Skocz do zawartości

[INFO] PBE - Znamy wygląd awatarów na Harrowing!

LeeSinor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, tak, tak.. Dzisiaj poznaliśmy wygląd nowych awatarów na PBE związanego z Harrowing. Wiemy także za co będziemy mogli je dostać. Przedstawiają się one w taki sposób:

Image+116.jpg Ikona za podarowanie tajemniczego prezentu dla znajomego.

Image+119.jpg Za zagranie na Twisted Treeline.

Image+118.jpg Do odblokowania po wyposażeniu się w nową skórkę dla wardów.

Image+117.jpgZa zakupienie skórki związanej z Harrowing.

Image+107.jpg Ikona będzie dostępna, po zdobyciu wszystkich czterech poprzednich awatarów.

Co o tym sądzicie? Według mnie, RIOT nie postarał się troszkę, wygląd awatarów nie powala. Czekam na wasze komentarze ;)!

Pamiętajmy także, że PBE jest to serwer testowy, gdzie zmiany są wprowadzane tylko w celach testowych. Awatary mogą podlec zmianie, lecz raczej nie będzie takiej potrzeby..

8372383248.png

Not bad ale 1, 2, 3 mogłyby być lepsze. Ciekawe czy znów będzie bug i każdy dostanie za cokolwiek ten 5 avek tak jak było w święta z avkiem barona. Jeżeli avka można dostać za odblokowanie wyglądu warda to jeżeli na koniec sezonu dostanę skin do niego to zaliczy mi to i da mi avka? Anyway, nie mogę się doczekać :D

31.10? Wtedy się halloween zaczyna ale chyba w tym tygodniu powinni dodać.. i dont know

ALL BĘDĄ MOJE, POTWIERDZONE.

MI MOŻESZ PODAROWAĆ TAJEMINCZY PREZENT NIE POGNIEWAM SIĘ.AVATARY STRASZNIE ŚREDNIE.(DZISIAJ DZIEŃ CAPS LOCKA SORKA :s)

Pomogłem? To dobrze.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [INFO] PBE   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...