Cześć, mam do was sprawke ..to tak patrzyłem na tych foraach o plikach serverowych do minecrafta ale po pobraniu mi nic nie chce odpalić oczywiście zgodnie ze wskazówkami. Wiem, że macie jakieś działające servery hamachi i nie hamachi i czy możecie mi pomóc albo wesprzeć tymi działającymi pliczkami lub pomóc z góry dziękuje . :]