za ramka mi wskoczyła :D :D


no i druga sprawa zdecydowana większość lapków jest z w8.. czyli w trochę starsze gry sobie ni pogram ?..

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

aha to ok, nie no o jakieś 2/3 letnie mi chodziło ;)

jakieś opinie apropo w/w laptopów?

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Opublikowano

lenovo
Intel® Core™ i3 3gen 3110M 2,4 GHz 4 GB,
Grafika nVidia® GeForce 710M + Intel® HD Graphics 4000 Pamięć karty graficznej 1024 MB

 

 

albo

 

Acer
i5 3230m nvida geforce710m 1gb
6gb ram

 

Z nastawieniem na tego 2. Procek to i5 więc będzie lepiej od i3 ale to ciągle nie są 4 rdzenie :/

na hd 4000 idzie pograć w lola, metka, bf3 na low w 20 klatkach, i tego typu gry. + bfp4f (battlefield play for free :D )

graphic.png
Opublikowano

aha to ok, nie no o jakieś 2/3 letnie mi chodziło ;)

 

jakieś opinie apropo w/w laptopów?

2 lata temu wyszedł BF3 :D

 

Poszukaj lapka z Hd4600 to pograsz w Bf3 na low :)

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

2 lata temu wyszedł BF3 :D

 

Poszukaj lapka z Hd4600 to pograsz w Bf3 na low :)

Że co? Ta integra na low uciągnie ledwo 30 klatek w singlu, wątpię by gra na multi była komfortowa... Żeby grać na low trzeba wydać jakieś 2400, na med 3000. W tej cenie najlepszy byłby jakiś laptop z 740M, ale nie wiem dla czego autorka ogranicza się do tych 5. Jedyny z nich, który ma 740 to jakiś Szajsung z pentiumem...

Np. ten jest bardzo dobry za 2k:

http://www.komputronik.pl/product/197045/Komputery/Laptopy_i_netbooki/ASUS_K56CB_XO319H.html
YGsMv3q.jpg
Opublikowano

@up

 

 

Ja testowałem HD4600 w I5-4670k i na multi wyciagałem 35-45fps na low -.-

CPU : Intel i5 4670k //  GPU : Gigabyte 270x Windforce3X // PSU : Ocz Fatal1ty550w  // CASE :  Regnum L50  // MOBO : B85-G43  // RAM : 8GB DDR3  HDD : Seagate 1 TB , Samsung 1 TB     

Opublikowano

@up

 

 

Ja testowałem HD4600 w I5-4670k i na multi wyciagałem 35-45fps na low -.-

Zaraz zaraz... czy my na pewno mówimy o sprzęcie mobilnym? 4670k???

YGsMv3q.jpg
Opublikowano

Ze tak sie zapytam. Hd 4000 lepsza od gt 710 ? Bo ja zawsze uwazalem ze zintegrowana gorsza. Bo ja np widze roznice w fps np. W cs ze na zaintegrze 99 i czasami spadki a na dedyku 99 bez spadkow. Moze roznicy teraz duzej nie ma ale po wylaczeniu limitu klatek na zintegrowanej mam po 200-350 a dedyku 500+

Opublikowano

 

 

ale nie wiem dla czego autorka ogranicza się do tych 5

może na przykład dla tego że nikt nic mi nie zaproponował oprócz jednego za3k, więc muszę szukać sama? :P

b6y2zc.png

:783_heart_decoration:  Music - Games - Tattoo's - Muscle car's   :783_heart_decoration:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...