Skocz do zawartości

Maccer

ProUser
  • Postów

    539
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

1 obserwujący

Metody kontaktu

  • GG
    42206712

O użytkowniku

  • Płeć
    Mężczyzna
  • Lokalizacja
    Łódź

Ostatnie wizyty

3 056 wyświetleń profilu
  1. Kupował ktoś gry na steam poprzez zmiane VPN na rosje? pw jak coś

  2. znacie jakas strone w ktorej moge sprawdzic ceny kazdej gry na steamie z kazdego kraju?

  3. Pójdzie na luzie.
  4. Server za jakieś 2 miechy on ;x ponieważ zmieniam neta na szybszy mapa bedzie ta sama będą pododawane różne budynki :>
  5. Maccer

    [Hamachi]Server Leniwego

    Przedstawiam Wam Moj Server Hamachi Nazwa Sieci ---> leniwymc1 Haslo Sieci ----> 123 IP Servera : ---->5.90.196.170 Wbijać postaram się żeby istniał jak najdłużej
  6. Maccer

    [Pytanie]Minecraft

    Cześć gram na servie minecraft nie hamachi ludzie maja sklepy i maja właśnie warpy i czy wiecie może jak zrobić własnego warpa do sklepu ?
  7. Cześć, mam do was sprawke ..to tak patrzyłem na tych foraach o plikach serverowych do minecrafta ale po pobraniu mi nic nie chce odpalić oczywiście zgodnie ze wskazówkami. Wiem, że macie jakieś działające servery hamachi i nie hamachi i czy możecie mi pomóc albo wesprzeć tymi działającymi pliczkami lub pomóc z góry dziękuje . :]
  8. Siema, mam pytanie czy w trybie single player mozna wlaczyc/wylaczyc stworki i zeby byl ciagle dzien ? oczwiscie w wersji 1.3_0
  9. Maccer

    Game-Play Slaris2

    Przentuje wam Grame-Playa prywatnego servera Slaris2 Link :
  10. siemka mam mały problem właśnie zainstalowałem roma i mam wielki problem! nie aktualizowałem tylko ściągałem aktualizacje z tej strony : https://forum.runesofmagic.com/showthread.php?t=79267 wszystko pięknie ładnie ciesze sie.... wchodzę do roma i tu patrze na moją grafikę : http://img834.imageshack.us/i/rom.png/ bardzo proszę o pomoc :/
×
×
  • Dodaj nową pozycję...