Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź][1.6.4][Survival]Zminecraftowani.pl - UTOPIONY ŚWIAT + Bogowie!


▒Kiszka▒

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ciekawa zapowiedź. Zawitam na pewno.

 

Jaki plugin na anty x-ray?

 

Tradycyjny :D Orebfuscator. Może z biegiem czasu coś swojego wykombinujemy, ale za dużo roboty, bo są ważniejsze pluginy :P

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Orebfuscator strasznie laguje, radziłbym zmienić na inny plugin.

Lub other drops wgrać.

Nie, other dropsa na bank nie będzie, bo to stary dobry survival. Orebfuscator laguje jak ktoś ma X-R. Jedyne co to te bugi, jednak mamy do dyspozycji bardzo dobrą maszynę, więc lagów nie będzie i o to się nie martwcie :P

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Jeśli macie jakieś pytania walcie śmiało,postaram się odpowiedzieć na wszysto! - Właściciel serwera ;p

Opublikowano

Jeśli macie jakieś pytania walcie śmiało,postaram się odpowiedzieć na wszysto! - Właściciel serwera ;p

 

Nie tyle pytania co propozycje ;P Jesteśmy otwarci na wasze rady :D

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

A czy długo wam to zajmie ? Czy jest jakaś PRZYBLIŻONA data startu ? Chętnie zagram na serwerze :P

Proszę kogoś z administracji o obniżeniu mi tych kilka % ^.^


Tak bardzo się staram : >


454a5886f91016240dd3363a9e601117.jpg


Opublikowano

Samego pluginu raczej nie będzie,ale będzie możliwość poisadania własnego miasta,

czy terenu na miasto,z cubami,tematem na forum itp. Miasta nie są głównym celem

serwera,ale jeśli gracze tym będą zainteresowani to się będzie rozwijać ten aspekt

serwera ;) Oczywiście miasto będzie stosunkowo drogie ;p

 

Planowo 1/2 tydzień listopada ;)

Czyli pierwsza połowa.

Opublikowano

 

Nie, other dropsa na bank nie będzie, bo to stary dobry survival. Orebfuscator laguje jak ktoś ma X-R. Jedyne co to te bugi, jednak mamy do dyspozycji bardzo dobrą maszynę, więc lagów nie będzie i o to się nie martwcie :P

Survival <3

 

Co z eventami?

Będzie coś nowego, co żaden serwer nie miał?

Opublikowano

Na pewno nie będzie tak, że 5 razy dziennie event. Będą rzadko. Coś czego żaden server nie ma, to na pewno Bogowie (nie piszmy żaden, bo jest ich miliony i na pewno jakiś ma tam bogów). Dodatkowo nie dajemy się zmanipulować na ułatwianie gry, od początku do końca będzie tak jak na starcie.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Czy bogami będzie administracja?

I jeśli ktoś nie będzie oddawał czci bogom, jak będziecie tego pilnować?

Na Bogów jest specjalny plugin. Za nieoddawanie czci, będą specjalne kary w postaci np. osłabienia, otrucia itp. Za oddawanie itemków dostaje się co jakiś czas losowy przedmiot. Będzie pod to dużo komend, wiec będzie można nawet sprawdzić który ma najwięcej popularności, info o twoim Bogu, stosunkach itd. Na serverze i w publikacji opiszemy wszystko bardzo dokładnie.

 

 

hmm... cześć adminom, to by było ciekawe :D

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Na Bogów jest specjalny plugin. Za nieoddawanie czci, będą specjalne kary w postaci np. osłabienia, otrucia itp. Za oddawanie itemków dostaje się co jakiś czas losowy przedmiot. Będzie pod to dużo komend, wiec będzie można nawet sprawdzić który ma najwięcej popularności, info o twoim Bogu, stosunkach itd. Na serverze i w publikacji opiszemy wszystko bardzo dokładnie.

 

 

hmm... cześć adminom, to by było ciekawe :D

Przypomina to troszkę RolePlay :)

 

Ale nie ważne. Mam nadzieję, że tego nie zwalicie, bo zapowiada się na prawdę "nie ziemsko" :D

Opublikowano

Przypomina to troszkę RolePlay :)

 

Ale nie ważne. Mam nadzieję, że tego nie zwalicie, bo zapowiada się na prawdę "nie ziemsko" :D

Tzn. RolePlay to jest, że masz wyznaczone zadania itp, a tutaj swobodnie grasz i robisz co chcesz. RP to byś musiał oddawać cześć, a tutaj nie musisz. Lekko może i podchodzi, ale to jest głównie survival. Mamy nadzieję, że spodoba ci się server hehe.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

To w końcu musi czy nie?

 

Napisałem, że podchodzi pod RP, to jedyne zadanie, ale najpewniej materiały na ołtarz będzie trzeba zdobyć, więc nie będziesz miał korzyści. Mówimy jednak, że nie jest w 100% skończone, więc zobaczy się jak to będzie.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Mogę wam zdradzić,że na serwerze warto będzie zbierać diaxy. Kiedy tylko jest okazja pamiętajcie o tym,

ponieważ przez specjalny autosrki plugin następnie możecie to wymienić na wirtualną walutę,

która z kolei jest wam potrzebna do wszystkiego! ;) Od mieszkań do sklepy i miasta!

Opublikowano

Naszemu technikowi coś się stało, więc aby dokończyć projekt potrzebujemy nowego. Nie będę załagadzać, oczekujemy kogoś dobrego, a o to wymagania:

 

-Przyzwoity wiek

-Duże doświadczenie w konfigurowaniu

-Umiejętność tworzenia własnych pluginów i skryptów

-Bezkonfliktowy

-Odnośnie ewentualnej zapłaty, uzgadniamy w rozmowie na TS

-TS obowiązkowy

-pomysłowy i kreatywny

-Dużo czasu dla servera (nie chcemy tego latami robić)

 

Nieaktualne

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Udało mi się wstępnie zawrzeć dzisiaj współpracę z jednym z większych i lepszych polskich serwerów,

dzięki temu będziemy posiadać lepszy sprzęt,znacznie wydajniejszy jak i wsparcie profesjonalnego technika.

A przy okazji na pewno dzięki temu będzie u nas więcej graczy! Jeśli coś was ciekawi,piszcie! :)

Opublikowano

Mapa jest już w większej mierze skończona. Teraz tylko pliki do 2 tygodni nam zajmą i startujemy :D Macie jakieś propozycje, co chcecie mieć na serverze? Piszcie śmiało. Same pliki nam nie zajmą tyle czasu, co testowanie i wykrywanie błędów, dlatego będziecie z Nas i Naszej pracy zadowoleni.

 

 

Pozdrawiam cieplutko.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Przypominam,że w dalszym ciągu nabor do moderacji jest otwarty,przyjmujemy ludzi minimum od 16 lat!

Napiszcie swoje podanie do mnie na pw,piszcie ile możecie,przekonajcie nas!

Na prawdę warto uczestniczyć w tym projekcie,to jest coś co musi się udać!

 

Poszukuje moderacji!

 

Nowy serwer - Podwodny/Podziemny Survival(czysty + drobna ekonomia i bogowie) , wersja [1.7*] , 200 slotów

strona www,własna domena,ts,ścisła współpraca z jednym z większych serwerów Mc!

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi,nauczymy cię! Zaczniesz od czegoś mniejszego!

 

Wymagania - 16+,kreatywni,ogarnięci,umiejący pracować w grupie,mający minimum 1h dziennie dla serwera,

posiadający ts3,towarzyscy,zdystansowani do siebie,ktoś kto chce dać coś od siebie dla innych!

 

Piszcie posania do mnie na PW.

Piszcie co tylko możecie,nie oszczędzać miejsca ;)

 

Następnie rozzmowa wstępna na ts!

 

Pozdrawiam!

Filippexo B)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...