Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

czy ten zasilacz pasuje do tego zestawu ?


TheFlanker11

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 93
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dwa powinny wystarczyć, ale skoro masz więcej ram to możesz wybrać tą:

 

http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/gigabyte-ga-990xa-ud3-amd-990x-socket-am3-pciedzwglansata3usb3raidddr3,22731.html

 

Dwa gniazda to wystarczająco dużo.

to lepsza ta http://techplanet.pl...ddr3,31691.html czy ta http://techplanet.pl...ddr3,22731.html ?

Opublikowano

Ta druga lepsza, ale w tej cenie, przy takim sprzęcie jaki posiadasz jest nieopłacalna.

a czy intel pentium g2030 i radeon hd 5830 bedzie lepszy czy nie od AMD Phenom x4 955 z radeon hd 6770 ?

Opublikowano

Intel pentium g2030 będzie słabsze, ale karta graficzna radeon hd 5830 jest lepsza od radeon hd 6770.

jak pytałem w bf3 30 min temu graczy to pisali mi ze g2030 bedzie lepsze :/

 

a hd 5830 sie duzo różni od hd 6770 ?

Opublikowano

AMD Phenom x4 955 jest lepsze. Różnica między Radeon HD 5830 i Radeon HD 6770 jest dość duża. Proponuję wziąść AMD Phenom x4 955 i Radeon HD 5830.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

AMD Phenom x4 955 jest lepsze. Różnica między Radeon HD 5830 i Radeon HD 6770 jest dość duża. Proponuję wziąść AMD Phenom x4 955 i Radeon HD 6770.

czyli brac hd 5830 czy 6770 ?

Opublikowano

Bierz Radeon HD 5830.

 

 

Sorry, ale w tamtym poście wpisałem złą nazwę karty.

aha ale jakbym kupił tego g2030 to potem mógłbym wymienić na i5/i7 ?

Opublikowano

Procek teraz mam intel pentium e2160 1,8 Ghz płyte pisałem wcześniej a obudowe nwm jaka mam na procek+plyte max.500 zl a czy g3220 bedzie dobry ?

Opublikowano

Jeśli możesz dołożyć 84 zł to weź to:

 

http://techplanet.pl/produkty/procesory/intel-pentium-g3420-lga1150-box,39778.html

 

http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/gigabyte-ga-h87-hd3-intel-h87-lga1150-box,38835.html

 

Masz RAM DDR3 1333 MHz?

 

Sprawdź tą obudowę, bo może nie być ATX tylko micro ATX.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

DDR3 tak tylko Mhz mniej

Ile MHz?

 

Ta płyta też powinna być dobra:

 

http://techplanet.pl/produkty/plyty-glowne/gigabyte-ga-b85m-d3h-intel-b85-lga1150-box,39186.html

 

Jest micro ATX, więc do ATX też będzie pasować.

 

Jeśli zamierzałbyś ulepszać później PC to weź ten zasilacz:

 

http://techplanet.pl/produkty/zasilacze/corsair-vs-series-550w,36164.html

 

Trochę większa moc.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

@UP Aż walnę warna za takie bzdury. Nie znam się = nie piszę i nie wprowadzam w błąd, mam nadzieję że ktoś to w końcu pojmie bez drastycznych środków.

 

Ponawiam postawione pytanie, kupiłeś już sprzęt z 1 postu czy nie ? Ile masz pieniędzy na wszystko ? Co teraz masz i co chcesz zmienić ?

 

Wystarczyło żebyś napisał wszystko na początku a ja lub ktoś inny odpowiedział by Ci w jednym zdaniu. Na przyszłość czytaj podpięte tematy:

http://www.mpcforum.pl/topic/791432-ogolne-wskazowki-dotyczace-tworzenia-tematow-w-przypadku-poszczegolnych-zagadnien/

Opublikowano

Chce wymienic intel pentium e2160 na jakis do max.300 zl i geforce 9400 gt na radeon hd 5830 i pierwszego sprzetu jeszcze nie kupilem

Opublikowano

Trzeba byłoby szukać czegoś na podstawkę 775, a to trochę mija się z celem lepiej zmienić platformę na 1150/1155 - koszt zakupu płyty i procesora, pewnie jeszcze dojdzie DDR3 RAM to około 500zł.

wiem ze tyle bedzie ;D

Opublikowano

No to ile masz do wydania i będziesz zmieniał platformę ?

jak pisałem procek max.250-300 zł (ostatnio) myślałem nad Intel Pentium G3220 bedzie dobry i musze jeszcze płyte zmienic :C

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...