Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bonus Switcher na serwer Alistria.eu działa w 100%!


WSSH

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zamiast pobierać ten zainfekowany syf wolałbym poczekać aż wprowadzimy wbudowanego.

Beka z was :)

 

"Czy działa BS\WH: nie i będziemy starać się aby zostało tak jak najdłużej"

 

 

Zainfekowany? Gdyby kolega nie udostępnił tego globalnie to nie chcieli byście wprowadzić bs'a w grze

 

Opublikowano

sory wielkie chlopaki ale nie dziala download i wam nie powiem czy dziala

prosze o nowy link :}

 

 

dobra pobrałem zaraz dam znac czy dziala :P

Dziala dziala :)

Opublikowano

Jak injectujesz,odpal klienta tym start.bat on odpali proces metin2client.bin podkreślam metin2client.bin

wrzucam twoje wszystkie pliki do clienta, robie wszystko w tym hsie bypass, włączam injector 64bit incjectuje ten python22.dll lub bs.dll ale gdy szukam procesow to nie ma żadnego metin2bin !!

 

START.BAT mam w folderze

Niestety nie posiadam 64bit,więc z rozwiązaniem krucho,może nowy inject

 

Jeżeli nie wykrywa wam metin2client.bin obejście sami zróbcie.

Rano zrobię filmik jak go poprawnie injectuje i odpalam.

dobra sam to rozkminilem, wystarczylo ściągnąć injectora 64 bitowego

Opublikowano

dobra sam to rozkminilem, wystarczylo ściągnąć injectora 64 bitowego

 

Rozwiązanie dla systemów 64bit.

 

Jak ktoś ma problem,napisać na pw podam adres team speak`a i go rozwiążemy.

wkif7r.jpg

Jak to nie regulaminowana? pozdro

Opublikowano

ahahahhaha Wystarczy w grze wcisnąć f5 bez ściągania jakiegoś gówna z wirusem... Alistrai ma swój wbudowany BS... Pozdraviam!

50095_27_08_10_3_38_03.jpg

Mistrz Mistrz Kolejorz!

Opublikowano

ahahahhaha Wystarczy w grze wcisnąć f5 bez ściągania jakiegoś gówna z wirusem... Alistrai ma swój wbudowany BS... Pozdraviam!

Nawet jesli ma nie da sie nim zmieniac wiecej niz 1 przedmiot naraz lub 5 takich samych, dobrze znam te wbudowane gówna.

Pozatym BS zostal dodany dzis o jakiejs 06:00 wiec nie badz pan taki cwaniak do przodu :) Ja wole zmieniac tym bo moge wrzucac 5 ROZNYCH itemkow naraz.

Opublikowano

a ja gdy mam ten proces i klikam na niego lewym to co potem? bo nie mam żadnej zakładki jak pisze w Instrukcji... mam win7

The past has gone

 

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

przy .mix gra sie nie uruchamia, a przy wstrzykiwaniu gra sie wylacza :) Wiec watpie by komus udalo sie to ominac

potrzebny jest bypass kantosa i wszystko bd pieknie smigalo  ale dziwnym trafem upload wygasl a bypassa cos nie moge znalezc

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

coś nie idzie pobrać go wgl. nie można coś takiego mi się pojawila jak wszedlem w link:

 

Nie znaleziono pliku. Został skasowany lub w ogóle nie istniał.
Porada: Sprawdź linki, jak i literówki.

Opublikowano

Jeżeli mi ktoś udostepni tą paczkę (wiem nie działa) to zrobię Bs'a

Czekam na coś totalnie nowego z strony gry Metin2

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...