Skocz do zawartości

[Zapowiedź]Mine4net - Role Play [Prawdziwe życie!][Zbudowana mapa][System biznesów/frakcji][Gangi][Dopracowane pluginy][1.6.4]

Keesh™

Mine4net  

32 użytkowników zagłosowało

1. 1. Zagrasz?

• Tak!
      29
    • Nie!
      4

Rekomendowane odpowiedzi

vuwv.png

5l9f.png

Typ Serwera: Role Play

Liczba Slotów: 30~ - zbieramy pieniążki.

Potwory: OFF

Forum Serwera: Będzie

0a91.png

Przybywasz do miasta jako zwykły noname człowiek.

Jedyne co masz przy sobie to 250 dolarów, które dostałeś/aś od Wujka.

W mieście nie masz żadnych znajomych.

Przechodzący obok starszy pan w ciemnym kapeluszu i futrze zimowym mówi Ci o zwyczajach panujących w mieście, oraz mówi Ci o przystanku, który jest przy wyjściu z metra.

Po krótkiej rozmowie życzy Ci szczęścia, po czym wsiada do pierwszego lepszego pociągu.

Tylko od Ciebie zależy czy zostaniesz gangsterem, policjantem czy też biznesmenem.

kek7.png

Zarząd

Keesh™ ( Cortez1993 )

Wonsz ( Spretty )

=======================================================
Postęp Prac:

Mapa: [||||||||||] - 100%
Pluginy: [|||||||||||] - 100%
Forum: [||||||||||] - 30%
=======================================================

hxkf.png

Serwer jest typu Role Play. A Role Play to jest odzwierciedlanie prawdziwego życia w grze. Czyli np. w prawdziwym życiu biegasz po całym mieście i bijesz kogo popadnie? Pewnie nie, dlatego jeśli ktoś tak zrobi, to nazywa się DM - czyli DeathMatch. Za to czeka Cię kara w AJ - Admin Jailu, czyli "Więzieniu Adminów" gdzieś w niebie xD. Jak niżej napisałem, czat dzieli się na 2 tryby, IC i OOC. W IC piszecie WSZYSTKO co dzieje się w grze np. "Dawaj na Ganton, nigga.", a na czacie OOC piszecie to co dzieje się po za grą np. "Czekaj, mama mnie woła." Jeśli napiszesz "Czekaj, mama mnie woła." na czacie IC lub Dawaj na Ganton, nigga.. na czacie OOC, zostaniesz ukarany.

Każda frakcja posiada radio, także podzielone na IC i OOC! No więc co do komunikowania się z członkami waszej frakcji, nie musicie się bać xD.

KOMENDY ZNAJDZIESZ W GRZE POD KOMENDĄ /POMOC!

BIZNESY

Na serwerze jest możliwość założenia własnego biznesu. Istnieje kilkanaście typów biznesów. Poza tymi na liście możesz wymyślić coś swojego i unikatowego, jeśli to sobie wymyślisz.

Lista typów biznesów:

✯ Sklep (24/7)
✯ Fabryka
✯ Operator komórkowy
✯ Gunshop (sklep z bronią)
✯ Restauracje

SYSTEM AUTOBUSÓW

Na serwerze jest możliwość przemieszczania się po mieście za pomocą autobusu, tak AUTOBUSU!

Pierwsze co musicie zrobić to przyjść na przystanek autobusowy oraz wpisać magiczną komendę, po 30 sekundach wsiądziecie do autobusu.

Następnie automatycznie zakupicie bilet jazdy, wyskoczy wam informacja gdzie możecie jechać, oczywiście musicie wpisać komendę ;)

SYSTEM FRAKCJI

Poza wyżej wymienionymi punktami możecie dołączyć do różnych frakcji. Funkcjonowanie frakcji jest jeszcze dopracowywane przez administratora serwera, ale na pewno w końcu to dokończymy, będziecie mieli we frakcjach takie możliwości jak np. chat - radio, które będziecie widzieli z każdego miejsca świata gry, na całej mapie. Frakcje, jakie są na serwerze to między innymi:

✯ Policja
✯ LCN - La Cosa Nostra - czyli włoska mafia, przykrywką jest restauracja.
✯ Urząd Miasta
✯ San News - Czyli Radio
✯ YKZ - Yakuza - czyli japońska mafia, przykrywką jest firma ochroniarska oraz bukmacherska.
✯ Szpital
✯ Grovestreet family
✯ Ballas Family

SYSTEM CHATÓW

Na serwerze jest system chatów. Dlatego, iz jest to serwer Role Play, chat jest maksymalnie na 5 kratek! Chaty dzielą się na dwa tryby:

IC - In Character - wszystko co jest związane z grą, czyli na chacie IC nie możesz napisać np. "Czekaj, mama mnie woła xD". Jeśli jednak napiszesz to na chacie IC, zostaniesz ukarany. Lista chatów IC:

✯Normalne pisanie

✯Megafon - /m
✯Ogłoszenie - /og
✯/sms

✯Krzyk - /k
✯/me i /do - czat to pisania akcji, czyli to, co nasza postać wykonuje, np. /me sięga prawą ręką do tylnej kieszeni, wyciąga z niej brązowy potfel a następnie... /do .. wyciąga go i otwiera.
PO NAPISANIU TEGO WYSKOCZY NAM TAKIE COŚ:
Yosuke_Toyota sięga prawą ręką do tylnej kieszeni, wyciąga z niej brązowy portfel a następnie...
*...wyciąga go i otwiera. ((Yosuke_Toyota))*

OOC - Out of Character - odwrotność IC, czyli wszystko co nie jest związane z grą, możesz pisać wszystko co dzieje się poza grą, np. "Czekaj, mama mnie woła xD". Lista czatów OOC:

✯/b
✯/o (chat globalny, zablokowany dla graczy nieposiadających usługi premium)
✯/msg

Każda frakcja posiada radio IC i OOC dzięki któremu każdy gracz należący do frakcji będzie mógł się komunikować z pozostałymi członkami jego frakcji.

Komendy na radio znajdziecie na serwerze pod komendą /pomoc

TUTORIAL NA POCZĄTKU GRY

Jeśli wchodzisz na serwer po raz pierwszy, serwer automatycznie przenosi Cię po całym mieście oraz podaje informacje, dzięki którym dowiesz się co to jest Role Play.

SYSTEM OSIĄGNIĘĆ

WKRÓTCE!

W miarę zainteresowania się tematem będę tu dodawać nowe informacje, dziękuję za przeczytanie naszej zapowiedzi/prezentacji.

Copyright © Keesh™ & Wonsz(Spretty)

@up nie, nie. Serwer bazuje się na serwerach z SA:MP'a, ale to nie będzie to samo. To że są biznesy to już myślisz, że robimy serwer (...) ? A może po nazwie?

//Nie chcemy z tego zrobić [...] tylko serwer RP, będzie praktycznie tak jak napisałeś, startujesz sobie grę i nie masz nic za darmo, pracujesz RP itp. Zarabiasz na wszystko SAM. Zwykły, to znaczy? Następny głupi serwer w którym RP oznacza miasto w którym budujesz własny domek i napier***** kilofem pod ziemią żeby zarobić? Jest milion takich pomysłów, zamierzamy wprowadzić coś nowego :D

Wiek (min. 14): 14

Nick w grze: KONDZIO_BONDZIO

Coś o sobie: Nazywam się Konrad, pochodzę z Rzeszowa, i chciałbym zagrać na Waszym serwerze :)

Dlaczego ten serwer?: bardzo mi się spodobała prezentacja i zachęciła do gry.

Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!):

- Jestem kulturalny i nie przeklinam na czacie.

- Nie zachowuje się jak dziecko neo. Czyli, nie podlizuje się administracji.

- Umiem opanować swoją robotę, nie mam problemów z ortografią.

mca.png

Zapraszam na server Mini-Game, ip: HiveMc.Eu Najczęściej gram w splegg'a!

Wiek (min. 14): 14

Nick w grze: KONDZIO_BONDZIO

Coś o sobie: Nazywam się Konrad, pochodzę z Rzeszowa, i chciałbym zagrać na Waszym serwerze :)

Dlaczego ten serwer?: bardzo mi się spodobała prezentacja i zachęciła do gry.

Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!):

- Jestem kulturalny i nie przeklinam na czacie.

- Nie zachowuje się jak dziecko neo. Czyli, nie podlizuje się administracji.

- Umiem opanować swoją robotę, nie mam problemów z ortografią.

AKCEPTOWANE!

Hmm... serwer zapowiada się naprawdę fascynująco! Postanowiłem napisać podanko na Beta Testy :3

Nick w grze: SeterN

Coś o sobie: Mam na imię Marcin. Mieszkam na wsi. W Minecraft gram od Alphy (dość długo). Znam bardzo dobrze wszystkie komendy z silnikiem Bukkit.

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ serwer będzie fenomenem na rynku serwerów MC. Chcę mieć jakiś udział w życiu serwera.

Dlaczego akurat właśnie Ciebie mamy wybrać na te stanowisko?: Ponieważ znam się bardzo dobrze na Minecraf'cie, piszę własne Skrypty, konfiguruję pluginy. Przestrzegam ortografii, oraz jestem ogarnięty. Chcę pomóc w rozwoju tego serwera. :)

534721413388468938793.jpeg

Wiek (min. 14): 16 w listopadzie styknie.

Nick w grze: JestemJakub(premium)

Coś o sobie: Nazywam się Kuba, w minecrafta gram od Minecraft Beta 1.5_01, uwielbiam grać w piłkę nożną, a moją pasją jest Muzyka. Na takich serwerach RP nie grałem za dużo, ponieważ takich nie było.Grałem na serwerze Hubcika99, którego bardzo serdecznie pozdrawiam:P, byłem tam V-ce założycielem jakiejś firmy, jeśli się nie myle.

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ bardzo lubię takie serwery, jednak nigdy nie mogłem takiego owego znaleźć jak napisałem w tamtym zdaniu, grałem na Serwerze hubcika.:D

Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!): Byłem Moderatorem na ok. 10 serwerach(jeśli to jest istotne):P, ortografie umiem celująco, jestem ogarnięty, nie zachowuje się jak jakieś dziecko neo.Na komendach znam się 9/10, ponieważ ostatnio nie jestem ostatnio na stanowisku Moderatora.

Jeszcze raz życzę powodzenia w rozwoju serwera!

Hmm... serwer zapowiada się naprawdę fascynująco! Postanowiłem napisać podanko na Beta Testy :3

Nick w grze: SeterN

Coś o sobie: Mam na imię Marcin. Mieszkam na wsi. W Minecraft gram od Alphy (dość długo). Znam bardzo dobrze wszystkie komendy z silnikiem Bukkit.

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ serwer będzie fenomenem na rynku serwerów MC. Chcę mieć jakiś udział w życiu serwera.

Dlaczego akurat właśnie Ciebie mamy wybrać na te stanowisko?: Ponieważ znam się bardzo dobrze na Minecraf'cie, piszę własne Skrypty, konfiguruję pluginy. Przestrzegam ortografii, oraz jestem ogarnięty. Chcę pomóc w rozwoju tego serwera. :)

AKCEPTOWANE!

Wiek (min. 14): 16 w listopadzie styknie.

Nick w grze: JestemJakub(premium)

Coś o sobie: Nazywam się Kuba, w minecrafta gram od Minecraft Beta 1.5_01, uwielbiam grać w piłkę nożną, a moją pasją jest Muzyka. Na takich serwerach RP nie grałem za dużo, ponieważ takich nie było.Grałem na serwerze Hubcika99, którego bardzo serdecznie pozdrawiam:P, byłem tam V-ce założycielem jakiejś firmy, jeśli się nie myle.

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ bardzo lubię takie serwery, jednak nigdy nie mogłem takiego owego znaleźć jak napisałem w tamtym zdaniu, grałem na Serwerze hubcika. :D

Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!): Byłem Moderatorem na ok. 10 serwerach(jeśli to jest istotne) :P, ortografie umiem celująco, jestem ogarnięty, nie zachowuje się jak jakieś dziecko neo.Na komendach znam się 9/10, ponieważ ostatnio nie jestem ostatnio na stanowisku Moderatora.

Jeszcze raz życzę powodzenia w rozwoju serwera!

AKCEPTOWANE!

Wiek (min. 14): 17

Nick w grze: Wujo7PL

Coś o sobie: Pozwólcie że to miejsce zostawię puste

Dlaczego ten serwer?: Ponieważ szukam jakiejś odskoczni od survivali i serwer RP doskonale się nadaje.

Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!): Chcę pomóc w rozwijaniu się serwera i aby wystartował jak najszybciej. Łatwo się ze mną dogadać.

Wiek (min. 14): 17
Nick w grze: Wujo7PL
Coś o sobie: Pozwólcie że to miejsce zostawię puste
Dlaczego ten serwer?: Ponieważ szukam jakiejś odskoczni od survivali i serwer RP doskonale się nadaje.
Dlaczego mamy akurat Ciebie wybrać na to stanowisko? (min. 3 sensowne zdania!): Chcę pomóc w rozwijaniu się serwera i aby wystartował jak najszybciej. Łatwo się ze mną dogadać.

Przykro mi, odrzucone.

@farmerek14: AKCEPTOWANE - PODANIE NA PW

!!UWAGA!!

W niedzielę otworzymy serwer, czyli OpenBeta, wszyscy będziecie mogli wejść na serwer i zagrać, oraz pomoc nam w znalezieniu bugów i tym podobnych, jeśli takowe są. Wszystko, co będziecie robić ustalimy bezpośrednio na serwerze, otworzymy serwer jutro z takich powodów, że musimy dokończyć mapkę, ponieważ nie jest ona ukończona. Oczywiście, nie będziemy budować CAŁEJ, bo może ona być za duża, będziemy budować ją na bieżąco podczas waszego grania, gdy serwer zostanie już odpalony na stałe. Jak było pisane wyżej, zbieramy pieniądze na maszynę. Dziękujemy za przeczytanie tej informacji, do zobaczenia jutro :)

!!UWAGA!!

ZAPRASZAM Na serwer!(Została otwarta OpenBeta) Serwer jest wprost zarąbisty, autorskie skrypty, fajni admini, Fajne prace, fajnie się pracuje PO PROSTU WOW! Wielkie wow! Serwer godny polecenia, adminowi zostało już nie wiele a więc serwer może już niedługo startuje *JEEEJ* Co ja jeszcze mam pisać to po prostu najlepszy serwer jaki widziałem w Minecraft.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Zapowiedź]Mine4net   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...