Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nagrywanie i ciężkie pytanie .


maciej12203

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co waszym zdaniem jest bardziej opłacalne i będzie miało większą publiczność i oglądalność.
Nagrywanie gier z głosem czy nagrywanie gier bez głosu ? :) Pytam z ciekawości bo rozmyślam na ten temat i sam nie wiem co by było lepsze :) a więc czekam na waszą wypowiedź :D

Pozdrawiam !

Opublikowano

Nigdy nie zrozumiem fenomenu "oglądania jak ktoś gra" - let's playów i gówien tego typu.

hejter naczelny | aktywny od 2k6 | król forumka | gold member | blue member | mpc champion | best member | exmod | exvip
Km5iG.png

Opublikowano

Ale po co ? Nie lepiej pograć samemu ? To jest tylko tracenie czasu, takie moje zdanie.

Najgorsze jest to, że na tym się zarabia.

 

 

@Up jak ktoś ma słabego kompa to sobie ogląda np. Let's playa z BF3 :P

Zaczynając od tego, że w grach singleplayer psuje się całą zabawą, bo poznajesz fabułę.

Jak komuś nie chodzi dana gra to niech poszuka innej, która będzie działać, jest mnóstwo ciekawych tytułów.

Opublikowano

Co waszym zdaniem jest bardziej opłacalne i będzie miało większą publiczność i oglądalność.

Nagrywanie gier z głosem czy nagrywanie gier bez głosu ? :) Pytam z ciekawości bo rozmyślam na ten temat i sam nie wiem co by było lepsze :) a więc czekam na waszą wypowiedź :D

 

Pozdrawiam !

Oczywiście że z głosem, bo bez już się dawno wypaliło ;)

 

Btw. Nie trać czasu, już się nie wybijesz i tak.

Opublikowano

Głos to ciekawy dodatek, jednak uważam, trochę odmiennie od poprzedników. Czyjaś osobowość urozmaica "Gameplay", niektórzy może mają takie hobby i lubią oglądać. Ale serie po 50+ odc. to przegięcia :x

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...