Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][DEDYK]Semanthia.pl - Najlepszy serwer Metin2 !


IndecoMT2 Art

Semanthia.pl  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz u nas na serwerze ?

    • Tak
      19
    • Nie
      22
    • Nie wiem
      8
  2. 2. Czy podoba ci si? zapowiedz ?

    • 0/5
      16
    • 1/5
      2
    • 2/5
      3
    • 3/5
      5
    • 4/5
      5
    • 5/5
      18

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A no to mój błąd, nie doczytałem :)

 

Zdarza się :)

 

@

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1066463-semanthiapl-dedyk-hard-start-jutro-1800/

 

PROSZĘ ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEMATU I ZAPRASZAM DO PREZENTACJI :)

 

Rejestracja i Klient o Godz 20:00 no +/- 5 min w jedną czy Drugą :)

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Opublikowano

Ile mozna wrzucac tego clienta ??? on ma 670 mb i sie upa 22h ???
55 ku do g przy dropie 2 z metina ??? <====== O_o
W ogole to da rade wystartowac jutro ??? i dzialac chociaz do soboty ??? :)

Opublikowano

Zdarza się :)

 

@

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1066463-semanthiapl-dedyk-hard-start-jutro-1800/

 

PROSZĘ ADMINA O ZAMKNIĘCIE TEMATU I ZAPRASZAM DO PREZENTACJI :)

 

Rejestracja i Klient o Godz 20:00 no +/- 5 min w jedną czy Drugą :)

 

 

Zamknie ktoś to do cholery jasnej czy tylko jak coś wam się nie podoba nie lubicie kogoś czy nudy cwaniactwo to warn / ban ?

Do Roboty Kochane Modki ;P

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...