Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]ping.exe


mamolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hm.. blokuje klucz safemode, więc o trybie awaryjnym możemy zapomnieć, nie pozwala na odpalenie antywirusa...

no.. nie polecam tego rozwiązania ale to jedyne co może w tym momencie pomóc. proponuje pobrać program ComboFix i nim przeskanować system. musisz wyłączyć antywirusa (jeśli owego masz) każdy plik jaki tylko możesz - gg, przeglądarki, skype itd itd.. wyłączyć przywracanie systemu na wszystkich dyskach. po otworzeniu ComboFixa pojawi ci się informacja że program próbuje zainstalować konsole odzyskiwania systemu, naciskasz tak i jedziesz dalej. pojawi ci się dość dużych rozmiarów niebieskie okienko z napisami "etap_1 ukończono" itd. aż do 50 chyba. po tym skanowaniu komputer uruchomi ci się ponownie. przez kilka sekund/minut nie będziesz widział ikon i dolnego paska (combofix "napisze" ci to na ekranie). po uruchomieniu się całkowicie systemu combofix utworzy plik txt. o nazwie ComboFix.txt. wrzucisz go na

www.wklej.to

 

Powodzenia :)

ew. zamiast tego możesz pobrać Dr web LiveCD. w necie znajdziesz poradniki o tym co i jak :)

jeśli nie będziesz mógł odpalić ComboFixa to pobierz LiveCD na czysty komputer i wypal płytkę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...