Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[PROBLEM]ping.exe


mamolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

start - uruchom - msconfig - uruchamianie i odznacz ten proces

jeżeli nie możesz tego wykonać to wyłącz proces ping.exe w menagerze zadań i wtedy to zrób

jeżeli i to nie poskutkuje to wykonaj te czynności w trybie awaryjnym

1378331621-U719057.png

Opublikowano

czyli wirus jakiś pewnie. spróbuj pobrać Dr web cure it i przeskanować. jeśli ci się nie odpali spróbuj w trybie awaryjnym. jeśli tam też dziwnym trafem nie da rady zmień rozszerzenie z *.exe na *.com

Opublikowano

A może inaczej ;x .. Wejdź w to co napisał Wakc czyli wpisz do uruchom, albo przy win 7 po prostu w wyszukaj msconfig, tam w zakładce usługi, albo uruchamiane znajdź ping.exe i napisz nam producenta :)

Zbieram like ;x

Opublikowano

w menagerze urządzeń wybierz ten proces i daj 'otwórz lokalizacja pliku'

zobacz czy w trybie awaryjnym możesz go wywalić

jeżeli nie ma go w msconfig to

start - uruchom - regedit - CTRL + F - ping.exe - ppm - usuń

1378331621-U719057.png

Opublikowano

Komputer resertuje się gdy włączam tryb awaryjny. @wakc34 nie pomogło. :(

jak nie pomogło? nie znajduje ścieżki procesu czy nie ma go w rejestrze ? opisz dokładniej

1378331621-U719057.png

Opublikowano

jak nie pomogło? nie znajduje ścieżki procesu czy nie ma go w rejestrze ? opisz dokładniej

wpisz sobie w google wirus ping.exe. zobaczysz że jego usunięcie nie jest proste i żadne usuwanie go z rejestru tutaj nie pomoże.

 

@up jaki błąd?

Opublikowano

przy każdym pliku tak jest? jeśli nie pobierz Dr web cure it. ew. pobierz te 2 programy z innego, niezawirusowanego komputera na pendrive i wrzuć na kompa.

Opublikowano

pobrałeś TDSSKiller w formacie zip czy dr web cure it? zuploadowałbym ci dr web cure it ale dość sporo waży i muszę zaraz iść. poproś jakiegoś kolegę o to i żeby ci go spakował do *.rar , *.zip

Opublikowano

no to tak jak ci pisałem, pobierz z czystego kompa dr web cure it, spakuj go do *.rar, *.zip i wypakuj go na swój komputer. odpalasz skanowanie i usuwasz każdego wirusa jakiego ci znajdzie. powtarzasz czynność do skutku aż nie będzie ani jednego wirusa.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...