Skocz do zawartości

Orientacja seksualna.

binguj_1

34 użytkowników zagłosowało

1. 1. Co s?dzisz na temat osób innej orientacji?

• Nie mam nic do osób innej orientacji.
      7
    • Przeszkadzaj? mi takie osoby, brzydz? si? ich.
      2
    • Niech sobie ?yj?, ale nie afiszuj? si? z tym (publiczne trzymanie si? za r?k?, ca?owanie itp.)
      17
    • T?pi? peda?ów, transwestytów i innych zbocze?ców.
      7

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo są różne to zboczenia na świecie i każdy ma własne zdanie na ten temat. Ja osobiście nie toleruje pedalstwa. Mówię to wprost bez bicia. Nienormalne jest, że homoseksualistom pozwalają adoptować dzieci ale starszym osobom już nie. Jak byście się czuli mając przykładowo dwóch ojców? Ale nie o to mi chodzi. Tak jak już mówiłem, że toleruje gejów (jak gdzieś sobie żyją, to niech sobie żyją) ale głównie chodzi mi o takie publiczne afiszowanie się tym. Rozmowy o tym jacy to oni są biedni, że nie mają żadnych praw, są prześladowani a ja się pytam, czy skoro Bóg chciałby, żeby byli geje to dlaczego nie stworzył dwóch Adamów? Głównie zależy mi na tym co napisałem wcześniej "Jeżeli Bóg chciałby, żeby na świecie byli geje to dlaczego nie stworzył dwóch Adamów?". Czy jeżeli ktoś będzie mnie przekonywał do swojej racji i odpowiem mu to wyżej to czy tak naprawdę dobrze mu powiedziałem? Nie wiem, będzie mi mówił, że geje też mają prawa, powinni mieć ich więcej czy też nie powinno się ich wyzywać a ja akurat mu tak odpowiem. Nie wiem czy był już taki temat jeżeli chodzi o związki homoseksualne. Jeżeli był to trudno ale głównie zależy mi na odpowiedzi na wyżej zadane pytanie. Dodatkowo dodaję ankietę aby poznać Wasze zdanie na ten temat. Tyczy się to też osób, które rządzą nami (chyba nie muszę tutaj mówić o kogo chodzi).

Ja osobiście zagłosowałem na numer 3. I proszę bez zbędnego spamu. Udzielamy się na temat i dodajemy odpowiedzi w ankiecie. W razie problemów i dużego spamu proszę o zamknięcie tematu.

Widziałem to gdzieś na chamsko, wiocha albo jebzdzidy - tak dla informacji

Dobrze gadasz :) dobrze zebrales w kupę to, czego nie umiałem wyrazić :P

W tym temacie moje zdanie brzmi tak, niech każdy sobie będzie z kim chce tylko, żeby w związkach homoseksualnych nie było możliwości adoptowania dzieci. Reszta mi nie przeszkadza. Szczerze mówiąc nigdy na oczy nie widziałem gejów, za to w szkole mam 2 pary lesbijskie.

Dokladnie z tymi dziećmi :D

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Najgorsze jest właśnie afiszowanie się swoją orientacją i pokazywanie tego całemu światu. Przecież jeśli nikt nie będzie tego wiedział, na pewno nie będziesz prześladowany na tym tle.

Ale czemu ktoś ma się z tym kryć skoro dla niego to jest normalne tak jak heteroseksualizm? Po prostu niektórzy ludzie nie potrafią zaakceptować tego, że ktoś jest ,inny' ( nawet bym tego tak nie nazwał )

A po 2 nie wiem czy wiecie ale jeśli już mowa o tych prawdziwych związkach homoseksualnych to nie jest zależne od tych osób. To się dzieje w głowię.

Pomyśl sobie, że wychowuje Cię tylko matka, brakuje Ci ojca. Potem Ci się w głowie wszystko przestawia i niezależnie od tego czy chcesz czy nie.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

Jest jedna orientacja - heteroseksualizm.Reszta to choroby psychicznie, propagowane przez USA i zachód.50 lat temu nikt nie wyobrażał sobie, żeby homoseksualizm uznać za coś normalnego.Za 50 lat zachód zacznie gadać, że pedofilia to normalne i pfu! "piękne" zachowanie.Wszystko jest możliwe.Bodajże w Holandii jest partia, która walczy o legalizacje pedofilii.Druga sprawa, to to, że homoseksualizm prowadzić do zagłady ludzkiego gatunku, bo 2 ludzi tej samej płci nie może mieć razem dziecka.

@JustStay

Pedofile też się brzydzą normalnymi ludźmi.Mówią: "Jak można ruchać takie stare prucho?" :)

Każdy ma prawo być szczęśliwym, a jeśli nie krzywdzi przy tym innych, to ja na prawdę nie mam nic przeciwko.

Skłaniam się do tego, żeby umożliwić homoseksualistom formalne związki. Skoro się kochają i ze sobą żyją to niech mają prawo do dziedziczenia po sobie itp itd. Why not.

Nigdy w życiu natomiast adopcji dzieci przez takie pary. To jest krzywdzenie tych dzieci. Niech każdy kto to popiera wyobrazi sobie, że ma w dowodzie, w rubryce IMIONA RODZICÓW wpisane: "Andrzej, Roman". To jest patologia.

Historia stworzenia Mańka

27.08.2009 Moderator War Rock

08.01.2011 Global Moderator

03.05.2012 Administrator

Now Elita

Dobrze, że ktoś napisał w końcu taki temat. Sam miałem kiedyś ochotę taki napisać ale jakoś sobie darowałem. Ale nie jest normalne, żeby mężczyzna był z mężczyzną mówcie co chcecie ale to nie jest normalne i według mnie nie powinno czegoś takiego być. Zaznaczam numer 4.

Każdy ma prawo być szczęśliwym, a jeśli nie krzywdzi przy tym innych, to ja na prawdę nie mam nic przeciwko.

Skłaniam się do tego, żeby umożliwić homoseksualistom formalne związki. Skoro się kochają i ze sobą żyją to niech mają prawo do dziedziczenia po sobie itp itd. Why not.

Nigdy w życiu natomiast adopcji dzieci przez takie pary. To jest krzywdzenie tych dzieci. Niech każdy kto to popiera wyobrazi sobie, że ma w dowodzie, w rubryce IMIONA RODZICÓW wpisane: "Andrzej, Roman". To jest patologia.

Kij z dowodem ale pomyśl jak tacy ludzie skrzywdziliby to dziecko kiedy poszłoby do szkoły... nie miałoby życia. Wiadomo jak to dzisiaj w tych szkołach jest.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

Kij z dowodem ale pomyśl jak tacy ludzie skrzywdziliby to dziecko kiedy poszłoby do szkoły... nie miałoby życia. Wiadomo jak to dzisiaj w tych szkołach jest.

No dokładnie to chciałem ująć, użyłem metafory takiej, powiedzmy taki najbardziej przyziemny przykład. Nie życze nikomu czegoś takiego. Taki człowiek miałby przejebane w społeczeństwie, a do tego miałby od dzieciaka przestawione w głowie. To nie jest normalne.

Historia stworzenia Mańka

27.08.2009 Moderator War Rock

08.01.2011 Global Moderator

03.05.2012 Administrator

Now Elita

No dokładnie to chciałem ująć, użyłem metafory takiej, powiedzmy taki najbardziej przyziemny przykład. Nie życze nikomu czegoś takiego. Taki człowiek miałby przejebane w społeczeństwie, a do tego miałby od dzieciaka przestawione w głowie. To nie jest normalne.

Nie można się nie zgodzić.

Tak jak kolega wyżej zapodał linka, Elton John z mężem i dziećmi. To już jest na prawdę chore.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

Homoseksualiści dzielą się na dwa typy - Poważny homoseksualista i pedał.
Pedał - Nie zamierzam nikogo obrażań, przyznaj się bez bicia i mimo milionów hejtów jakie polecą w moją stronę - sam jestem bi(bo jak się kogoś kocha, to się mu chyba do gaci nie zagląda) i się tego nie wstydzę. Tak samo jak wy, że jesteście hetero. Pedał jest to taki człowiek, jakiego większość sobie wyobrazi zapewne na słowo homoseksualista tzn. kręcenie dupcią, różowe ubranka obcisłe, dziwne pozy.
Poważny homoseksualista to taki który nie różni się od heteroseksualistów wyglądem czy innymi cechami zewnętrznymi, lecz po prostu tym, że woli mężczyzn.
Jak najbardziej rozumiem waszą bekę i hejty na pajaców z parad równości, sam mam z nich bekę, bo to bardziej parada pajaców którzy chcą pokazać jacy są inni ubierając idiotyczne ubrania!
Adopcja dla par homoseksualnych? Mam podzielne zdanie, sam chciałbym mieć syna nawet jakbym był z chłopakiem, ale cóż... Trzeba pomysleć o krzywdzie jaką bym wyrządził temu biednemu dziecku...
I posty typu: "no dalej afiszuj się orientacją" są jak najbardziej upokarzające was! Tak samo mogę powiedzieć o hetero, gdy piszą "mrrr niezła laska, ruchałbym!", ludzie trochę ogaru!

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Homoseksualiści dzielą się na dwa typy - Poważny homoseksualista i pedał.

Pedał - Nie zamierzam nikogo obrażań, przyznaj się bez bicia i mimo milionów hejtów jakie polecą w moją stronę - sam jestem bi(bo jak się kogoś kocha, to się mu chyba do gaci nie zagląda) i się tego nie wstydzę. Tak samo jak wy, że jesteście hetero. Pedał jest to taki człowiek, jakiego większość sobie wyobrazi zapewne na słowo homoseksualista tzn. kręcenie dupcią, różowe ubranka obcisłe, dziwne pozy.

Poważny homoseksualista to taki który nie różni się od heteroseksualistów wyglądem czy innymi cechami zewnętrznymi, lecz po prostu tym, że woli mężczyzn.

Jak najbardziej rozumiem waszą bekę i hejty na pajaców z parad równości, sam mam z nich bekę, bo to bardziej parada pajaców którzy chcą pokazać jacy są inni ubierając idiotyczne ubrania!

Adopcja dla par homoseksualnych? Mam podzielne zdanie, sam chciałbym mieć syna nawet jakbym był z chłopakiem, ale cóż... Trzeba pomysleć o krzywdzie jaką bym wyrządził temu biednemu dziecku...

I posty typu: "no dalej afiszuj się orientacją" są jak najbardziej upokarzające was! Tak samo mogę powiedzieć o hetero, gdy piszą "mrrr niezła laska, ruchałbym!", ludzie trochę ogaru!

Nie zgadzam się z Twoim ostatnim zdaniem. Niby czemu jest coś w tym złego, że do kumpla mówię, że widzę fajną laskę? Ale fakt co innego zagadać, umówić się na randkę a co innego mówiąc ruchać. To też już według mnie jest wrak człowieka. Wszystko postrzega z taką seksualnością.

Chodzi mi to, że jak powiem np: "Jaki ładny chłopak!", to od razu - "Bardziej się afiszuj swoją orientacją!", a gdy osoba hetero powie: "Jaka ładna laska", to wszystko jest git i normalność - Hejt na hetero = 3 hejty na bi/homo

76561198009257917.png

"W heteroseksualnych parach, gdzie dziecko przychodzi na świat naturalnie, istnieje w głowach rodziców coś co można określić mianem swoistego "firewall". Czysta i bezwarunkowa miłość bez seksualnych podtekstów.. W przypadku par homoseksualnych i adopcji dzieci, dajmy dla przykładu - parę gejowską adoptującą córkę, mamy do czynienia z sytuacją gdzie dwóch mężczyzn zamieszkuje z "obcą kobietą", której nie chroni żadna biologiczna "blokada". Mężczyzni Ci przejawiają zainteresowanie ciałem dziewczynki, odczuwają pożądanie i chęć poeksperymentowania z kobiecym ciałem... Gwałt w takim przypadku jest tylko kwestią czasu."

Chodzi mi to, że jak powiem np: "Jaki ładny chłopak!", to od razu - "Bardziej się afiszuj swoją orientacją!", a gdy osoba hetero powie: "Jaka ładna laska", to wszystko jest git i normalność - Hejt na hetero = 3 hejty na bi/homo

Heteroseksualista ma prawo mówić głośno i wyraźnie, że dana kobieta jest ładna, bo to normalne, to jest wpisane w ludzką naturę, nikogo to nie dziwi.A homoseksualizm biseksualizm i tym podobne powinno się leczyć w specjalnych ośrodkach, bo to jest normalna choroba psychiczna, bardzo przykra.Radzę sobie wziąć to do serca za nim przyjdą ludzie, którzy będą mniej "tolerancyjni" ode mnie i mniej patrzący trzeźwo na takie rzeczy.

@Dół

Niech mówią za siebie.

@

Jest "mały" problem.Posłużę się jednym z moich ulubionych cytatów z japońskiej mangi: "Nie jesteśmy rybami (ogólnie zwierzętami), jesteśmy ludźmi" To nie jest żaden argument, że u pewnych gatunków zwierząt występują zachowania homoseksualne.Jeżeli uważasz, że człowiek to zwierzę, to nie mamy o czym rozmawiać.

Głupie jest także to, że homoseksualizm bądź biseksualizm u kobiet wam jak najbardziej odpowiada, ale u mężczyzn to od razu: Pedały, homoniewiadomo, won do piekła ;D

Heteroseksualista ma prawo mówić głośno i wyraźnie, że dana kobieta jest ładna, bo to normalne, to jest wpisane w ludzką naturę, nikogo to nie dziwi.A homoseksualizm biseksualizm i tym podobne powinno się leczyć w specjalnych ośrodkach, bo to jest normalna choroba psychiczna, bardzo przykra.Radzę sobie wziąć to do serca za nim przyjdą ludzie, którzy będą mniej "tolerancyjni" ode mnie i mniej patrzący trzeźwo na takie rzeczy.

Że homoseksualizm nie jest wpisany w ludzką naturę? Śmiechłem! Przeczytaj sobie trochę na internetach, to się dowiesz jak daleko sięga homoseksualizm! Homoseksualizm wśród zwierząt jest jak najbardziej naturalny. Chorobą psychiczną jest używanie internetu tylko do grania ^ ^

76561198009257917.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający forum Orientacja seksualna.   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...