Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WYSTARTOWAŁ]2 EDYCJA PODWODNY SURVIVAL [MULIPLAYER][SEGREGACJA ITEMOW][DROP Z KAMIENIA I BRUKU][VIP ZA 11.07 NA ZAWSZE][CZĘSTE EVENTY]


19Adam97

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nb2u.png

Phzd.png

» ADRES IP : psvmc.pl

» TYP : Podwodny Survival

» SLOTY : 40 na start (120mb/slot)

» WERSJA : 1.6.4

» EDYCJA : 2

rjzd.png

felw3p.jpgITEMKI CO 1H felw3p.jpg

Lubisz dużo grać? Doceniamy to! Jeśli dużo będziesz grał co najmniej 1h

dostaniesz pewien item :)

felw3p.jpgSPECJALNY PLUGIN NA KULE felw3p.jpg

Dzięki naszemu specjalnemu pluginowi na kule możecie spokojnie

grać u nas, wykonywać zadania itd.

felw3p.jpgNETHER felw3p.jpg

Masz dosyć robienia portalu do netheru, przez który można przejść parę razy?

U nas tak nie ma! U nas trzeba stworzyć specjalny item umożliwiający

jednorazowe przejście do netheru.

felw3p.jpgFAQ felw3p.jpg

Wchodzisz na serwer i nie wiesz jakie są komendy?

U nas tak nie ma! Wystarczy wpisać /faq ! :)

felw3p.jpgRANGI NA ZAWSZE felw3p.jpg

Masz dosyć płacenia, np. VIPa za 11.07 co miesiąc?

U nas za 11.07 dostajesz VIPa na zawsze!

felw3p.jpgAUTOMATYCZNY OX felw3p.jpg

Masz dosyć jak Administrator przelatuje obok Ciebie na oxie i nagle

inni zmieniają zdanie? U nas tak nie ma! U nas po wpisaniu komendy

wszystko robi się automatycznie bez żadnego latania Admina! :)

felw3p.jpgLOTERIA felw3p.jpg

Chciałbyś. np. mieć VIPa, ale nie masz na to funduszy?

To nie problem! U nas można zdobyć VIPa grając w loterie! :)

felw3p.jpgSEGREGACJA ITEMÓW felw3p.jpg

Chciałbyś by itemy w skrzyni były posegregowane,a nie masz na to moda?

Nie martw się! Teraz wystarczy tylko walnąć w skrzynie by była posegregowana!

felw3p.jpgSKLEP W GUI felw3p.jpg

Dosyć masz wpisywania /spawn by kupić lub sprzedać pewien item?

U nas wystarczy wpisać /sklep i mamy sklep! :)

felw3p.jpgANTY SPAM felw3p.jpg

Denerwuje Cię SPAM na serwerze?

U nas można pisać dopiero co 3 sekundy! :)

I WIELE WIELE WIĘCEJ....

fnzd.png

Administracja jest ogarnięta, nie rozdaje itemków, nie SPAMuje.

19Adam97 - Właściciel

dranger - Administrator

Egzader99 - Administrator

Ypzd.png

 


snxs.pngjcm0.pngrjrv.pngpqjf.pngihpo.png8mle.pngsklept.png
To są screeny z 1 edycji serwera.






- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

# Każda nieuzasadniony hejt zostanie zgłaszany.

# Proszę się nie kłócić w tym temacie.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Opublikowano

Czekam, o 16 wejdę na 100%! :) Bardzo fajny pomysł na serwer. :)

polaczeniej.png

Pomogłem ? Daj lajka . ; )

 

Wiadomości bez koloru są pisane z telefonu. :)

Wiadomości z kolorem z komputera.

Opublikowano

Czy serwer zawiera swojego texur packa ?

50 100 150 200 250 300 350 400 450 500 550 600

 

Potrzebujesz pomocy przy Serwerze MineCrafta?Pisz PW 

 

Pomogłem ?Daj like !to Cię nie kosztuje a mnie motywuje :) 

 

 

Opublikowano

Polecam serwer. Miła atmosfera, mało "Neo Kid'ów"(właściwie jeszcze żadnego nie widziałem). Same plusy. Dobre dropy są, umiarkowane. Ten tryb generowania map jest odjazdowy :D

 

Pozdrawiam ~KiesieK

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

Zapraszamy ;)

Jutro kolejne eventy jak będzie dużo graczy :)

Zapraszajcie znajomych ;]

 

~FrxX

 

 

//Wykorzystałem limit like :(

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Opinia o serwerze

Od pewnego czasu gram sobie z kolegami na serwerze bardzo nam się podoba miła administracja, gracze dużo eventów + dobre pluginy Napewno będe grał na kolejnych edycjach

 

Pozdrawiam TheOlekPL

76561198169567059.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...