Skocz do zawartości

Halloween

Gość Testimo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema . Mieliście kiedyś tak ,ze na Halloween chcieliście się przebrać i straszyć albo żebrać o cukierki , ale uświadamiacie sobie ,ze robicie to jedyni w miescie i to wioska :( ? Podobno Halloween się w polsce rozwija ale to już nie za moich czasów ( dzieciństwa ) takie zabawy :)

( mam 15 lat )

Mi mama nie pozwala, bo nie ;p ale u nas raz byli i potem jakaś stara baba po straż miejską zadzwoniła i ich spisywali itp.

Omg , ja na szczęście mam w miarę normalnych ludzi w "wiosce".

@topic

U mnie po wsi chodzi zawsze parę grupek i jakoś nikt do tego żalu nie ma :P (zresztą czasami z nimi chodzę jak mi się nudzi)

mirajane_tag_by_raaims-d4f56kb.png

Komp:

Procesor: i5-4670k , Karta: Asus GTX 780 Ti , Płyta: ASRock H97 Perf. Cooler CPU: Raijintek NEMESIS

" To fajnie  Chciałbym mieszkać w Ameryce , ale jestem dumny z tego ,ze jestem polakiem . Dumny z mojej historii"

Byłem przedwczoraj na tym filmie, najgorsza szmira bardzo słaby :( tylko intro fajne czas honoru kilka razy lepszy

@top też bym chciał :( Halloween to gowno ale lazenie po cukierki… fajne :D

Cały czas trwa dyskusja na temat przewagi DJów nad funkcją shuffle w winampie ~Paulo Coelho

Powiem tak: nie żyjemy w Ameryce. Kościół przeciwstawia się Halloween, a Polska jest krajem katolickim, więc prędzej Cie jakaś babka szczotką pogoni niż dostaniesz cukierka. Ja również nie jestem zwolennikiem tego typu cyrków i moim zdaniem nie powinno Polski upodabniać do krajów gdzie powszechnie jest obchodzone te "święto".

Jebać to jankeskie gówno.Powinno się tego zakazać a tego kto by to propagował ostro spałować i wlepić mandat 1000 zł, kurwa będą nam wciskać chujową zachodnią kulturę i zjebaną modę, na pewno nie...Tu jest Polska i Wschód.

Z tym panem się zgadzam.

a co ci policja może zrobić ze w dzien Halloween sie przebrałeś i chodzisz po domach za cukierkami czy czymś tam
ja z kolegami nagraliśmy filmik http://www.youtube.com/watch?v=ep1wkfYsAYk nie chce sie reklamować wiec kto chce patrzy kto nie to nie zmuszam
W filmie przebraliśmy sie za Samare morgan i chodziliśmy tak po mieście patrząc na reakcje ludzi
przez 2 dni policja nas szukała i na tym sie skończyło ze podjechali i po 3 sec juz nas nie było i tyle.

masz tuu przykład jako jedyni byliśmy tak ubrani w cały mieście i było to dużo ciekawsze jak by zrobiło to wiecej osób ponieważ wszyscy zwracają uwage tylko na cb
wiec jak najbardziej polecam wam zaangażować sie w Halloween i nie patrzeć na to ze będziecie jedyni -.-

Czy wszystkie święta i kulturę musimy czerpać z USA? Nie wyobrażam sobie jak można po cudzych domach chodzić i żebrać o cukierki. Przynajmniej mam ubaw z takich dzieciaków, ,które w "hallowen" przychodziły do mnie, wystarczyło nastraszyć bachorów solidnie i przez ładne kilka lat omijają mój dom z daleka akurat w ten dzień. Niestety trzeba tępić i uświadomić ludziom w końcu, że to jest Polska.

Czy wszystkie święta i kulturę musimy czerpać z USA? Nie wyobrażam sobie jak można po cudzych domach chodzić i żebrać o cukierki. Przynajmniej mam ubaw z takich dzieciaków, ,które w "hallowen" przychodziły do mnie, wystarczyło nastraszyć bachorów solidnie i przez ładne kilka lat omijają mój dom z daleka akurat w ten dzień. Niestety trzeba tępić i uświadomić ludziom w końcu, że to jest Polska.

No tak. Ty np wolisz całe życie spędzać przed PC niż korzystać z życia

Nie wyobrażasz sobie czegoś takiego może poczytaj o Poszerzeniu strefy komfortu jak jesteś ograniczony do takich spraw

Ja sadze ze juz jestem na to za stary xD.W tamtym roku jeszcze bylem z kolega.Malo osob otwieralo drzwi.Wiele ''halooweniarzy'' rzucalo jajkami itd,robili na zlosc,moze dlatego nie chca otwierac.WIele osob jest religijnych.Raz wyszla babka swiadek jechowy zaczela zrzędzic przez 15 min ...

ie068n.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

• Ostatnio przeglądający forum Halloween   0 użytkowników
    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • Dodaj nową pozycję...