Skocz do zawartości

[Dyskucja] Zablokowana kamera czy warto zmienić nawyk?

BlindMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, widzę coraz więcej osób na zlockowanej kamerze i nawet koledzy dziwią się jak tak da się grać.

Wyszedłem do Gold III na zablokowanej kamerze i mi jest dobrze, ale podajcie jakieś plusy odblokowanej i czy warto zmienić "nawyk" z zablokowanej kamery.

Możecie podać jakichś lub jakies filmiki pro playerów grających na zablokowaniej kamerze xD .

Z góry dziękuję.

Cpt%20Vezzie_eune_64_3_logo.png

Ja sobie biorę klawisz odblokowania kamery tak aby było mi wygodnie ( dodatkowy przycisk na myszce) i gdy chce coś sprawdzić po prostu sobie klikam a gdy wracam do normalniej rozgrywki naciskam ponownie :)

76561198066817235.png

Jak chcesz to zapraszaj, nie przyjmuje zapro od 0 lvlów i prywatnych kont.

Ja grałem na zablokowanej, mam przerwę ponad miesiąc i po powrocie będę starał się na odblokowanej grać. Lepsza widoczność, lepsze lasthity, lepiej się gra np. Nidalee, Draven.

Zmieniaj nawyk ^^

Pamiętaj, że na spacji wracasz do siebie

Na spacji to castujesz combo, jak taki gracz w diamencie.

@TOP

Do pewnego momentu grałem na zablokowanej, bo nie wiedziałem że można odblokować, teraz nie wyobrażam sobie gry inaczej.

cg4h.png

Obecnie gram na prywatnym serwerze World of Warcraft - Sunwell.pl

heh na zablokowanej od początku do końca, jedynie jeśli jesteśmy z góry i gramy np. adc to jest mały problem że nie widzimy czasem przeciwnika i jego skillshotów a tak w porządku.

Ogólnie to jestem zbyt leniwy żeby przesuwać tą myszkę co chwilę :D

No ale gold IV jest więc jakiegoś poziomu gry nie odbiera

Jakie rady... lol... Większość karze zmienić nawyk... A po co? Niech gra tak jak mu wygodniej albo do takiej jakiej się przyzwyczaił. Ja gram na odblokowanej bo na takiej zacząłem i już. Także nie mam smartcastow i jakoś do golda dolazłem

Pomagam w sprawach komputerowych

Ja gram na zablokowanej ale przyzwyczailem sie do uzywania "y" gdy chce sprawdzic cos albo grac bardziej na dystans. Swietnie sie to sprawdza. Granie na zablokowanej kamerce jest o tyle fajne ze w teamfighcie widzisz gdzie jest twoja postac a na odblokowanej czasem mozesz sie pomylic.

u1lc.png

Ja zawsze zablokowana.. Najgorzej jak gram adc z góry, czego nienawidzę to wtedy mam problem. Wtedy czy chce czy nie, muszę grac na odblokowanej i jak tego nie ogarniam to lamie i przegrywam ^^ Nigdy jak do tej pory nie zastanawiałem się czy lepiej się gra na odblokowanej... Od początku mam lock i tak się gra dobrze ;) Cos chce sprawdzic to "Y" i klikam na mapie :)

Ja blokuję tylko spacją np. jak dashuje się Akalką po kilka razy i znika mi z ekranu, albo jak gdzieś idę i patrzę się na teamfighta. Normalnie nie wyobrażam sobie aby ciągle grać na zablokowanej. Nie mam pola manewru, do rozglądania się i uciekania/gonienia. Jeśli Ci idzie na zablokowanej to graj, ale według mnie sporo ogranicza.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum [Dyskucja] Zablokowana kamera czy warto zmienić nawyk?   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...