Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[ZAPOWIEDZ][DEDYK]Semanthia.pl - Najlepszy serwer Metin2 !


IndecoMT2 Art

Semanthia.pl  

49 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zagrasz u nas na serwerze ?

    • Tak
      19
    • Nie
      22
    • Nie wiem
      8
  2. 2. Czy podoba ci si? zapowiedz ?

    • 0/5
      16
    • 1/5
      2
    • 2/5
      3
    • 3/5
      5
    • 4/5
      5
    • 5/5
      18

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

^

^

^

^

^

^

^

REKLAMA

^

^

^

^

^

^

^

Ja tylko wstawiam Zapowiedz jestem tylko i wyłącznie sponsorem serwera !! nie pisać do mnie na gg z Sprawami dotyczącymi serwera !!

Lista Administracji Znajduje się na dole zapowiedzi !!

Kontakt z administracją Serwera

Ts3 i Forum

hbzg.png

Dawno, dawno temu, w odległej krainie wiecznego szczęścia i spokoju, władzę sprawowała bogini Semanthia.

Podlegały jej trzy królestwa, Jinno, Shinsoo oraz Chunjo. Wszystkie trzy były jej bez reszty oddane, a ona jednakowo

je miłowała. Jednakże królestwa te bezustannie toczyły między sobą walkę o względy swej Pani. Semanthia była piękną,

wiecznie młodą kobietą. Jej długie, jasne włosy, cudowna sylwetka, nieskazitelna cera, rumiane policzki oraz piękne,

pełne usta były obiektem westchnień wszystkich wojowników, a nie rzadko także i kobiet ze wszystkich Królestw.

Jednakże inne kobiety nie patrzyły na nią z zazdrością, a z umiłowaniem. Mężczyźni robili wszystko, by jej się przypodobać,

pojedynkowali się między sobą, by dowieść swojej siły, odwagi, mężności i waleczności serca. Kobiety pomagały jej i służyły

wiernie każdego dnia. Były jej kapłankami, którym powierzała swoje tajemnice. We wszystkich królestwach panowała harmonia,

wieczne szczęście, spokój i przeogromna miłość do wszystkich stworzeń. Jednak do czasu.. Pewnej nocy Semanthia została porwana

ze swojej komnaty, przez wysłanników Lorda Azraela! Okazało się, iż Lord Azrael od dawna kochał się w Semanthie i

planował, że zostanie ona jego żoną, księżniczką ciemności. Bogini wiedziała o tym, jednak podzieliła się tą

informacją tylko ze swoimi kapłankami, nie chciała niepokoić swoich poddanych.. I wtedy zapanował chaos.

Wszystkie trzy Królestwa zaczęły kłócić się między sobą. Szukano winnego, który nie przypilnował tej nocy bogini Semanthi.

Rozpacz i smutek zapanowały we wszystkich Królestwach. Najeżdżano na siebie wzajemnie, niszczono wioski, palono domy,

płoszono zwierzęta. Na twarzy każdego obywatela malowało się niewyobrażalne cierpienie. Każde królestwo na własną

rękę próbowałopokonać wysłanników Lorda Azraela i jego samego, jednakże na razie nie znaleziono godnego wojownika,

który swoją własną postawą i odwagą byłby w stanie pokonać Lorda Ciemności i odzyskać boginię Semanthię.

Tylko ponowna władza Semanthi nad Trzema Królestwami pozwoli na stabilizację i ład, w Semaństkim świecie.

Podobno gdy nastaje mrok, panuje nieprzenikniona cisza, słychać błagania Semanthii o pomoc..

Czy jesteś gotów na trudną, wyczerpującą wędrówkę ku chwale bogini Semanthia?


infopng_xwanxna.png

Strona główna : Semanthia.pl

Maksymalny poziom : 99

Statystyki : 90

Typ Servera : Hard

Parametry :

Procesor : Intel Core i7-2600

Pamięć RAM : 32 GB
Przepustowość łącza : **1Gbps

Strona główna

http://semanthia.pl/

Rejestracja

http://semanthia.pl/Page/Register  = Jutro Wieczorem

Download

Jutro Wieczorem !

Ranking

http://semanthia.pl/Ranking/PlayersLadder

Forum

na stronie

Fanpage

https://www.facebook.com/pages/Semanthia/214468622063238?fref=ts

poczatekp_xwanxew.png


Na start naszej rozgrywki na Semanthia.pl otrzymujemy Ucznia I Skrzynie, z której zdobędziemy podstawowy ekwipunek!

Startpng_xwanxws.png

handlarze_xwanxns.png

0c2654c195d03.jpg

- Jest także dodany zwój powrotu um.



ekwipunek_xwanxxw.png




Na serverze zostało zastosowane podstawowe ulepszanie zbroi jak i broni.


Zbroje :

SzablonZb_xwanxsw.png

Bronie :

SzablonBr_xwansaq.png


skrzyniep_xwanxwr.png



Skrzynie ucznia otrzymujemy od początku naszej gry, co 10 poziomów poczynając. Od 1 lvl Tak więc Skrzynka będzie

naszą nagrodą za poziom 1, 10, 20, analogicznie do 90 lvla włącznie.Możemy z nich zdobyć różne cenne przedmioty,

które pomogą nam w grze.Pamiętajmy jednak, że wartościowych przedmiotów nie wolno nam przekazywać.

Są one tylko i wyłącznie dla nas, by wspomóc nas w walce!



Biologpng_xwanxhq.png

Bioologpn_xwanenq.png


Zęby Orka

zbpng_xwanxan.png

Ilość do oddania : 10

Czas oczekiwania : 1 godzina


Księgi Klątw

ksiegapng_xwanxeh.png

Ilość do oddania : 15

Czas oczekiwania : 1 godzina

Pamiątki po demonie

pierdpng_xwanxen.png

Ilość do oddania : 15

Czas oczekiwania : 2 godziny


Matowe Lody

sdssdpng_xwanxea.png

Ilość do oddania : 20

Czas oczekiwania : 2 godziny


Konary Zelkova


dsaaa1png_xwanxrw.png

Ilość do oddania : 25

Czas oczekiwania : 2 godziny


Certyfikaty Tugyisa

dsadsaasd_xwanxrs.png

Ilość do oddania : 30

Czas oczekiwania : 4 godziny


Czerwone Konary

dasdadwad_xwanxrn.png

Ilość do oddania : 40

Czas oczekiwania : 5 godzin


Notatki Przywódców

dsasssssp_xwanxra.png

Ilość do oddania : 50

Czas oczekiwania : 6 godzin



SeonPpng_xwanxwh.png

seonpng_xwanxwp.png

U Seon - Pyeonga możemy kontynuować nasze badania Biologa. Zleca nam on dwie misje, na 92 oraz 94 lvl.

Naszym zadaniem będzie mu oddawać klejnoty Zawiści i Mądrości.


sdadsadsa_xwanxes.pngsdssdssss_xwanxeq.png


Niewykluczone, że w przyszłości powstanie kontynuacja tych misji.


Je-dziect_xwanxnq.png

grzybniap_xwanxne.png



Na Semanthi spotkasz pieczęcie wierzchowców, które będą Ci bezpośrednio pomocne w walce z potworami.

Oto jak przedstawiają się ich bonusy oraz same wierzchowce :

1png_xwanxpx.png

8png_xwanxhr.png


2png_xwanxpe.png

6png_xwanxhp.png


3png_xwanxps.png

7png_xwanxhh.png


4png_xwanxpa.png

10png_xwanxhe.png


5png_xwanxpq.png

9png_xwanxhn.png

Na serwerze również dostępny jest system konny, który prezentuje się w następujący sposób.

Aby zdobyć konia, należy najpierw zdobyć Medal, a następnie kliknąć na nim prawym.

Jeśli wykonamy owe zadanie, otrzymamy konia. Następnie, jeśli chcemy zwiększyć poziom swojego konia,

musimy ponownie kliknąć Medal czytamy medale co 30 min , W ten sposób możemy dorobić się konia Bojowego, a następnie Militarnego.


Umiejtno-_xwaepph.png

W świecie Semanthia kształcenie swoich umiejętności odbywa się na zasadzie 55 Ksiąg Umiejętności do poziomu G.

Księgi możemy czytać co 24 godzin, bez względu na pomyślność lub niepomyślność ich przeczytania.

Następnie musimy przeczytać pomyślnie 10 Kamieni Duchowych, by umiejętność awansowała na poziom P.

Aby czytać kolejne Kamienie musimy odczekać 24 godziny.

2-1png_xwanxpn.png

Kamień, przy pomocy którego szkolimy naszą umiejętność z poziomu G na P. Możemy go czytać co 24 godziny.

Możliwy do otrzymania między innymi ze wszystkich szkatułek , bossów oraz metinów powyżej 40 lvl.


zadaniapn_xwanxax.png

Na naszym serwerze znajdziecie bardzo rozbudowany system przeróżnych zadań. Towarzyszą Ci one. Od 1 poziomu aż do 99.

Przez całą Twoją grę każdy ze świata Semanthia choćby raz będzie od Ciebie czegoś potrzebował. Zadania te dotyczą przeróżnych rzeczy,

są oczywiście również zadania, które mają pomóc Ci w walce z czarną magią i uwolnieniu bogini Semanthia.

W końcu cały Twój czas na rozwijanie postaci nie idzie na marne!

Zadania są bardzo opłacalne, ponieważ to głównie dzięki nim zdobędziesz Yangi. Nagrody są tak dostosowane,

by za każdym razem po wykonaniu zadania można było otrzymać przedmiot, który akurat w tym momencie będzie

przydatny w grze. Ponadto, przy wykonywaniu zadań dowiesz się wiele ciekawych rzeczy o Samaństkim świecie,

jego mieszkańcach oraz samej Bogini. Powodzenia!



energiapn_xwanxxa.png


Dziadpng_xwanxxn.png

Nasz Semanthski Alchemik chętnie usłuży Ci swoją pomocą!

Ten stary, pomocny człowiek wypracował pewną metodę, która pozwoli Ci na zdobycie dodatkowych bonusów,

które bezsprzecznie przydadzą Ci się w walce. Jednakże aby zdobyć takie bonusy, należy się troszkę postarać.

Aczkolwiek to nic strasznego, ani męczącego!


Najpierw musimy zdobyć Odłamek Energii.

Odlamekpn_xwannhn.png

Aby go wytworzyć, musimy przynieść naszemu Alchemikowi przedmiot, którego poziom jest większy lub równy 50.

Dodatkowo, sami musimy posiadać 50 poziom naszej postaci. Odłamek Energii jest nam potrzebny do wytworzenia

Krystalicznie czystego, Kryształu Energii.

Następnie, gdy zbierzemy 30 Odłamków Energii, możemy starać się u Alchemik

o wytworzenie Kryształu Energii.


krysztale_xwannpa.png

Aby wytworzenie było pomyślne, jak już wcześniej zostało wspomniane, potrzebujemy 30 Odłamków Energii,

także jak w poprzednim przypadku musimy mieć 50 poziom postaci oraz trochę złota. Kryształ Energii nadaje nam

losowy bonus na 2 godziny.

LPISpng_xwannhr.png

lizakpng_xwannhp.png

Jedyną możliwością jego zdobycia jest wylosowanie ze szkatułki Azraela, bądź uzyskanie z różnego typu eventów.

polksiezy_xwannhe.png

Pierścień Półksiężyca dostępny jest do kupienia w ItemShopie, wydropienia ze szkatułki Azraela oraz zdobycia np. w Konkursie OX.

silywolip_xwannha.png

Jedyną możliwością jego zdobycia jest wylosowanie ze szkatułki Azraela, bądź uzyskanie z różnego typu eventów.

smierteln_xwannrh.png

Jedyną możliwością jego zdobycia jest wylosowanie ze szkatułki Azraela, bądź uzyskanie z różnego typu eventów.


Fenixpng_xwanxnn.png

azraelusp_xwanxhs.png

Nasz Azraeluś ma dla nas kilka zadań, dzięki którym możemy otrzymać Marmury Polimorfii. Sami decydujemy,

jakie zadanie chcemy wykonać, by otrzymać dany Marmur. Jednak trzeba się postarać, by złapać Azraelusia.

Jest on bardzo żywiołowy i szybko biega. Znajdziesz go w pierwszym mieście!




Dungeonyp_xwanxxr.png


Katakumby

azraelpng_xwanxhw.png

Na naszym serwerze znajdziecie w pełni sprawne Katakumby, składające się z sześciu poziomów zakończonych komnatą Azraela.

Aby wejść do Katakumb należy jednak spełniać pewne warunki, mianowicie w skład naszej grupy muszą wchodzić cztery osoby,

a lider musi mieć 75 poziom postaci. Co najważniejsze, musimy posiadać Zasuszoną Głowę, którą zdobędziemy z Wieży Demonów.

Nasza wyprawa jest bardzo opłacalna, ponieważ w Katakumbach możemy zdobyć przykładowo Magiczny Metal oraz

najcenniejszą na serwerze, Skrzynię Azraela.

Komnata Smoka

Smoczekpn_xwanxwe.png

Komnata Smoka to wyzwanie tylko dla odważnych wojowników! Co godzinę zostaje ona otwarta dla śmiałków,

którzy mają 30 minut na pokonanie Smoka. Udaje się to nielicznym, aczkolwiek wyprawa ta również przynosi wiele korzyści!

Jednak, aby dostać się do Komnaty Smoka, należy spełniać pewne warunki, mianowicie osoba, która ustala hasło na daną

wyprawę musi posiadać 86 poziom postaci. Następnie reszta graczy, która również bierze udział w tej wyprawie musi znać hasło,

jakie ustalił lider. Po zabiciu smoka możemy zdobyć , ekwipunek które są niezbędne do ulepszania epickiego ekwipunku,

jak i inne bardzo wartościowe rzeczy.



Wieża Demonów

DTpng_xwanxxh.png

Na naszym serwerze Wieża Demonów została nieco rozbudowana. Nie kończy się ona na pokonaniu Umarłego Rozpruwacza.

Dalej możemy kontynuować wyprawę, ponieważ na ostatnim piętrze czeka na nas.. Niebieska Śmierć! To bardzo silny przeciwnik,

ale pokonanie go przynosi wiele korzyści. Jakich? Sam się przekonaj!


!NEWS!

Będą tutaj zamieszczone w podpunktach informacje na temat ewentualnych zmian, poprawek lub rzeczy,

o których zapomnieliśmy dopisać w prezentacji.


- Częstotliwość solidnego dropu to mniej więcej 10 zmianek na 10 minut + drop ze Skrzyń Semanthi.

- Kowal ulepsza 100-procentowo każdy przedmiot do +4.

start-1pn_xwanxww.png

Start servera Semanthia.pl odbędzie się 18.10.2013


Ekipa servera :

FAQ:

Skrzynki Serwowe Semanthyjskie:

39252807515708836825.jpg

Drop z nich:

76304497983790906093.jpg

84383147599390217624.jpg

Kostiumy oraz Fryzurki:

34946050287578966472.jpg

Tło logowania Semanthia:

32397067242150610809.jpg

Ekipa serwera Semanthia.pl:

[sP]Art
[HA]DonMamuto
[sGM]Rocco
[GM]aka Lucyferek
[TGM]Succubuss
[TGM]Tashiro

Prezentacja By Tashiro !

Ssy Weryfikacyjne:

9vto.jpg

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Polecam serwer zagram, czekać do piątku.

 

Taki fajny miły hardzik.

 

- Co ile medale konne?

- Ile ku dropi z metka?

Opublikowano

Polecam serwer zagram, czekać do piątku.

 

Taki fajny miły hardzik.

 

- Co ile medale konne?

- Ile ku dropi z metka?

- Nie wiem

- Zależne od lewela metina i chyba skrzynki będą z KU Dropiły ale na 100% wam nie powiem Mamuto już 31 postów nie chce spamować ale już niedługo on wam będzie pomagał szczegółowo :)

Zapraszam na ts3 i Forum serwera

 

ts3.game-4line.pl

 

 

Na stronie serwera 

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Budowniczy
Opublikowano

Typowe zapowiedzi Zielska.. Czy żaden serwer nie potrafi teraz powstać, bez angażowania Zielska? Każdy serw by Zielsko...

logo.png

 

ViaCamp - Tematyczne Kolonie i Obozy Młodzieżowe na Mazurach

 

Obóz PaintballowyObóz QuadowyObóz Gokartowo - Quadowy • Obóz Sportów WodnychObóz z Psem 

Obóz PrzygodowyObóz WypoczynkowyObóz Dla DzieciObóz Młodego Kadrowicza • Rejsy Żeglarskie

 

Opublikowano

Typowe zapowiedzi Zielska.. Czy żaden serwer nie potrafi teraz powstać, bez angażowania Zielska? Każdy serw by Zielsko...

Igu gdzie ty tu widzisz Zielska? Strona od zielska jeszcze może jest powiedz...

Opublikowano

Fajny serwer, pewnie zagram ale mam pare pytan bo ba telefonie mi się nie wyświetlają niektóre informacje

 

 

Jaki max Lv ?

Czy będzie kiedyś zwiększany ? (lepiej zeby nie)

Jakie są raty ?

Jakie wartości bonu ?

Szansa na pomyślne ulepszenie jest zwiększoną ?

Ile ku do G ?

Skąd dodania i zmianki ?

Szukasz dobrego serwera MEDIUM ?



[ ZOBACZ ]


Link do prezentacji


http://www.mpcforum.pl/topic/1104825-illusionmt2dedyknowy-medium/

Opublikowano

Dodania oraz zmianki dropią ze szkatułek Sakramenckich które dropią z wszystkich mobów od 1-99 lvl

Jeżeli minimum 30 osób dobije 99 lvl będzie ankieta czy chcą aby powstał update na max lvl 105 ( więcej nie ) jeśli 2/3x więcej osób bedzie na tak to pomyślimy nad tym . 55 Ku Do G1 . Będzie łatwo wbić skille jak ktoś sie zaangażuje wystarczy bić metiny w celu zdobycia ksiąg i bić bossy w celu zdobycia zwoi i rad .

 

@ Up Strona jest narazie taka jaka jest ponieważ mamy mało czasu do startu a teraz od 3 dni pracujemy nad reklamą aby jaknajwięcej osób grało , jeśli ogarniemy serwer już myśle do jutra wieczora . To potem przez tydzień będę edytował event na halloween ( ps. będzie taki event że ... no pompa nieziemska ) Jeśli już to zrobie kolejną rzeczą jaką będę robił to będzie stronka . Mam w teamie dwóch grafiko/techników . Więc ze stroną nie będzie problemu .

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Fajny serwer, pewnie zagram ale mam pare pytan bo ba telefonie mi się nie wyświetlają niektóre informacje

 

 

Jaki max Lv ?

Czy będzie kiedyś zwiększany ? (lepiej zeby nie)

Jakie są raty ?

Jakie wartości bonu ?

Szansa na pomyślne ulepszenie jest zwiększoną ?

Ile ku do G ?

Skąd dodania i zmianki ?

Może ja ci odpowiem bo jest all w prezce

- Max lvl 99

- Będzie Updatey do 120 itd.

- Raty są 300%.

- Wartości bonusów nwm admini dodadzą.

- Szansa na +4 100% potem mniej.

- Ku 55.

- Zmianki dodania z skrzynek z mobów.

Opublikowano

to lipa troche że raty 300% ja nie mam zamiaru wbijać 1 lv po 5/6 h

ja nie zagram ale polecam

Ziomek tutaj wbijesz 40 lvl w 1 dzień. :) Z eq.

Opublikowano

Nie jest exp 300% ... tylko 3x Do pl nie da się obliczyć tego procentowo bo robiłem to zapytanie i powiększałem ilość razy a nie ilością procent . Dzięki za polecenie , myślę że się przekonasz do serwera :P

 

 

@ Edit rozgrywka do 75 będzie łatwa w tydzień wbijesz 75 potem będziesz musiał ogarniać eq żeby dać sobie rade w grocie bo będzie ciężko :P

Dalsza rozgrywka jest to robienie dunegonów , katakumby i komnata smoka (polecam gildyjnie bo bossy będą twarde ) . Niedlugo dodamy jeszcze komnate baronównej ale wszystko w swoim czasie :P

1EPZ6G.gif

Opublikowano

Lipa trochę z tymi pierścieniami, najlepiej byłoby je usunąć. ;p Może jakieś misje na lv konia? :) np. do 10 lv nic, ale na bojowca i dalej misje żeby były. ;)) W końcu to hard, można byłoby się trochę namęczyć.

Opublikowano

Lipa trochę z tymi pierścieniami, najlepiej byłoby je usunąć. ;p Może jakieś misje na lv konia? :) np. do 10 lv nic, ale na bojowca i dalej misje żeby były. ;)) W końcu to hard, można byłoby się trochę namęczyć.

Medale czytasz prawym co 30 min.

Opublikowano

Serwer jak serwer, ale strona główna to jedna wielka porażka. Zróbcie coś ze stroną.

 

No kolego nie masz Racji Takie strony jak my mamy to wszystkie serwery metina mogą sobie pomarzyć :) aktualnie jesteśmy najwyżej postawieni z technologią stron nasze strony nie są takie jak tradycyjne typu Balmora Metin2.pl bazujemy na Windowsie nie na Linuxsie To Po pierwsze Po drugie Strona u nas jest jako Aplikacja nasze stronu mają zawansowany system Typu allegro etc nie jest to zabawa

 

- Welnesa aka Jajo na Z dziurami ale dobrze bo szybko działająca strona

- Zielsko średnia jakość lepsze skrypty ( Grafika super )

- Kongo Dziurawa jak opona od Wózka FuBu

 

Ja kupuję dedyki od Firmy bardzo tanio bo koszt Utrzymania takiego serwera jest ok set zł strona + dedyk ale biorą sobie małą prowizję dla techników

 

I tak zapewniam was że serwery u nas są chyba najbardziej przypilnowane pod względem Urzędu Skarbowego Jestem w stane dać Faktury Każdego Miesiąca Faktury Usługowa za sms W pełni są płacone podatki 23% VAT i 18% Dochodowy

 

Dziękuję tyle ode mnie :)

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Opublikowano

Medale czytasz prawym co 30 min.

Tak, mi chodzi żeby np. do 10 lv czytało się prawym a dalej misje jakieś, żeby za łatwo nie było, to jest moja propozycja tylko, bo na serwer i tak wbiję, ale uważam że byłoby tak lepiej i trochę trudniej. :)

Opublikowano

No kolego nie masz Racji Takie strony jak my mamy to wszystkie serwery metina mogą sobie pomarzyć :) aktualnie jesteśmy najwyżej postawieni z technologią stron nasze strony nie są takie jak tradycyjne typu Balmora Metin2.pl bazujemy na Windowsie nie na Linuxsie To Po pierwsze Po drugie Strona u nas jest jako Aplikacja nasze stronu mają zawansowany system Typu allegro etc nie jest to zabawa

 

- Welnesa aka Jajo na Z dziurami ale dobrze bo szybko działająca strona

- Zielsko średnia jakość lepsze skrypty ( Grafika super )

- Kongo Dziurawa jak opona od Wózka FuBu

 

Ja kupuję dedyki od Firmy bardzo tanio bo koszt Utrzymania takiego serwera jest ok set zł strona + dedyk ale biorą sobie małą prowizję dla techników

 

I tak zapewniam was że serwery u nas są chyba najbardziej przypilnowane pod względem Urzędu Skarbowego Jestem w stane dać Faktury Każdego Miesiąca Faktury Usługowa za sms W pełni są płacone podatki 23% VAT i 18% Dochodowy

 

Dziękuję tyle ode mnie :)

 

E tam gadasz głupoty, żadnego szału nie widzę na Twojej stronie.

0LsM05U.png

Opublikowano

E tam gadasz głupoty, żadnego szału nie widzę na Twojej stronie.

 

Bo kolega Tkwi dalej na Linux a ja wszedłem w Nową Technikę jaką jest Windows i jest 10 Razy Lepszy :)

+ 0 Możliwości Włamu

+ Pełna Kontrola strony Przy Użyciu 2 Baz Danych

+ Dużo Lepsza Administracja Stroną

+ Pełne logi Ładnie graficznie zrobione na stronie

 

W przyszłości będzie nowa grafika i wiele nowości w stronach Game-4Line.pl :)

Zapraszam Do wypowiedzi w Temacie :)

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1086781-easysemanthiapl/

 

Nie ma ma co dostałem 5% warna za dodanie DL Strony Grayst ;P

Opublikowano

Bo kolega Tkwi dalej na Linux a ja wszedłem w Nową Technikę jaką jest Windows i jest 10 Razy Lepszy :)

+ 0 Możliwości Włamu

+ Pełna Kontrola strony Przy Użyciu 2 Baz Danych

+ Dużo Lepsza Administracja Stroną

+ Pełne logi Ładnie graficznie zrobione na stronie

 

W przyszłości będzie nowa grafika i wiele nowości w stronach Game-4Line.pl :)

 

Jakby to powiedzieć...

Windows czy linux jeden pies i nie jest nową technologią.

Wszystko co wymieniłeś da się osiągnąć na każdej platformie więc nadal nie widzę tej nowości.

 

Mógłbyś mi to bardziej wyjaśnić?

0LsM05U.png

Opublikowano

Prezentacja średnia - dupy nie urywa. Niestety nie zagram, bo nie gustuję w hardach, ale życzę powodzenia.

UnStoppable / Arkitev


   11096643_1585863995002435_18833699738652


 


      

Opublikowano

Może ja ci odpowiem bo jest all w prezce

- Max lvl 99

- Będzie Updatey do 120 itd.

- Raty są 300%.

- Wartości bonusów nwm admini dodadzą.

- Szansa na +4 100% potem mniej.

- Ku 55.

- Zmianki dodania z skrzynek z mobów.

post nad Tobą, HA serwera napisał, że będzie ankieta jak 30 osób wbije 99lvl i może będzie zwiększony do 105lvl, ale nie więcej. więc skąd masz info, że "Będzie Updatey do 120 itd."?

 

co do serwera, nie przepadam za hardami, ale ten jest inny niż wszystkie, prawdopodobnie zagram.

 

@co z petami? będą? jeśli będą to jakie i jakie będą dawały bonusy?

 

Opublikowano

post nad Tobą, HA serwera napisał, że będzie ankieta jak 30 osób wbije 99lvl i może będzie zwiększony do 105lvl, ale nie więcej. więc skąd masz info, że "Będzie Updatey do 120 itd."?

 

co do serwera, nie przepadam za hardami, ale ten jest inny niż wszystkie, prawdopodobnie zagram.

 

@co z petami? będą? jeśli będą to jakie i jakie będą dawały bonusy?

Nefret źle wyczytałeś :)

Dzięki za ciepłe słowa koleżko

Co do petów - każdy pet będzie dodawany na jakąś okazję . Pierwszy pet jaki wejdzie na serwer będzie dodany na event hallowen i na stałe za śmieszną cenę

do itemshopu (wszystko co w isie będzie w grze , nawet ten pet najpierw bedzie z oxa potem is ) lecz też za wiele nie będzie dawał . Siła , potwory , hp , inteligencja , omdlenie ,zrecznosc . Do rozdania . Będzie go można expić do xxx lvl ( jeszce nie wiem ) i 1 lvl 1 punkt . Co do tego który to ma być pet . Azraeluś , Prosiaczek , BaoBao , lew , tygrysek , lodowy fenix , ognisty fenix ... itd itd to będzie ankieta na forum . Co święto - nowy pet . Wszystko jest dodane na serwer , lecz tak jak napisałem nie wszystko na raz , nie chcemy żebyście robili 100000 rzeczy na raz ( expienie peta , dropienie , expienie postaci itd) Dlatego dajemy to stopniowo . Zapewnia że nie zabraknie rozrywki na naszym serwerze .

1EPZ6G.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...