Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

komputer dobry zacinaja sie 2 metiny wcześniej było dobrze


Czachus123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sieeemanko sorka , moze być zły temat ale nie oto chodzi ^^

 

 

No to tak ostatnio robiłem hard reset kompa (wymiana windows)

no i od tego zaczeło się robić tak 1 metin jeszcze chodzi dobrze nic sie nie zacina zajebiście szczerze mowiac ale po wymianie windows (na ten sam) zaczeły robić się dzine rzeczy czasem jak słucham muzyki robi sie taka dziwna przycina takie"trzzzzz" i sie naprawia ale jak 2 metki teraz odpale zaczyna aż mysz klatkować w ch.... przycina nie wiem oco chodzi ^^ moze ktoś miał ten sam problem ;/

Opublikowano

Tak jak mówił Solymr - wyczyść sobie PC.

Do tego zainstaluj najnowsze sterowniki, directa, wyczyść kompa programem CCleaner i dodatkowo możesz pobrać program Game Booster, który zwiększa wydajność gier.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Jeżeli posiadasz Windows XP to zainstaluj Service Pack 3 bez niego nie odpalisz 2 metinów. Sam tak miałem z S2 jak odpalałem 2 metina to komuputer się wyłączał :D

Pomogłem ?   Zostaw vwPNej5.png?1

Opublikowano

to tak:

1.Format

2.aktualizacja wszystkich sterowników,codec-packi,nawet jave

3.ccleaner minimum 1 dziennie

4.Program tuneup i ustawic na turbo

5.Gamebuster

6.Nie zasmiecac kompa im mniej wolnego miejsca tym wieksze lagi :D

 

PROSZE O LAJKI JEŚLI POMOGŁEM

;D

"CHORY RAP , CHORE BITY I CHORA GADKA STYL TAK BRÓDNY ŻE MAJC SIE ZATKAŁ" :3

1382208889-U432388.png

"Dobrze znasz nas wejście w drzwi butem a jak masza jakiś problem to Ch*j ci w dupe"

Opublikowano

To daj mi najlepsza odpowiedz :D

"CHORY RAP , CHORE BITY I CHORA GADKA STYL TAK BRÓDNY ŻE MAJC SIE ZATKAŁ" :3

1382208889-U432388.png

"Dobrze znasz nas wejście w drzwi butem a jak masza jakiś problem to Ch*j ci w dupe"

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...