Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.6.4][Survival]Zminecraftowani.pl - UTOPIONY ŚWIAT + Bogowie!


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wydaje mi się , że serwer będzie jedyny w swoim rodzaju i na pewno na niego wejdę jak będzie otwarty. Reklama jest przejrzysta i dobrze się ją czyta , a fabuła bardzo mi się podoba. Mogę już powiedzieć że serwer będę polecał każdemu :) .

Opublikowano

Kolejne nowści! :)

- Start wstepnie planowany na 9 listopada!

- Wersja 1.7.2

- Możliwość tworzenia podwodnych miast dla graczy!

(Oczywiście jeśli gracza na to stać i ma swoją ekipę)

 

Nie damy wam byle czego,damy z siebie wszystko!

Opublikowano

Oto kolejne nowości! - Twoje miasto!

 

Sprecyzowaliśmy cel gry na naszym serwerze,każdy gracz,jeśli będzie chciał,może dążyć,to stworzenia,

swojego własnego podwodnego imperium! Wystarczy mieć trochę kasy oraz kilku zgranych ludzi.

Oczywiście można się składać :) Kupować będzie się sam teren na miasto,tak duży w zależności

od kupującego.W swoim mieście właściciel będzie miał sporą dowolność,tzn może robić swoje miejsce

pod sklepy,firmy,domy do kupienia oraz inne tego typu.Dzieki temu warto będzie posiadać swoje miasta,

i w nie inwestować! Bo kasa z jego nieruchomości jest dla właściciela! Oczywiście będą jakieś normy,

tak aby to wszystko miało sens. Serwer sam się będzie rozwijać,dzięki graczom!

Mogą powstawać wielkie miasta,metropolie podwodne! Tym większe będzie zainteresowanie

miastami tym bardziej będziemy im poświęcać naszą prace w rozwijaniu serwera!

 

Wszystko w waszych rękach!

Opublikowano

A oto lista nieruchomości i nie tylko - Co będzie można kupić na serwerze,oraz za ile!

 

Obiekt / Ilość diaxów / W walucie wirutlnej

Srednia jaskinia -30 / 3.000
Duża jaskinia - 100 / 10.000
Apartament - 120 / 12.000
Restauracja - 80 / 8.000
Skrzynka - 5 / 500
Tablica - 5 / 500
Mała farma - 50 / 5.000
Duża farma - 200 / 20.000
Sklep - 60 / 6.000
Miasto od kratek/m2 - 3 / 300

1 diax - 100 monet/waluty wirtualnej

Opublikowano

Niestety jeśli chodzi o kwestie bogów na serwerze,nie wyrobimy się na otwarcie,

ale na pewno bedzie 1-2 tyg po,tak więc w piewszych tygodniach serwera!

Opublikowano

START SERWERA - 16 Listopada o godzinie 18:00 na wersji 1.7.2(oby)

 

1.7.2 - Prawdę mówiąc data otwarcia opuźni się trochę,ale to z racji oczekiwania na nową

wersje serwerów,skoro to jest nowy serwer,zawsze lepiej jest od początku mieć najnowszą

wersje niż potem tydzień/wa po otwarciu mieć problemy z aktualizacją do najnowszej wersji.

Jsst małe ryzyko,że nie damy rady w podanym terminie,ale to nie z naszej winy..

Będę was informować na bierząco! Niebawem strona WWW!

Opublikowano

Przypominam,że nabór do ekipy się ciągle aktualny,zainteresowani niech patrzą parę postów wyżej!

Opublikowano

Z myślą o tych co wypatrują nowości,postępów!

 

Serwer na dzień dzisiejszy przygotowany jest na 200 graczy(jaskiń początkowych)

jak i sama liczba slotów wynosi 200. Nie obawiajcie się o lagi,posiadam dobrą maszynę

i mam na serwer aż 12GB !

Opublikowano

Dziękuję za propozycje,pomyślę nad tym!

Tymczasem dam wam,poradnik,który najprawdopodobniej

będziecie otrzymywać na start na serwrze z instrukcjami! :)

 

Witaj na serwerze Zminecraftowani!

W tym poradniku wyjaśnie w prosty
sposób jak odnaleźć się na serwerze,
jak zdobyć początkowe mieszkanie,
jak poruszać się po mapach :)
Oraz wiele innych podstawowcych
informacji,które warto wiedzieć.

Po wejściu na serwer,po rejstracji
pojawiasz się na spawnie glownym serwera,
to tutaj mozesz odnaleźć wiele podpowiedzi
dotyczących gry.Każdy nowy gracz może
posiadać swoją malutką grotę/mieszkanie.
Aby tam dojść znajdź na spawnie na jedenj
z dróg prowadzacych do wyjścia tabliczkę:
"Do Podziemi",udaj się do wyjścia ze
spawnu.Co ważne,znajdujesz sie podwodą,
na dnie oceanu,co prawda musisz poruszać
się pieszo po dnie,jednak są rozstawiane
punkty,gdzie można łapać powietrze,
dzięki czemu,nie utopisz się po drodze :)
Wychodząc ze spawnu,zobaczysz dwie tabliczki,
na jednej pisze Podziemia,wskazując kierunek,
udaj się prosto do małego budynku a
następnie zejdź na dół do jaskiń.
Zaraz przy wejściu i w dwóch innych
miejscach pod ziemią,są startowe mieszkania,
znajdź wolne,z tabliczkę: Do kupienia.
Kliknij prawym przyciskiem myszy.
W twoim mieszkaniu znajduje się
skrzynka,z podstawowymi itemami.

Kiedy masz mieszkanie,warto pozwiedzać
podziemia czy okolice,powierzchnie,aby
wiedzieć gdzie co można znaleźć/kupić
Następnie zaleca się wyprwe na /surowcowa
z wcześniej zrobioną łódką i zdobwanie
tam różnych itemów,które pozwolą ci
przetrwać na serwerze,kiedy się wstępnie
zorganizujesz,polecam szukać diaxów,
ponieważ to one są wlutą na serwerze,
diaxy mozna zamienic na walute wirtualna,
w budyku od ekonomi,kolo spawnu.
Można płacić nimi czy walutą,obie
formmy są akceptowane.Jeśli nie lubisz
kopać pod ziemią,zbieraj inne rzadkie
dobra,a następnie wymieniaj się z
innymi graczami zdobywając diaxy = kase.
Kiedy już cię stać,i masz ochotę,
mozesz kupić wiele rzeczy np sklep.
Celem gry jest zebranie ekipy oraz
sporo kasy,aby zakupić teren na dnie
oceanu pod własne miasto!

Podstawowe Infoormacje!
-Są tylko dwa wapry /spawn i /surowcowa
- Na surowcoej jest PVP,poziom hard
- Nie odpowiadamy ze śmierć graczy i stratę
itemów z powodu nie uiejętnej gry.
- Nether,gracz sam sobie musi zrobić
portal na mapie surowcowej
- Waluta na serwerze są Diaxy/Monety(Wirtualna)
- Można kupywać nieruchomości w określonych cenach.
- Kasa za zakupione nieruchomosci nigdy nie
podlega wzrotowi,gracz nie moze tego odsprzedać.
- Chcac kupić dużą jaskinię,stacisz wtedy małą,
podobnie jest z farmami i innymi reczami,
wyjątkiem jest sklep i restauracja gdzie
można mieć obie rzeczy w tym samym czasie.
- Regulamin i zasady prowadzenia własnych
miast,proszę przeczytać na forum/stronie www.
- Gracz zobowiazuje się przestrzegać
wszelkich norm dobrego wychowania.
- Możliwości kupienia oraz ceny!

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie, administracja wszystko ogarnia nic tylko czekac na start powodzenia panowie ;)

 

Serwer 10/10 Prezka 9/10(troszeczke wiecej kolorow xD a tak to z informacjami wszystko jest :)) administracja 10/10

Opublikowano

Serwer zapowiada się ciekawie, administracja wszystko ogarnia nic tylko czekac na start powodzenia panowie ;)

 

Serwer 10/10 Prezka 9/10(troszeczke wiecej kolorow xD a tak to z informacjami wszystko jest :)) administracja 10/10

 

Z kolorami zawsze są problemy, bo jedni wolą jaskrawe, oczojebne, a inni ciemniejsze. Jedni lubią temat z tysiącami kolorów, a innym 2 wystarczą. Tego nie da się dopasować do gustu, więc zrobiliśmy by nie raziło w oczy :P

MPC Hejter Team Leader

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...