Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gry W Ktore Mozna Zagrac Nie Majac Sterownikow Graficznych


Papa Smurf

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Moja kochana karta graficzna niedawno sie spierdolila a gwarancja sie skonczyla (mam artefakty przy wlanczaniu komputera)

I przez to nie moge zainstalowac sterownikow do karty graf.

I mam do was pytanie moi kochani czy jest jakis sposob zeby odpalic gre lub czy sa jakies gry w ktore moge pograc bez sterownikow?

Tylko prosze nie wyskakiwac mi z grami flash :P Chodzi mi o gry z instalkami.

 

Pozdrawiam i za pomoc poleca plusiki, gwiazdki eurogabki i inne syfy ;)

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

wiesz zdaje mi sie ze to jest niemozliwe, gdyz kazda gra jest obrazem graficzynym scryptu. ale zobacz jakies stare gierki typu mario , moze jakis emulator nes'a sciagnij , do nintendo polecam project 64 :)

ale nie polecam emulatora play station gdyz on ma duze wymagania i karta graficzna musi byc :<

Opublikowano

A sprawdź emulator GBA :)

Gry na kolorowego "gejboja" czasem są naprawde fajne :)

 

pokoemony ftw

propsy dla was

juz zasysam

 

czekam na dalsze propozycje

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Cos co obsluguje softwareowa grafe :D nawet counter strike 1.6 :D

 

O_o jestes pewny ze mi pojdzie?

 

probowalem quake 3 i ET - lipa

 

Ok trzeba sprobowac, zedytuje posta jak zainstaluje CSa

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

takie gierki na 100% ci nie wejda... bo one potrzebuja karty graficznej tego jestem na 100% pewny bez karty sobie nie pograsz w fajne gierki ... wez popytaj kolegow moze maja jakas stara karte pozyczyc albo odkupic za grosze

Opublikowano

takie gierki na 100% ci nie wejda... bo one potrzebuja karty graficznej tego jestem na 100% pewny bez karty sobie nie pograsz w fajne gierki ... wez popytaj kolegow moze maja jakas stara karte pozyczyc albo odkupic za grosze

 

moja plyta glowna obsluguje tylko te karty z lepszej polki :P

juz 5 kart sprawdzalem i liptons

 

co do CSa nie trybii <_<

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

O fuck! Wielki przelom, dziala mi CS :D:D:D:D:D

Jakie gierki jeszcze mozecie mi polecic?

 

@edit

 

btw skoro CS work to moze jest jakis sposob na wolfensteina enemy territory? :unsure:

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Raczej pojdzie bo jest tam w opcjach grafy ustawienie na software, a pozatym mysle ze stery ci podzialaja tylko podaj model karty, sproboje cos zdzialac.

everythingfou - sprawdź to.

Opublikowano

Raczej pojdzie bo jest tam w opcjach grafy ustawienie na software, a pozatym mysle ze stery ci podzialaja tylko podaj model karty, sproboje cos zdzialac.

 

Karta graf:

Geforce 8800 GTS

 

A jak ustawic ET zeby sie wlaczylo? Bo przy csie wyskoczyl mi komunikat i mnie przelaczylo z opengl na software.

Z et juz tak nie jest (wyskakuje konsola)

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Można grać w niektóre tycoony

mroku.png

4711.jpg

32183.gif

,,klapa bagażnika jest jak teściowa - jak nie pierdolniesz, to się nie zamknie"

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

odświeżam bo powoli gry mi się kończą ;D

 

Jak narazie pocinałem w CSa, Fallouta i age of empires 2 i w twierdze.

No i ofc w gierki na GBA.

Znacie jeszcze jakieś dobre klasyki które pójdą bez sterowników?

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

GTA 2, lub podaj model karty to sie stery skoluje o.O

 

Karta graf:

Geforce 8800 GTS

 

A jak ustawic ET zeby sie wlaczylo? Bo przy csie wyskoczyl mi komunikat i mnie przelaczylo z opengl na software.

Z et juz tak nie jest (wyskakuje konsola)

 

;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...