Skocz do zawartości

[Pytanie]NosPOCZĄTEK

Minecraftowiecx

Rekomendowane odpowiedzi

Siema

Pewnie ktoś już zauważył że pisze w różnych tematach że bedę grał w jakąś grę a po chwili pisze w innym , poprostu gry mi się nie podobają lub mam jakiś problem którego do dzisiaj nie otrzymałem rozwiązania tak..

Kiedyś już grałem Magiem sp1 39 lvl, tyle że nie wiem czemu przestałem grać pamiętam że konto zostawiłem na kiedyś ale czy ono gdzieś jest nie wiem loginu nie pamiętam wiem że miałem dziwną wyobrażnie i logniy były trudne a hasła proste aczkolwiek poszukam na e-mailu ponieważ mam go od 2-3 lat więc może na tym coś będzie..

Na grze ogólnie nic nie pamiętam znaczy jakieś tam drobiazgi .. bedę grał wojownikiem. czemu? Ponieważ jest tani z tego co wiem, a moi koledzy kiedyś nie zle sobie dawali nim radę więc myślę że też sobie poradzę :)

Pytanie jak na początku zarabiać czy jest sens czy dopiero potem? chciałbym jak najszybciej wbić 40 lvl a potem jakoś eq ogarnąć czy jest to możliwe bez jakiegoś stosownego eq?

Bedę grał sam aczkolwiek jak jest ktoś chętny no to chętnie pogram może być skejp/ts itp..

na jakim serwerze grać gdzie się najlepiej waszym zdaniem gra? pod względem atmosfery, cen itp..

Myślałęm nad kupnem konta.. tak do 50 lvla z sp1/2 i jakimś eq czy jest to opłacalne ile by mnie to kosztowało i jakie szanse na zrobienie mnie w konia..

z góry dzięki każda odpowiedz będzie mieć like a każda z bardziej pomocnych 5 w profilu oraz plusika z góry dzięki panowie i panie!

pozdro :*

1341833700-U255743.jpg

Jak dla mnie, to nie warto kupować EQ na początek. Lepiej sobie uzbierać kasy i chodzić w EQ z czasoprzestrzeni.

Uzbieraj kasę na dobrego Elvina i Pancerz Moralności trochę słabszy, po nim zbierasz na Odważnego Obrońce i już masz dobre EQ na swój poziom.

Kupowanie kont to głupota, lepiej samemu coś osiągnąć, jeśli jednak chcesz, to już lepiej postać powyżej 70 poziomu.

Zarobić możesz poprzez sprzedawanie Ziaren Mocy na NosBazarze i EQ z rajdu Cuby, ewentualnie czasoprzestrzeni (jak Ci dropnie dla maga, to sprzedasz komuś za małą cenę :P).

A co do serwera, to polecam Avalon, bo jest mnóstwo graczy, co się wiąże z niskimi cenami (każdy chce mieć najtaniej).

QtiV6xY.gif

dzieki czekam na dalsze wypowiedzi !

ps. Odzyskałem login oraz hasło do konta lecz jeszcze nie sprawdzałem ponieważ gra się dopiero pobiera , a jest coś takiego że konto np. się blokuje czy coś po długim czasie?

1341833700-U255743.jpg

Up@

Nie to nie jest koreanskie nostale.

Temat@

dalbys rade bez eq , najlepiej zarabiaj chodzac na bb , tu masz rozklad bb

Kanał 1: 11 15 19 23
Kanał 2: 02 06 10 14 18 22
Kanał 3: 00 04 08 12 16 20
Kanał 4: 02 06 10 14 18 22
Kanał 5: 00 04 08 12 16 20
Nie ma o: 01 03 05 07 09 13 17 21

zalecam ci tez robic pieczatki , robic 38 cp (10k za cp ) sprzedawac drop na rynku,mozesz tez kupywac NosDolary za realne pieniazki , t

co do konta nie kupuj -50 lepiej +75 i jest szansa ze ktos cie okradnie bardzo wielka.

mogę smsem / kartą ?

ps.

na 21 chcę ulepszyć miecz skąd wziąść ten piasek, ile on kosztuje i do + ile ulepszać mieczyk? i czy coś z nim jeszce robić?

Sms- 100ND za 36,90 zł

Karta- 100ND za 39.98 zł

Piasek potrzebny do ulepszenia eq to proszek cella- kosztuje 85gold (0.085k).

Wyposażenie ulepsza się od 63lv lub nawet od 83. Na tych levelach nie ma sensu.

Dzięki

Kolejne pytanie , z bizu coś robić ? bo widzę że są jakieś łączenia sumy itp nie ogarniam tego moze ktoś trochę wytlumaczyć? :)

ps. swoją drogą woj już 26 lvl , zrobiłem mu taki mieczyk żeby się tak strasznie nei męczyć za marne grosze bo 30 k Dobry xxxxxxxxx +3 oraz pancerz na 27 Dobry xxxxxxxxx +1 xD

myślicie że narazie wystarczy tak do 34 lvla? potem jakiś inny postaram się skołować..

1341833700-U255743.jpg

Dzięki

Kolejne pytanie , z bizu coś robić ? bo widzę że są jakieś łączenia sumy itp nie ogarniam tego moze ktoś trochę wytlumaczyć? :)

ps. swoją drogą woj już 26 lvl , zrobiłem mu taki mieczyk żeby się tak strasznie nei męczyć za marne grosze bo 30 k Dobry xxxxxxxxx +3 oraz pancerz na 27 Dobry xxxxxxxxx +1 xD

myślicie że narazie wystarczy tak do 34 lvla? potem jakiś inny postaram się skołować..

Nie widzę sensu na razie kupować resów, biżuterii również.

Tak, wystarczy takie eq, zmieniaj zawsze na słabe do 45 lvla.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum [Pytanie]NosPOCZĄTEK   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...